poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska armia




Nie wiem, dlaczego Ci przeszkadza jaś_śmietana . Ja uważam, że to jest człowiek na pewno inteligentny, nie wiemy w jakim wieku i kim w ogóle jest , ale onże swoją manierą uczy na s śmiać się z samych siebie (co jest wielką sztuką!) , daje radość i ukazuje ten świat w krzywym żwierciadle. Nic złego w jego postach nie widzę . Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

Ten grubasek z Unitechnika, może się nie obrazi to Pan Maciek. Wiecznie zapracowany, sama byłam świadkiem jak w parę minut odebrał kilka telefonów i z uśmiechem obsłużył kilku klientów. Pełna energia i profesjonalizm. Polecam. Głosik +1

Panie z Biblioteki także miłe i rzeczowe. Aż nie chce mi się wierzyć że tyle osób na forum czyta :) Głosik +1

Także stacja BP, wszyscy, ale oni mają grzeczność służbową, taki standard. Ale sympatycznie z uśmiechem na ustach. Głosik +1

Bardzo miła i rzeczowa jest też Pani w Salonie TPSA na rondzie Kościuszki. Nie pamiętam imienia, ale to blondynka siedząca przy oknie w głębi po lewej stronie. Fachowa obsługa i pełna profesjonalizmu. Głosik +1

Super pani przesiaduje w kiosku na Księcia Janusza naprzeciwko piekarni, blisko sklepu Justa. Przesympatyczna i gotowa do pomocy. Dziękuję że zawsze trzyma dla mnie pisemko. Głosik +1

Miła pani, Jarosińska pracuje w piekarni naprzeciwko tego kiosku. Zawsze uprzejma i miła. Głosik +1

Poczta na Księcia Janusza - okienko gdzie się odbiera paczki i polecone. Nie pamiętam nazwiska, ale cieszę się gdy mam awizo. Głosik +1

Super pani jest w Bajce na Kazańskiej w sklepie z art dla dzieci. Aż dziwne jak ona znajduje wszystko w tym sklepie :) Głosik +1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

A ja widzę - ortografię. Wyobraź sobie że to forum czytają także dzieci i utrwalają niechlujstwo. Kilka postów można przeboleć, ale wszystko to uciążliwe lub obliczone na określony efekt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

i gluwnie whodza na rettube i t p a nie na forum 4 lomza bo tu neima nic dla dzieci !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

kur.a czlowieku ty masz jakas fobie na punkcie "czeczenow" daj im spokoj niech zyja sobie spokojnie, robic foty co gdzie i jak i co kupuja jeszcze paragony bierz za nich i wstaw ile zaplacili brak mi slow jak czlowiek moze byc wilkiem dla drugiego wole placic podatki na nich niz na tych zlodziei w rzadzie albo na ciebie, pewnie siedzisz na bezrobociu i z nudow wymyslasz takie pomysly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

A ja rozumiem.....bo pokazuje prawde....Nie chcemy ich w łomzy ale co mozemy zrobic....????

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

Witam,
jak w temacie orientuje się ktoś gdzie dostane w Łomży.
Z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

trochę w tym prawdy, że większość zespołów jest podobnych. Oczywiście są wyjątki jak 3BIT czy MEGA z Białegostoku. Takie zespoły są naprawdę oryginalne i super z nimi się można pobawić, ale większość to umpa, umpa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

to ten z podkulonym ogonem, bojaca ****?????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska armia

feelc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org