poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
artysta

Proponowałbym wejść w opcję "multimedia" odsłonić osłonkę obiektywu (jeśli taka jest w Twoim aparacie) i wszystkie problemy znikną .Pozdr.
P.s. Faktycznie - radziłbym przerobić ten abonament na "mix" . Lepiej na tym wyjdziesz, bo i w razie kradzieży aparatu nikt Ci nie narozmawia na setki zł. Ja tak zrobiłem . Kłopotów z orange raczej nie mam . Dobry zasięg, dużo opcji promocyjnych. Do września masz jeszcze chwilkę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

Jak dla mnie: Da Grasso- duża i niedroga

Diavolo- trochę drożej niż w Da Grasoo ale za to smaczniejsza

4 Pory roku- pizza droższa w porównaniu z tymi 2 lokalami, smaczna, i ma przyjemny lokal. To tyle z moich spostrzeżeń :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

nawet jak umowa została już podpisana, czy mogę zmienić na mixa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

Twoja sprawa - przeplacaj!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

zostalo wam troche tego szlachetnego trunku?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

tak czy tak kazdy wie o co chodzi;ppppppppppppp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

Ciuchcia to produkt turystyczny TUR ŁOMŻA. Ma kilka tras, ale bym nią się bał jeździć, szczególnie z dziećmi. Żadnych pasów, żadnego zabezpieczenia, a ciuchcia żwawo pomyka po ulicach wśród samochodów. A jak jakiś dzieciak wypadnie, lub samochód nie zahamuje i wjedzie? Nieszczęście gotowe. Takie koromysło powinno poruszać się tylko po drogach wyłączonych z ruchu samochodowego lub o znikomym ruchu. Howgh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: artysta

Jadłem, ale nie powaliło smakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org