czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto wie ?

po 1-matwica nie uzyskala praw miejskich wiec jes wsia,na wsi mieszkaja rolnicy.osobiscie wole gwar miasta niz"zapach" gnoju i muczenie krow wiec
nie opowiadaj jak to ci lepiej bo to rzecz wzgledna.
po 2-fakt niepowinienem sie wypowiadac(srac jak to sie po waszemu mowi) bo i tak nie pojmiesz ze wsiowa potupaja to nie jest jakas mega rozrywka zeby reklamowac sie z tym na forum.
po 3-jak zauwazyles jest to forum ogolne, z tym ze nie forum ogolne matwica tylko LOMZA
po 4-po raz kolejny wytykasz mi ze uwazam sie za kogos lepszego ze wzgledu na to gdzie mieszkam(chociaz nie zauwazylem abym cos takiego napisal),wniosek nasowa sie sam:masz zajeb... problemy z wlasnymi kompleksami i to ze probujesz zablysnac na forum z tego cie nie wyleczy.
postaraj sie zrozumiec,chociaz mysle ze to nie bedzie w twoim przypadku proste, ze naprawde zabawa w matwicy nie jest impreza ktora warto reklamowac wszem i wobec.wyobraz sobie co pomysla ludzie spoza lomzy wchodzac na portal lomzynski a tu co sie dzieje w lomzy?potupaja w matwicy, najlepiej same dziewcyny bo chlopakow u nas ci dostatek.ole.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie ?

Stacja paliw BP
Skarbowy na ul. Polowej
Stacja paliw Shell
Stacja paliw Kraska-Poznańska naprzeciwko kościoła
Kredyt Bank
Stacja Paliw "Orlen" na ul. Piłsudskiego 115
Sklep "Farmer"
Sklep "Vertus" w stokrotce, i w 4plus ( w sumie ta sama obsługa)
Sklep w nowo dobudowanej części 4plus- ten z nike połączony z obuwniczym
Pizzeria "Da Grasso"
Sklep "Avans" przy farmalu
Sklep w galerii stokrotka "50style"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie ?

haha alibaba dowalil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie ?

pod zielonym marketem stoi polonez bordowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie ?

Jaga : Aris 2:1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie ?

U mnie poszło Aris po kursie 2.50. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie ?

Jutro jadę do Olsztyna ok. 10.00-11.30 (to jeszcze do ugadania) . Mam 3 wolne miejsca. Chętne osoby niech piszą na e-mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org