czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

Ja niestety mam podobne zdanie jak Franek, trzeba sobie uświadomić, że praca to nie przedszkole i wziąć się w garść nikt się z tobą nie będzie tam bawił.
Wracając do sedna to rzeczywiście trzba zgłosić w IP oraz UP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

zalezy co rozumiesz przez mobbing?moze to tylko twoje obowiazki w pracy?mlodziez teraz ma dziwny stosunek do obowiazkow wynikajacych ze stosunku pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

IST jest O.K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

może mi ktoś objaśni, co to jest mobbing?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

Autor: Pifpaf (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29-07-10 10:46

szanowni ptomkowie roztrząsaczy gnoju nie ma co się sadzić. Rozumię



Pisze się ROZUMIEM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

...a co do targowiska, to przenieśc to gdzieś na rogatki. Było dobrze na ul Nowogrodzkiej - komuś przezkadzało i teraz jest lepiej? Teraz jest bałagan zaróno na drodze w dni targowe jak i tam na tym targowisku. Co z przepisami ppoż, przecież już temat był wałkowany odnośnie tych folii i co? Nic. Ucichło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

Jeśli upload kuleje to te 20 mbit niewiele Ci da.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

IST Kuleje bo jak były początki to oni klijentów zbierali i standardy były wyższe wiadomo żeby klijenci się zachwycali i jak już mają wiekszość Łomży to teraz poco im się starać ? podwyższać prędkość lub nowe usługi ? u mnie wszyscy prawie są w IST i jakoś już nawet DC+ nie zachwyca ich, ja mam Vectre od kilku dobrych lat jak jeszcze była prędkość najwyższa 156 kb/s i cały czas mam internet przez kilka lat może z 2 razy nie było internetu ale to i tak w nocy ;-) a prędkość stała chyba że komp zamulony to wiadomka a tak to mi z stronek po 1mb ściaga,jak chcesz to możesz vectre założyć jak po tych kilku latach mam zniżki że 60 zł płace za neta z pakietem tv .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

A na kogo obstawiacie ? dobre kursy są :-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

Według art. 943 § 2. Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi (art. 943 § 1. K.p.).

Pojęcie mobbingu jest zasadniczo nowością w polskim prawie pracy. Z tego też względu nie ma wystarczająco jasnych i ugruntowanych powszechną praktyką kryteriów wedle których możliwe byłoby bezsprzeczne rozdzielenie zjawiska mobbingu od takich atrybutów pracodawcy czy przełożonego jak: egzekwowanie poleceń, egzekwowanie dyscypliny czy możliwość kształtowania preferowanych postaw i zachowań międzyludzkich w środowisku pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

Popieram IST jest o wiele gorsze niż na początku , nie mowa o DC++ , ciągle są jakieś problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

właśnie lauracrow! moja znajoma ostatnio pytała właśnie o smoka i nieźle jej dali.a to w 4 plus to kawiarnia vanilla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia nie tylko na wypadek wojny

widziałam jego ;DD hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org