czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

większość osób piszących na tym forum zna Warszawe i stadion tylko z opowiesci, lub szkolnuch wycieczek, co do targowicy to racja, taki syf w centrum miasta, zwłaszcza od Sikorskiego, latające porwane plandeki, ruski z fajkami i nasi z ziemniakami na odcinku 200-300 metrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

Jeśli koniecznie chcesz kupić w Łomży a nie na necie, to mogę polecić ten sklep w rzędzie , co okruszek - vis a vis szpitala. I wiem po sobie i znajomych, że można otrzymać niezły rabat. Ostatnio kupowałem pralkę - cena poszła z 1200 na 1080, z tym, że te 1200 to była normalna - łomżyńska cena a nie jakaś wywalona z kosmosu.
Jak sobie do tych 1080 dodałem koszty transportu ze sklepu internetowego, wyszło mi prawie to samo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

Dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za grecką drużynę, której przyjdzie się zmierzyć na Białorusi z tamtejszą Jagiellonią. Transmisje w Polsat Sport i w internecie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

ARABSKI co brałeś ??? Byś polecił delera . "D"D"D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

Witam, mam pytanie do uzytkownikow IST..? co myslicie o tym uslugodawcy. Bo ja teraz zastanawiam sie nad VECTRA lub ORANGE lacze 20mb przy umowie na rok to cena 84zl mc tanio ze szczeka opada i wiadomo stale 20mb tyle ze upload kuleje, za to w ist 59zl mc za cos co w polocie ma 10/10 ale tylko w polocie.?? czy nie czas na lepsze zmiany w IST..?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

www.multum.com.pl

To sklep internetowy z Łomży

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

od razu do inspekcji pracy, a w drodze powrotnej do PUP i powoadomic, ze sytuacja zostala zgloszona. Ja to bym dziada starego nagrala w momencie kiedy zachowuje sie niestosownie, bo wiadomo ty jestes tylko stazystka, a on pracodawca i znajac zycie zaraz sie wybroni, a bo mloda gowniara przyszla do pracy i jak mysli, ze jest na stazu to robic nie musi a kase z PUPu i tak dostanie, tak wiec musisz miec cos na swoja obrone kochana, bo zycie i prawo w Polsce to nie je bajka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

szanowni ptomkowie roztrząsaczy gnoju nie ma co się sadzić. Rozumię ,że to w tych naszych stronach obowiazujace standarty i nawet kupa gnoju zostałaby zapewne nazwana przez was sklep, ogrodniczy z nawozami. Prawda jest niestety inna i ludzi normalnych taki stan targowiska bardzo razi. Co wiecej jest ono na wprost wyznacznikiem stanu i poziomu rozwoju miasta. To bezsprzeczny fakt i jak długo mozna taki syf tolerować. Co tu duzo mówić nasz słynny amfiteatr muszla - w jakim jest stanie. Czy tak dużo potrzeba pieniążków aby te dwa miejsca doprowadzić do jakiegoś porządku . Uważam że nie. Problem w tym ,ze trzeba to chciec zrobic i miec poczucie jakiejś estetyki i przywoitości. Ale te cechy miejscowi potomkowie roztrzasaczy gnoju zagubili gdzieś pomiędzy jednym a drugim makaronem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

pod prusa 8 stoji opel vectra c



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieosądzone niemieckie LUDOBÓJSTWO – RZEŹ ludności Woli

brak koszy na śmieci

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org