wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

Wyjazd do gdańska w sobote kto ma ochote pisac na nr 516 380 377

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

czasem ustawiają na sikorskiego zaraz za myjnią AGA po prawej str i na piłsudskiego przy pubie 777,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

na pewno nikt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

tzn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

Nr już został wysłany na maila. proszę sprawdzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

a nie prościej posiadać zestaw CB i wiedzieć wszystko na bieżąco :)?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

Jak w temacie . Orientujecie sie ile cenowo wynosi przełożenie skrzyni w BMW e36 325 z automata na manual ? skrzynie swoja bym miał . i dodatkowo jakie czesci trzeba wymienic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

taa kaczyniak.. nie sądzicie ze i tak juz swiat ma z nas wystarczające konania? teraz jeszcze by doszlo 'ooo, znowu ten mały śmieszny. tylko o co byla ta afera w kwietniu, skoro on zyje?
obama powie "ja wiedziałem ze on jeszcze zmartwychwstanie, dlatego bez krępacji walnąłem partyje w golfa"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

Ustawa radarowa nie weszła, bo została uznana za niekonstytucyjną. Hipotetycznie zezwalała na ukrywanie radarów.
Tym czasem co robi straż miejska? Chowa radary - za słupami, przystankami, ogrodzeniami.
Jak stoi Policja to widać ich z daleka, można zwolnić i o to chodzi! Tym czasem straż miejska robi po prostu biznes w imieniu ratusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

ja nie widze ani jednego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

Korwin-Mikke postuluje aby prawo do glosowania mieli tylko wlasciciele ziemi.
Kobiety nie powinny modz glosowac bo na polityce sie nie znaja.
Otoz ja postulowal bym aby prawo do glosowania mieli tylko i wylacznie ci, ktorzy zyli, studiowali/pracowali za granica przez min. 5-10 lat!
Smieszne, nie?
Ale w sednie sprawy chodzi mi o doswiadczenie zycia w demokratycznym spoleczenstwie gdzie wszystko gra. Gdzie sprawy w urzedach zalatwia sie od reki i z usmiechem na twarzy urzednika. Czy to rejestracje biznesu czy zapomogi spolecznej.
Pracy w firmie gdzie jest sie docenianym i szanowanym a kwestie awansu czy podwyzki sa ogolnie znane i respektowane.
Zycia w spoleczenstwie gdzie ksiadz czy biskup nie decyduja o twoim zyciu czy smierci a ty uczestniczysz lub nie wg wlasnego uznania w zyciu parafii.
Sadow w ktorych dla sadu nie jest najwaznieszym aspektem czy aby te dzieci sa z malzenstwa...
Gdzie bron palna mozesz miec, bo po prostu masz do tego prawo.
Tacy ludzie wracajac do kraju chca dalej zyc normalnie. Widza paranoje malomiasteczkowego zycia w Polsce. Gdzie aby byc kims, trzeba byc czyims znajomym, miec plecy. Nie koniecznie wartac posady.
Gdzie zalatwienie czegos wymaga dodatkowych oplat, w tym dla panstwa.
Gdzie lekarz czy pogotowie ratuja jak sie im chce.
Pisac farmazony o tym jak pieknie zyje sie (niektorym) w Lomzy jest latwo.
Byc w tych wypowiedziach nie tylko politycznie poprawnym ciut trudniej.
Tylko przyjezdzajacym z duzych miast a szczegolnie z zagranicy rzuca sie to w oczy na kazdym kroku. A ze np. pisza o tym jak umia, wiec najlatwiej jest ich atakowac, osmieszac i mieszac z blotem.
I problemu nie ma ;)))

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

niech straż miejska zamiast fotoradaru kupi sprzęt do naprawiania jezdni i łopaty do wyrównania asfaltu na ulicach ,bo pewnie i oni są winni naszych ulic dla nich trzeba mandaty wlepić bo do jakiego stanu ulice są doprowadzone ,bród i smród ,dobre miotły i łopaty dla straży miejskiej niech się wezmą do pracy uczciwej ,przepraszam za błędy ,,,,.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

jedz na warsztaty policyjne to napewno Ci przyloza ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

nie kupujcie czesci do aut w auto landzie na Sikorskiego, pracownicy nie znaja sie na częsciach co wydają, a potem sięczeka z naprawą samochodu dłuzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: z ostatniej chwili: Jaroslaw uratowal przed powodzia.

Hej. Jestem osobą niepełnoletnią, mam 17 lat i szukam jakieś pracy na wakacje. Ma ktoś może jakieś oferty? Byłabym zainteresowana. Oczywiście nie takie o charakterze "towarzyskim"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org