piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezrobocie spadło?!

Gdzie najlepiej iść na staż? Jak to załatwić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

znieczulenie zimna woda , na kilka minut pomaga, ale nie wymywa szkla spod skory



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Włos się jeży na głowie czytając posty chyba młodych ludzi.
Łomża to już nawet nie wieś ale zacofany, oszołomiony zaścianek.
Dobrze, że jesteśmy jedynie niewielką wysepką na mapie Polski, gdzie Kaczyński ma tak duże poparcie i to wśród młodych.
Nie ma co liczyć na szybszy rozwój naszego regionu bo zawsze będziemy postrzegani jako zacofane zaplecze Rydzyka i jego przydupasów.

Trzeba zająć się organizacją wyjazdów na Wawel i do Torunia. To jedyna na dzień dzisiejszy realna szansa na udany biznes w tym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Jarek , przyjechal wygadal sie.., swoja osoba przypomnial brata i wiezy rodzinne, przekazal swoje glebokie przekonania na dobra przyszlosc i kwitnaca polska gospogarke ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

ble

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

polecam Modent na Ks Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Na policje sie przejdz i zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Jak i gdzie ( jaki link?)i od kiedy?
można sprewdzić wyniki egzaminu gimnazjalnego z 2010r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

ten na poznanskiej jeszcze nie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Trochę przykro mi to pisac, ale Twój pogląd, że tylko rdzenni są ok, a reszta to wsioki, jest mocno zacofany. Podobne tendencje zauważyłam podczas pobytu w Warszawie, gdzie żul, który gwałci, kradnie i pół życia przesiedział za morderstwo jest lepszy od przyjezdnego studenta, bo jest RODOWITY. A student pochodzi np. z Łomży, spod Poznania, z Gdańska, wstaw sobie jakąkolwiek inną lokalizację na świecie.
Z dziada pradziada jestem Łomżynianką. Wywodzę się z dwóch rodów szlacheckich, których nazwiska kiedyś się liczyły, posiadali tereny, na których teraz pobudowane zostały osiedla Maria, Maria II i okolice. Ale cóż, historia płata figle, czasy te minęły. Raz na wozie, raz nawozem, jak to ktoś mądry powiedział.
W liceum poznałam wiele koleżanek, które posprowadzały się na stancje do Łomży, na moim osiedlu większośc to przyjezdni. I co? Tak samo jak ja żyją, mówią tym samym językiem, oddychają tym samym powietrzem.

Wszyscy jesteśmy Polakami i miejmy do siebie jako taki szacunek, nieważne skąd pochodzimy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobocie spadło?!

Szkoła Podstawowa nr 7.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org