czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polski kościół stracił kontakt z papieżem

bo co ganiasz z tym kijkiem w pysku od forum do forum????

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski kościół stracił kontakt z papieżem

Waszego narzekania i tak nikt nie czyta. Szpital jest super sprzęt też a jak obsługa nawala to trzeba walić im prosto w oczy anie płakać na forum - TCHÓRZE !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski kościół stracił kontakt z papieżem

Totalna PORAŻKA i dno tego kto to zatwierdził

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski kościół stracił kontakt z papieżem

trackone - popieram wcześniejszy post :-)

Nie które psy są mądrzejsze od nie których na tym forum i pożyteczniejsze ,każdy musi się załatwić świnie (czytając "ludzie" )też srają gdzie popadnie i leją a wracając do psów to jaki właściciel taki pies więc nie wincie zwierzęta bo one nie są winne tylko LUDZIE ! ja z psem chodzę na pole żeby się załatwił a taka mieszka psychopatka która nie ma dzieci i całuje swojego pieska jak by jakiś jej dzieciak i przejdzie się dokoła bloku i szczęśliwa jak jeszcze na klatce narobi kloca ,albo ma pretensje że za głośno się po klatce schodzi wtedy jej dziecko wersji pudelka szczeka na cało klatkę ha. dużo ona i jej pies szczeka - więc jaki właściciel taki pies , mój pies w domu szczeka raz na miesiąc jak ktoś płacze w telewizji lub jakiś menel po klatce chodzi a nie na wszystkich dokoła. Więc temat jest podzielony bo są normalni właściciele i psy i są psychopaci . A co do kotów to one najwięcej srają do piaskownicy nie raz widziałem jak cało bando przyjdą narobią i zasypują a później drogi założycielu tematu ,pewnie twoje dziecko bawi się gówniakiem kota których jest pełno po blokach .

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski kościół stracił kontakt z papieżem

T.Love, Hey, Łzy, Jamal, Myslovitz, IRA, Kukiz & Piersi, Jamal - cos z tych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski kościół stracił kontakt z papieżem

popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org