piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

dostanme chocolade ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

A ja uważam, że nie ma co się pchać do ambulansu. Wady?
- na pewno będzie dużo osób, więc zrobi się tłok
- poza tym będziecie czekac w upale, co nie wpływa korzystnie na organizm

Lepiej oddać krew w szpitalu w RCKiK w Łomży (na I piętrze w pierwszym budynku). Centrum działa codziennie od 7.30 do 13.30, a w środy chyba do 18, więc możemy sobie iść kiedy tylko sobie wymarzymy.
Ponadto będziemy czekali w duzym klimatyzowanym pomieszczeniu na wygodnych fotelach, przed TV z kawą i soczkiem w ręce.
Zero pośpiechu, a siedzieć możemy tam ile chcemy (jak się nam zrobi słabo itp.)

Wiem, co mówię, bo oddawałem wiele razy krew i osocze w Łomży, a oddawałem też w Wawie w ambulansie. "obsługa" i tu i tu była w porządku (co dziwne w polskiej służbie zdrowia), ale w ambulansie oddanie krwi skończyło się wymownym gestem pielęgniarza "już" i było trzeba iść już, bo nastepny w kolejce czekał ;)

SAMĄ IDEĘ ODDAWANIA KRWI JAK NAJBARDZIEJ POLECAM, ALE PIERWSZY RAZ ZDECYDOWANIE W RCKIK, A NIE AMBULANSIE. Ambulans jest dobry do jeżdżenia po wioskach, miasteczkach, szkołach itp, ale jak możemy to zrobić normalnie w RCKiK to nie ma co się pchać do ambulansu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

to się dzieje na oczach straży miejskiej tylko pseudo strażnicy się boją tych żuli nie raz byłem świadkiem jak chlali wódkę na skwerku pod drzewkiem a strażnik przechodził obok i tylko zwiesił głupią gębę ze wstydu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

w melinie pozamykac, niech sie jedza sami z soba,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

Może i śmierdząca ale przynajmniej mieszkańcy wspierają sie żeby była u nich impreza. a u nas co?? Łomża na 12 śmierdzącym miejscu. Wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk Pendolino 290 km/h-Piechociński: nie płaćmy za Pendolino?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org