czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Może by tak Adamek....?

do piątku to już na starym moście śladu nie będzie po drogowcach..... no ale to co się dzisiaj działo to przesada.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

Jorek,
mam taki sam problem,
az mi wstyd podwozic znajomych..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

juz ty lorak nie polecaj jak nie masz pojecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

Do getta z kurestwem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

Autor: Damianolo (82.139.163.---)
Data: 07-06-10 18:29

Mam na sprzedaż taką oto ławeczkę:

http://i46.tinypic.com/29pelag.jpg

http://i49.tinypic.com/zo7t05.jpg


Cena 130zł
mialem kiedys taka i zakladane bylo na nia 180kg i wytrzymywala,polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

Kiedyś oddawałem, było tego już sporo, lecz jakie z tego są korzyści a jakie negatywy? Honorowy krwiodawca nie ma praktycznie żadnych przywileji, bo trudno wejść w kolejkę bez kolejności, gdy stoją starsze osoby, a jeśli przestaniesz oddawać to masz problemy z nadmiarem produkowanej krwi, do ktorej organizm już się przyzwyczaił, a gdyby nawet była potrzebna krew komukolwiek z mojej rodziny to pewnie musiałbym ją kupić jak byłaby inna grupa, bo nie mieliby jej na stanie (jak zazwyczaj to bywa), więc z pewnością miło jest pomagać, ale gdy sami potrzebujemy tej pomocy to jej nie ma, więc przed oddaniem i zaawansowaniem się w tym warto się zastanowić jaki biznes robi się na ludzkiej krwi i czy ci co biorą są w stanie zagwarantować, że jeśli będzie potrzeba to bezpłatnie to samo dostanę czy dla siebie czy dla rodziny. A TEGO NIKT NIE ZAGWARANTUJE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może by tak Adamek....?

To Zakład Karny o charakterze otwartym... Ci co w nim przebywaja wiedza ze maja wczasy:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org