wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

A czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z tą grą? http://www.gry-pegasus.xaa.pl/Battle%20Tank.html Pamiętam, że była (jak dla mnie) bardzo nudna i porąbana. Z kartridżem z tą gra spotkałem się tylko raz u kolegi, myślę, że był bardzo rzadkim okazem. Wydaje mi się także, że była w polskiej wersji językowej, ale mogę się mylić, w końcu było to tak dawno...

A tutaj mały gameplay z "żaboli": http://www.youtube.com/watch?v=pw43zv0bpXA i "robin hooda" http://www.youtube.com/watch?v=X8ruaLiGfkA Ehh ciarek dostałem jak usłyszałem muzyczkę początkową w "robin hood". Piękne proste dźwięki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

mjka gdzie ty widziala kamery w biedronce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Ja jej absolutnienie nie bronię ( być może ), ale jak można tak jawnie komuś zarzucać coś, z czym samemu ma się ewidentne kłopoty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Muszla jest zajęta. Kogoś przycisnęło.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

www.cabrio-club.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

tak jest!!!!!!!! WSZYSCY NA MECZ!!!!! przypomnijmy Sobie dobre czasy:))))


Kto wygra mecz....??;> Łomża!!!!...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

A może ktoś wie co to będą za sklepy :jeden między JUSTĄ(dawny sezam) a sklepem KRASKA oraz drugi za Kraską ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

w kazdym lokalu gdzie jest telewizor.mozna probowac obejzec w pralce ale malo widac i strasznie szumi.nie polecam.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

musisz byc twardy nie mientki haha

to nie sa zale ,chce poprostu porozmawiac o tym z innymi ;)
wiem ze nie tylko ja sie dalem tak zrobic ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Nie którzy tutaj mają poczucie humoru na poziomie, nawet fajnie się czyta ich wypowiedzi, można się pośmiać itd ale co do twoich szczebiotka ( wcześniej szaszu ), to normalnie dno.. Weź już się nie udzielaj na tym forum bo normalnie żygać się chce jak widzę twoje posty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

na tym sofcie nie da rady, downgrade musisz zrobić, znajdz dobre forum(a jest ich kilka)z instrukcja krok po kroku co i jak,o ile sie odwazysz bo uwalic psp mozna i ciezko bedzie je podnieść

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

uwazaj na spodnie peeeeeeeee
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

maadzia1435
lepiej CI?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Czy w Łomży znajdę lekarza o takiej specjalności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub patrotyczny zaczyna zagrwac w miejscowa polityke

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Tak, ale jak widze po twoich wpisach to nawet psychiatra by ci nie pomógł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

na miss to nie, ale slyszalem ze gdzies są na miss geja obok ul.Nowogrodzkiej 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kim jest ZORRO = Paker

pani w czerwonych stringach ma racje!
stan,,ik panu jest w jakim kolorze? jezeli mozna spytac'?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

tak sie dzieje nie tylko na Niemcewicza, to ogolno-swiatowe zjawisko,
a Te kobiety , ktore nie moga posiadac wlasnego dziecka, maja pieska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

bardzo smieszne.Przeciez to karygodne.ALE TO TYLKO pOLACZKOW NA TAKIE COS STAC. SAMI SOBIE NA OPINIE PRACUJEMY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M

jak można obszyć skórą całą deskę rozdzielczą?
Przecież tam są spasowane na styk plastikowe elementy.
To również uderzy w linię całego kokpitu.
Obszyć jest trudno, a potem to spasować będzie jeszcze trudniej.
A jak już wciśniesz to jakoś, to materiał będzie rozpierał, a potem się wyrobi i pojawią się luzy i piski na wybojach.
moim zdaniem zarzuć ten pomysł.

Chcesz trochę odświeżyć wnętrze, to kup fajne pokrowce, nową kierownicę, nakładkę na drążek, białe zegary, wymień diody podświetlające na kolorowe, pomaluj kratki wylotu powietrza itp. (a potem możesz śmiało jechać do McDonalda i Statoil ;] ).

Wg mnie najładniejsze w audi jest to, co zrobiono fabrycznie.
Kokpit jest przyjemny, a sylwetka 80-tek jest ponadczasowa.
Ważne tylko, aby było czyste i zadbane.
Nie rób choinki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

gdy Ci sie uda, bedziesz miala sliczny samochod;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

przemawia przez Ciebie- bezradnosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czyli kłopotów M

dajcie sie dziewczynie wyzalic jak nie ma do kogo, moze Jej troche ulzy takie sprawy to w real a jak bedzie pyskowal to po meza no chyba ze go nie ma to juz inna bajka zostaje wyplakiwanie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czyli kłopotów M

Wiecie nie każdy też dysponuje takim sprzętem by zrobić takie ujęcia.
Bo myślę że pomysł by był.
Było by co pokazać.
Sam myślałem o jakimś filmie o Łomży. Ale do tego jest potrzebna nie tylko jedna osoba z zapałem ale potrzebne było by wsparcie.
1. Muzyka
2. Możliwość wejścia na hale produkcyjną czy to Piątnica czy Browar.
3. Potrzebne są osoby które będą chciały się zaprezentować. Bo sam to ja mogę tylko:
http://www.youtube.com/watch?v=MC2CMUueLZU
http://www.youtube.com/watch?v=4Jrs73to9Ck
Oczywiście już czasu minęło i ujęcia są inaczej robione. Bez statywu się nie ruszam. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czyli kłopotów M

jakby do niego podeszla to by dostała pewnie niezłą wiązankę (oby tylko). trzeba było zrobić fotki wezwać straż wiejską i tyle. a w realu tego nie załatwi bo w łomży nie ma reala, jedynie biedronki , kaufland, lidl i stokrotka ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kłopotów M

maczuga xxl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

rusza, rusza, w poniedziałek będzie konkretna informacja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Ja mam szczeniaka od prawie 2 miesięcy, a nadal zdarza mu się załatwić w domu. Wyprowadzamy go co 2 godziny. Jak wyjdzie, załatwia się, ale niestety zdarzają się wpadki. Zwłaszcza podczas upałów, gdy dużo pije. Pół biedy, bo kupiliśmy mu maty, ale i tak nie zawsze "trafi".
Trzeba pamiętać, żeby wyprowadzić od razu po spaniu, po jedzeniu. Po jakimś czasie zauważysz też mniej więcej "stałe" godziny robienia kupek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Niech wypowiada się osoba, która zna się na hodowli zwierząt, a nie osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia i tylko nie potrzebnie pomawiają innych.( Zależy, o której hodowli mowa) Dogerko zupełnie się z Tobą nie zgodzę, kupiłam stamtąd psa i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie psy posiadają metryki, żyją w odpowiednich warunkach, mają zapewnioną właściwą opiekę, także szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

zoltylisc - jestem pewien, że nie znasz żadnego Czeczena (nawet jak z jednego znasz - w co wątpie- to nie daje ci to prawa wypowiadania się o tym narodzie - żeby poznać Czeczena/Muzułmanina trzeba poznać go w jego środowisku, bo oni dopiero w grupie pokazują na co ich stać).

Muzułmanie są zupełnie inni od ludzi z Zachodu, mają zupełnie inne podejście do życia, do kobiet, do wiary. Dla nich Crześcijanin jest jak pies, ateista jest istotą gorszą od psa.
Oni nie chcą pracować. Pogadaj z którymś - stawka za jaką zgodziłby się iść do pracy to 50 zł wzwyż za godzinę.

Nie powinno być coś takiego jak ośrodekj z cudzoziemcami. Przez kilka miesięcy powinni dostać miejsce w przytułku, ofertę pracy jako zamiatacz ulic i jak się nie podoba to bilet do Rosji w jedną stronę.

Czeczeni nie zgodzą się na pracę za stawkę za jaką pracują Polacy, oni nie tolerują Chrześcijan i ateistó, więc szefem dla Czeczena musiałby być Czeczen a nie Polak (a już na pewno nie Polka).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

Ale latka lecą.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja: Która firma zarobi na administracji budynku przy Nowej – czyli kłopotów M

jak tam jest tam ten koncert jeszcze czy deszcz przegonił wszystkich warto tam sie wybrac???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org