piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

czekam na zawodników na forum strony www.orliklomza.pl
a jeśli jakaś drużyna poszukuje zawodników to pisać w dziale drużyny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Za mało Policji na drogach. Za niskie kary.Za szybka jazda kierowców.......Brak rozumu na drogach....i mamy to co mamy.......A miasto od wiochy wcale nie jest lepsze i odwrotnie......Każdy pije i pić trzeba ale z rozumem a nie z kiełbasą....!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

DonVitoCorleone w takim razie otwieraj KebabBar u siebie na wiosce a nie w Łomży, i nas "mieszczuchów" nie pytaj jaką bułkę do kebaba chcemy tylko weż ankietę i pochodź tam u siebie od chatki do chatki..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Polecam Łódz. - jest OK.----------- Nigdy w życiu Sochodnie k/ Białegostoku firma ,,Jowisz,, - Bubel...! Bubel i naciągacz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Powiem Wam że na wsiach policja cześciej kontroluje ludzi kierujących ciągnikami itp. niż w mieście!!! Teraz nie te czasy co kiedyś, że rolnicy sobie mogli po pijaku jeździć a mandat można było przekupic. Trafiają się ludzie co może pieniędzy nie mają na przegląd techniczny ciągnika, a tym bardziej na remont oświetlenia i tak jeźdzą. Ten temat jest poprostu idiotyczny, założony przez człowieka który nie ma pojecia o tym co pisze. Poprostu "zwykły zarozumiały mieszczuch"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

To fakt. Panie w sekretariacie mogłyby byc MILSZE!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Na stronie znajduje się forum, doskonałe miejsce do wymiany pomysłów oraz ożywionej dyskusji na temat powstającej Ligi. Szkoda tylko, że tak mało firm się do tego pomysłu przyłączyło, a przecież to doskonała forma promocji w mieście.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Cellar Door - jakie błędy ORTOGRAFICZNE tu widzisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

white power!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

pink power



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

yellow power



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Ja jestem cwaniak i wypierdalaj!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

Ja tez ciągle miałam taki problem 2 lata temu wlasnie w marcu rozchorowałam sie i przyjełam 3 rodzaje antybiotyku,ktore wcale nie pomogly.Skonczylo sie na 20 zastrzykach.no i od tamtej pory jest juz lepiej.tzn czasem jescze mnie dopada zapalenie zatok ale juz nie tak dokuczliwe i radze sobie bez lekarza.poprostu probuje to przeczekac.Przekonlal sie ze zadne lekarstwa nie sa w stanie wyleczyc z tego na dobre.przwie caly czas mowie przez nos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

No wlasnie nie zauwazylam.Swieta ido i w wirze przygotowan nie mialam czasu zaglądać na to forum.Dzis przeczytalam kilka tematow i normalnie mi sie w oczy rzucilo:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

polecam dr.Cwalina.tak jak poprzednie osoby pisały przyjmuje na ul.korczaka 8.nr tel znajdziesz w książce. bardzo dobry fachowiec.ja mialam aparacik jakies 6 lat temu i za zalozenie (mialam gora i dół) zapłaciłam 3000zł. naprawde godny zaufania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy cały Naród sfinansuje PiS-owski film"?

a udostępnisz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org