piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

jak dla mnie to szybciej sie zwinie niż powstanie, jeśli sam koszt jednego seansu to 1000 zł + opłata za wyświetlenie filmu od 50 zł w górę w zależności od filmu to zakładając że bilet kosztuje 15 zł za osobę to żeby koszt się zwrócił trzeba uzbierać 70 osób na jednym seansie. jeszcze w dużym mieście miałoby to może sens. ale mimo wszystko życzę powodzenia pomysłodawcom bo na pewno byłoby to coś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

w kisielnicy ale gdzie dokładnie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

Teraz nie trzeba się "dostawać" do LO - każdego biorą. To nie to co kiedyś.
Niedawno rozmawiałam z tegoroczną maturzystką - była bardzo zbulwersowana, gdy powiedziałam, że to patologia, że maturzyści nie wiedzą kto napisał Pana Tadeusza, czy nie znają ortografii. Wcale się nie wsydziła, że też nie ma pojęcia co to ten tadeusz jest: "a po co mi to wiedzieć? jak coś to do internetu wpiszę i sprawdzę".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

tel.(86)218 22 40 zadzwoń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

A od dawna są już treningi ? Dużo bym się wyróżniał od grupy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

Moniaaa i Szczurek .... skąd jesteście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

Bardzo dobrze działają gorące inhalacje z soli Boheńskiej, koszt 1 kg w aptece to ok. 8 zł, Sinupret w tabletkach (są też tańsze odpowiedniki).
Oczywiście czapka na głowę no i wizyta u lekarza (Pyd - przyjmuje w środy prywatnie na Piłsudskiego 6).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

Amnesia i Retro jak są koncerty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

@halina - "HEJ NIE PODALES SWEGO NICA ale jesli tak dbasz (dbacie) o zabytki to GORACO POLECAM DOKlALDNE OBEJRZENIE FORTU I W PIATNICY!!!!!!!"

Pani Halino - My nie jesteśmy instytucją, która zajmuje się dbaniem czy też konserwacją zabytków. Jesteśmy tylko hobbystami czy też miłośnikami historii Ziemi Łomżyńskiej. Na domiar robimy portal społecznie tak więc chociaż widzimy te same problemy co Pani to trudno nam 'walczyć z wiatrakami'. Myślę, że tylko wspólne działania społeczne mogły by przyczynić się do mówienia o tych sprawach głośno i być może doprowadzić do jakiś konstruktywnych działań ze stron odpowiednich władz.
- Myślę, że warto ten problem również poruszyć w dyskusji podczas spotkania - bo właśnie w takim celu są organizowane :)

- Jeżeli będzie już miała Pani aktualne zdjęcia wspomnianych fortów chętnie je opublikujemy.

- Proszę napisać wiadomość na: kis.lomza@interia.eu z prośbą o podanie nr. telefonu.

jorguś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

przyjmą każdego, spokojna ****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

Łomżę wchłonął karakuły i pozamiatane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

Ja już złożyłem i czekam na odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

'magdalena316' to chyba natrafiłaś na osobę z bardzo slabego LO, bo w III wcale nie jest tak łatwo i przyjemnie jak to okreslacie. Wszedzie trzeba sie uczyc jesli się chce pozytywnie zdać maturę i iść na dobre studia. A jeśli się męczy oby przejść z klasy bez do klasy to ma sens taka nauka ? Ogólnie w III LO nie jest aż tak ciężko, ale tez nie mowmy że jest aż tak słaby poziom - trzeba sie starać,aby miec pozytywną srednia. Moim zdaniem atmosfera jest w porządku, grono pedagogiczne w większości też. Jako absolwentka miło wspominam czasy spędzone w murach tej szkoły i nie sugerujmy sie dawnymi historiami, które byly minęły i nie ma co ich rozpamiętywać. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

No Karol tak jak mówiłem, w naborze pójdą kaski.Dzwoniłem dziś do kadr z prośbą o wyznaczenie multiselectu.Pani, która się tym zajmuje będzie po świętach i mam dzwonić pod koniec kwietnia.Wtedy może mi wyznaczą, ale znając te struktury, to może być problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "..zadrwił Pan sobie z okłamujących naród..."

WHITEEEEEE POWEEEEEEEEER!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org