piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wrogowie Unii do parlamentu???

Od długiego czasu mam problemy z zatokami ale od tej zimy to już duża przesada,ciągle nie mogę ich wyleczyć,chodzę do lekarza ale przepisane przez niego jakieś leki typu krople do nosa czy jakieś tam tabletki nie są skuteczne.Prawie codzień boli mnie głowa,rano musze wypluwać flegmę i smarkać w chusteczki,ostatnio już jakiś czas ciągle mówię przez nos.Znajomy polecił mi jakieś tabletki z zawartością ziół Sinupred i niby one rozrzedzają wydzielinę i likwidują stany zapalne.Może macie jakieś doświadczenia z tym problemem,co byście mi poradzili?Czy pójście do laryngologa coś pomorze?wiem że można przeczyścić całe zatoki z ropy,jest chyba taki zabieg ale jak ma mi przepisywać kolejne leki to ja za taką zabawę podziękuję.
Muszę to wyleczyć,ten dyskomfort po po prostu już mnie wykańcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

Bardzo latwo ja jako absolwent moge powiedziec ze z niektorymi nauczycielami mozna sie dogadac np Pan Mikolajczyk Pani Mirosława Jankowska atmosfera byłaby calkiem wporzadku zeby nie dyrekcja a i panie w sekretariacie tez molyby byc milsze a tak nie mam wiekszych zastrzezen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

W zeszłym roku wystarczyło mieć 113 pkt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

Na sp7 najlepsze boisko








jestem jaki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

Przewlekły stan zapalny zatok może być spowodowany polipami. Blokują one swobodny przepływ przez co zbiera sie "wydzielina" która jest doskonałą pożywką dla bakteri. Idz do laryngologa, da ci skierowanie na KT i bedzie dokładnie wiadomo w jaki stanie są twoje zatoki. Problem w tym że na KT (tomograf komputerowy) czeka sie około pół roku, chyba ze zrobisz prywatnie, koszt kilka stówek. Radzę nie bagatelizować tego bo możesz mieć większy problem niż masz w tej chwili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

@szpenio "przeciez w ciągniku światła nie obowiązują"

Na jakim ty świecie żyjesz? Oczywiście, że obowiązują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

co jest w sp2?mma?chyba jakieś samozwańcze.wolałbym trenowac boks u lepszego trenera niż mma u pajaca.pierwsze słysze o mma w łomży ,kto to prowadzi? a trener boksu co jest w łomży wie co robi i robi to dobrze,wszystko na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

purple power

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wrogowie Unii do parlamentu???

blue power



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org