sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wolnego rynku nie ma w UE !!!

na legionow jest gabinet okulistyczny i salon optyczny dwa w jednym. obok 4 plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

a moze masz numer do tego gabinetu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Moskwa zaatakowana przez Czeczeńców ? Po co ?
Co my wiemy ?
Może tylko tyle, że w tym momencie Czeczenom to się po prosto nie opłacało... Czeczeńcy nie są głupi. Wychowali się przecież na radzieckiej praktyce politycznej...
Czyżby walki wewnętrzne ? A może prowokacja ? Chyba, że samobójstwo...

Jedno jest pewne - po tych zamachach cały świat odwróci się od Czeczeńców, USA dadzą zielone światło Rosji na "robienie porządków", Rosja zrobi co zechce, Europa będzie jak zwykle milczeć.

A Polska ?
W Polsce Czeczeńcy mieli dobrze. Teraz podniosą się głosy, że mieli za dobrze... (delikatnie mówiąc). I że czas im pomachać na pożegnanie.

Koniec Czeczenii ?
A kogo to obchodzi ? Mnie nie...
A was ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Czego oni wam złego zrobili ,ciekawy jestem jak ty byś był Czeczenem czy ty sobie zdajesz sprawę jako im przykrość robisz Nie macie swojej biedy .Zostawcie tych ludzi w spokoju.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

powiec ha ha prawidłowo powiedz ale wracają do tematu KOLA masz racje może nie każdy jest to w stanie zrozumieć bo za małe mózgi mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Piotrek taki Akord za 10 lat to będzie jak dzisiaj Daewoo Lanos. A rozumiem że ma to być pamiątka na lata. Także najlepiej już jechać jakimś starym "klasykiem". Zawsze dobrze się na DVD prezentuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Witam mam mały problem z autem mianowicie nierówno pracuje silnik na wolnych obrotach (tak jakby za niskie) na wydechu słychać takie perkotanie, a spalanie jest na poziomie 14l gazu!!! Zastanawiam się czy to nie jakiś czujnik może sonda lambda? Proszę o radę ewentualnie namiary na dobrego mechanika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Być może gaz jest do regulacji,udaj się do gazownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

smolen debilu jeszcze 10 razy to samo napisz.. osiągniesz swój cel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

zapytaj w HIPOKRATESIE na Szosie Zambrowskiej tel. 216-50-53 kiedyś tam leczyłam ząb na nfz

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Mam ten sam silinik co ty i też mam gaz. Niestety te silnik nie przepadają za gazem :( Mi falują obroty jak jest silnik zimny. Pojechałem do gazownika i powiedział żęby świece wymienić. I tak planuje niedługo zrobic. Mi pali gazu 11litrów w mieście. A powiedz mi tobie też tak słabo działa nadmuch?? Jak włączam na 6 to nie jest to żadna rewelacja. Nie wiem czy tak ma byc czy coś jest nie tak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Salon Renault .lomza ul.handlowa 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

w sp2 jest mma mixed martial arts lepsze od boksu napewno ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

No właśnie też mam ten problem ale myśle że to może przyczyna termostatu bo zazwyczaj dochodzi do połowy i staje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

http://renault.auto.com.pl/forum/viewforum.php?f=1399 to jest strona do forum moze ci ktos pomoże. A jeszcze jedno nie zbiera ci sie woda w kabinie tzn pod dywanikami z przodu a z tyłu w schowkach??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolnego rynku nie ma w UE !!!

Nie trzeba szybko jechać, żeby docenić zmyślność rolników. Po prawej stoi przyczepa - bez żadnego oświetlenia (bez odblasków), z naprzeciwka jedzie jakiś samochód i cię oślepia, dodajmy deszcz. Nawet jadąc 40 nie wyhamujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org