sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

twój problem to trzymanie się stereotypów dla których jesteś gotowy przegryść każdemy myślącemu inaczej tętnicę szyjną. Nie robisz nic aby samemu pogłebić swoją wiedze o temacie bo ci po prostu wygodnie przekazać to co ci inni podali na tacy. A ty to usiłujesz sprzedawać dalej bez zastanowienia się nad tym co w konsekwencji czyni cię śmiesznym. pozdrawiam Bimbo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

Płaski daj jakiś kontakt do siebie! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

odnosnie mojej wypowiedzi to "wdarl" sie blad-mialam na mysli Katowice a nie Rzeszow.

a wracajac do tematu to A-Z ma racje.zamiast wyzywac sie i obrazac wroccie do sedna tematu a nie debatujecie ktory z was jest lepiej w tej kwestii zorientowany!

jedno jest pewne-gdyby sprawa podpisow byla naglosniona byloby o wieeele wiecej podpisow!!
i wcale nie dlatego ze jestesmy rasistami czy tez ksenofobami!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

ty fran nie bądz taka cwana i nie wkładaj w usta słów ktore tu nie padły. Nikt tu na forum nie potepił uchodzców czeczeńskich z powodu tych zamachów. Nikt nie postawił znaku równości pomiędzy islamskimi seperatystami czeczeńskimi odpowiedzialnymi za te zamachy a uchodźcami. To ty chcesz to sprytnie uczynić wkładając innym w usta słówa których nikt tu nie wypowiedział ani nie napisał . Sądze,że jesteś zwykłą prowokatorką które tu czasami sie pojawiają . A rodakom polecam powściagnięcie jęzorów bo pojawiaja sie tu tacy cwaniacy co prowokuja a potem doniesienia do prokuratury rozsyłają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

W szablaku byłem w zeszły czwartek i jest dobry dojazd ale na połowy niema co liczyć bo rzeka jest jedynie miejscami przy brzegu odmarznięta i ogólnie ciężko trafić na rybę. W jednym miejscu leżało na dnie z 50 zdechłych malutkich blejd i tak się zastanawiałem czy to wina braku tlenu czy ktoś coś tam podrzucił.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby dziś wstali z grobu AK-owcy...

Autor: fran (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29-03-10 18:43

"Tak jak większość z was pisze, że polskie rodziny ciężko pracują, Polacy za granicą również nie mają lekko, więc dlaczego zamiast rozumieć drugiego człowieka, który ucieka ze swojego kraju w poszukiwaniu lepszego życia, (bo gdyby Czeczenom było dobrze we własnym kraju myślę że z chęcią by tam zostali) to próbujecie zgnębić?"

Skąd ty się urwałaś?Zauważ jedną rzecz że Czeczen w Polsce a Polak za granicą,w innym kraju to trochę nierówna postać rzeczy.Wątpię żeby ktoś próbował ich gnębić,chodzi o sprawiedliwość,a tutaj jej nie ma.Fakt że Polak wyjeżdża za chlebem,z kraju niepodległego i bez wojen,a Czeczen do Polski pod statusem uchodźcy ale to nie znaczy że odnajdując u nas schronienie staje się też dosłownie mówiąc pasożytem.Myślę że tu nie chodzi o rasizm czy zawiść,poprostu łomżyniaki mają swoją rację,każdy logicznie myślący wie że jest coś nie tak gdy "my" w swoim kraju czy też za granicą musimy ciężko pracować,starać się a Czeczen przyjedzie z rękami w kieszeni wyjmując je tylko wtedy żeby odebrać za darmo swoją wypłatę.Dodatkowo dostaną mieszkania,kupią auta których nawet nie przerejestrują ani nie opłacą,nie płacą podatków i wiele innych podobnych rzeczy,a gdzie,w którym kraju Polak dostanie taki dobrobyt?
Może mało wiem ale mi śmierdzi tym że z Polski robią kozła ofiarnego,w rządzie się kotłują patrzą aby sami mieli jak najlepiej,innym krajom dup.. liżą a co do czego gówn.. dostajemy i żadnych korzyści,np. te obiecane tarcze antyrakietowe albo wysyłanie polskich wojsk do Iraku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org