sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W imię BOGA HONORU I OJCZYZNY.

Z jednej strony jest mi wszystko jedno czy oni będą czy też nie,mi nie zawadzają, krzywdy nie robią, na ulicach gdy ich widuję to też mi jakoś to nie przeszkadza,jak jestem im tutaj dobrze, bezpiecznie i umieją się zachować to ja nie widzę problemu,z drugiej strony jest dla mnie niezrozumiałe to że nic praktycznie nie robiąc tylko całymi dniami się opier....ąc,szwędając się po mieście dostają więcej pieniędzy niż przeciętny łomżyniak za swoją ciężką pracę i za zasiłek rodzinny razem,do tego wwalili ich do miasta gdzie lokalni nie mają pracy i jest im ciężko.W większym mieście napewno szybciej by się do czegoś przydali,gdyby zapewniono im jakąś robotę,no i napewno większe miasto mając dużą ilość mieszkańców aż tak nie spłodziło by buntu przeciwko nim tak jak to jest w łomży,być może byliby poprostu mniej zauważani.Teraz wiosna,ruszają budowy,robią drogi,stadiony,warto by było coś z zdrowymi chłopami zrobić,jakoś ich wykorzystać,w Łomży jedynie bąki zbijają i nie ma w tym żadnego pożytku a płacić im kasę trzeba,jednak dalej nie wiem po co im tyle skoro nic nie robiąc stać ich na więcej niż nas,ludzi uczących się i potem pracujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W imię BOGA HONORU I OJCZYZNY.

Dobra nie mam ochoty sie z Toba klocic, niech bedzie na Twoje, fakt nie mialem nigdy drogiego roweru, ale wg mnie to nie ma nic do rzeczy, czytam forum dh-zone.com i stamtad pochodzi glownie moja wiedza.
Nie bede odpisywal na Twojego posta bo nie ma sensu, Ty wiesz lepiej.
Nie wiem co ma wspolnego cena roweru zlozonego do wiedzy, ale niech Ci bedzie.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W imię BOGA HONORU I OJCZYZNY.

...Czesio,,,bananowe czy inne to kara powinna pomagać a nie wracać ,np jak w domu coś nie tak zrobiłeś i dostałeś od ojca to nadal też na złość robiłeś tak samo, na pewno dobrze już było i kary nie było.To co kosę komuś wsadzić bo on ma a ty nie masz ,szukaj pracy za granicą to tobie się materialnie polepszy. Za narkotyki powinna być wysoka kara bo to nam do życia nie jest potrzebne , ty zarabiasz morze na wygodę czy na przeżycie a drugiego zabijasz to jest nie ta droga, pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org