piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A jaki będzie scenariusz , kiedy inflacja skoczy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jaki będzie scenariusz , kiedy inflacja skoczy

caly problem polega na tym ze gdyby ta akcja zbierania podpisow byla naglosniona i ludzie by o tym wiedzieli to tych podpisow byloby znacznie wiecej!


jednak to co mnie najbardziej dziwi w calej tej sprawie-to jest przedstawianie nas lomzyniakow jako rasistow i ksenofobow!!!

osobiscie nie rozumiem jak mozna strach przed kims,obawy bezposredniego kontaktu z jakas grupa ludzi nazywac rasizmem!!!

to mozna to tez odniesc np.do co poniektorych odmian muzyki i ludzi ktorzy jej sluchaja-zyja wedlug pewnych zasad,ubieraja sie inaczej.....itd.
czy wtedy tez mowimy o rasizmie wobec tych ludzi???

nie rozumiem czemu media nie przedstawiaja sytuacji innych miast Polski-np.Bialegostoku ,Warszawy!!!

myslicie ze tam ludzie nie maja obaw,nie czuja sie gorzej mijajac grupke mlodych pewnych siebie Czeczenow???
oczywiscie ze jest tak samo jak i u nas!!!

tak jest w wielu miastach Polski!!!!
tylko roznica jest taka ze w wiekszych miastach nie rzuca sie to tak w oczy!!!
niestety Lomza jest malym miastem gdzie ludzie mijaja sie codziennie i juz znaja sie z widzenia!!!

w Rzeszowie ta sytuacja z zamknieciem osrodka nie budzila takich kontrowersji-pytanie dlaczego????

czyzby Rzeszow byl mniej rasistowski i ksenofobiczny???

a moze to jest specjalnie naglasniane i stawianie Lomzy w tak negatywnym swietle???

pytanie dlaczego???
dlaczego o innych miastach nie bylo takich negatywnych,krytycznych opinii???

tu nie chodzi o rasizm lomzyniakow bo takowego moim zdaniem nie ma!!!
ksenofobia to tez nie jest!!!

ktos uzywa tych slow i nie zastanawia sie ze to nie o to chodzi w tym konflikcie.
ktos inny je podlapuje i robi sie wieeelka sprawa.....tylko to dalej nie zmienia faktu ze ludzie odpowiedzialni za ta sytuacje nic z tym nie robia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jaki będzie scenariusz , kiedy inflacja skoczy

patrze coraz mniej osób zagląda tutaj chyba ;) pisałem 27marca :)

zaraz lecę na lasek zobaczymy czy uda mi się coś lepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jaki będzie scenariusz , kiedy inflacja skoczy

na kaukazie jest kilka narodowości domagających się niepodległości od Rosji. A ta poprawność polityczna to czego miała by dotyczyć właściwie? Czeczenów? A kogo oni w świecie obchodzą... Co innego jeśli chodzi o żydów, tu jest prawdziwa poprawność polityczna posunięta do granic absurdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jaki będzie scenariusz , kiedy inflacja skoczy

Przestańcie pisać już o tych 700 mieszkańcach bo żeby ta petycja byłą szerzej znana i bardziej dostępna mieszkańcom Łomży to by było 60700.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jaki będzie scenariusz , kiedy inflacja skoczy

Donald wybacz ale w końcu mnie wkurzyłeś i powiem ci zwyczajnie i prosto żeś pospolicie głupi !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org