sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

tak jak w temacie kto posiada?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

szczebiotka szczebiotka skasuj swe konto na forum bo ci je zapie*dolum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

W Nieławicach mieszka 9 matek i każda ma po kilkoro dzieci, mieszka też ojciec z dwójką dzieci. Na każdą kilkuosobową rodzinę dostają tylko ok. 300 zł na wyżywienie. Kobiety pomagają przy pracach polowych, żeby zarobić parę groszy. " Dom na końcu świata" mieści się w budynku szkoły, jest tam może biednie, ale bardzo czysto.

Każdy z nas ma wiele niepotrzebnych rzeczy, które się nie mieszczą w szafach i piwnicy. Przy okazji światecznych porządków, zamiast znosić je do piwnicy na kilka kolejnych lat, warto je spakować i zawieść do Nieławic. Tam wszystko jest potrzebne. Mieszka tam też kobieta w zaawansowanej ciąży przydadzą się, więc rzeczy dla maluszków.

Trzeba za Wizną skręcić na Srebrowo, Mrówki. W Nieławicach ostatni budynek po prawej stronie, już za drogowskazem. Można też jechać od Kownat, ale droga dużo gorsza.

Jeśli jest nam w życiu dobrze, mamy obowiązek pomagać.
" Ten kto pomaga nigdy nie jest samotny" hasło Wielkiej Orkiestry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
„Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Na marszu nie były zbierane żadne pieniądze, a deklaracje Adopcji Duchowej ;)
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większegwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

jak w temacie z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

magdalenka to jakis kolejny prowokator , specjalnie pisze przez jakies obce serwery i wali takimi głupimi tekstami.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
„Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

dlaczego i komu tak zależy aby Czeczenów się pozbyć ja mieszkam nie daleko od ich ośrodka i nić do nich nie mam ,mówią mi dzień dobry, odpowiadam itd.Zachowujmy się jak ludzie, a nie jak bydło.Ci co obok nich mieszkają nikt nic nie mówi ,a gdzieś z dala, najwięcej szczekają nawet mieszkający za granicami , posłem panem Kołakowskim powinna zając się prokuratura za te nienawiści do Czeczenów, pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Jeśli im w naszym kraju jest lepiej to niech tu mieszkają. Mają po prostu inną wiarę i kulturę, bądźmy bardziej tolerancyjni. W większości to bardzo sypatyczni ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Nie ma większego kłamstwa niż powiedzenie, że za ks. Lemańskim czy ks. Boniecki

Wasze mądre i politycznie poprawne komentarze mnie przekonały. Zmieniłam się, teraz jestem Prawdziwą i Tolerancyjną Europejką.
To wysoce złe, stwierdzić, że jakiś naród różni się czymś od innego narodu.
Nie należy w ogóle mówić, że ten zamach zorganizowali Czeczeni.
w ogóle nie powinno się podawać takich informacji - po co lud ma wiedzieć, że gdzieś są jakieś konflikty? Przecież wiadom, że wszystkie narody (a w szczególności wyznający Islam Czeczeni) to wyjątkowo pokojowi ludzie.

Policja powinna ścigać każdego kto napisze, że Czeczeni zrobili coś złego. W ogóle słowo "Czeczen" powinno być zakazane.

Powinniśmy przyjmować jeszcze więcej Tych Których Imienia Nie Wolno Wymawiać. Polska pownna stać się nowym domem dla tych pokojowo nastawionych ludzi z Guantanamo, których Amerykanie bez powodu więzili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org