wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Afery za rządów PiS :

Ja mam w IST internet ,najwyższy pakiet i co? nic ! Zanim zaczęłem pisać predkość wynosiła 1280Mb/s, a piszą że od 2-10Mb/s, mój samochód też jezdzi od 0 km do 300 km na godz.Wierzycie mi ?i wcale nie kłamę. JESTEM ROZCZAROWANY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Samochód z karkowa a ty go szukasz w Łomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Zarobiłam 15 000zł w miesiąc. Ty też możesh zarobićJ
Zainwestuj 5zł i zyskaj 15 000 zł albo i dużo więcej:D
To bardzo ważne żebyś zrozumiał wszystko dokładnie... To jest prostsze niż myślisz... Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? Po pierwsze nie za nic, bo wpłacasz tylko 5 zł , po drugie potrzebujesz trochę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział nawet do 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłam 12 000 zł w miesiąc bo poświeciłam 2 godzinki a nie 30 minut!
Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNE!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać!W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy. Jeżeli wierzysz, ze każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To twoja szansa na ogromne pieniądze J! To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo sie rozgadałam haha J
Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), oraz około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Wiec pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą sie rzeszą ludzi! Tak wiec, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące sie poniżej konto bankowe z tytułem przelewu: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail.." CHCE, ZEBYS WIEDZIAL(A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNIE! To jest bardzo ważne, aby w tytule przelewu znalazło sie zdanie "Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail.." To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz juz się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1. Nr konta: 19 1050 1458 1000 0023 1736 5175- przelej 5 zł
2. Nr konta: 59 2030 0045 1130 0000 0727 1200
3. Nr konta: 42 2490 0005 0000 4000 2829 9908
4. Nr konta: 86 1140 2017 0000 4902 1024 5936
5. Nr konta: 70 1240 2799 1111 0000 3865 2543

PAMIETAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy i dane wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz(skopiujesz) numer konta to pieniądze i tak dojdą :D
KROK 2
Gdy juz przelałaś 5 zł na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z Tą notka – ‘’Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail.’’TO BARDZO WAZNE!!!), następną rzeczą, która musisz zrobić to zrobić kopie tego tekstu ,później numer konta nr.1 skasuj i przesuń numery kont o jeden w góre czyli nr 2 na 1 , 3 na 2 , 4 na 3, 5 na 4 , a pod numerem 5 dopisz swoje konto. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAZ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swoim blogasku lub w inny sposób do np. 40 osób ale im więcej tym lepiej.)
A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile lub rozpowszechnisz tą wiadomość w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny programik nie daje tak wysokich i realnych zarobków
Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi tym lepiej dla ciebie :) ty wyślesz to do 40 osób i te 40 osób wyśle to dalej i dalej i daaaaleeejjj a pieniążki będą ci rosły :) Życzę miłego zarabiania :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

i co teraz powiecie piszcie plis

ehhhehehehehehehhehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Buahahahahaha, wydało się. Koleś pisze z kilku kont :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

To rozwinela



Najlepsza lokata jest w Polbanku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

a Pani W was nie uczy?



to byla żyleta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Czy ktoś wie co się dzieje w domelu ? Slyszalem o wielkich zmianach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Macie przecież komórki z kamerkami, tylko kręcić i odtwarzać np. przed pracownicą spółdzielni odpowiedzialną za porządek.
To raczej żaden donos, a z bydłem trzeba walczyć choćby takimi środkami.
Do rozumu przez kieszeń. zapłaci raz, drugi to zmądrzeje. W tej sferze życie nie oszuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

I, II, III = jeden worek. To samo podejście ale ile bulwersów będzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Odpowiem Ci z nazwiska i imienia , niech tylko minie czas matur, zebys nie mogl szykanowac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

ok. cale scesie ,ze ciebe nie zgubino- mam nadzieje ze gra ::)!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

a ja tam wole pania ole ktora tak pieknie na pianinie gra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Afery za rządów PiS :

Czego to Żydzi nie zrobią dla kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org