poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Panie kogito ...czy tu przeczytałeś co ja napisałem,moze nie rozumiesz postaram ci się wyjaśnic:
Osobiście sprzątam po swoim psie chociaż jestem osobą niepelnosprawna i mam problemy z poruszaniem,moj pies nigdy ale to nigdy ie zalatwil swojej potrzeby na chodniku czy klatce schodowej (jest bardzo karnym psem).
Staram sie panstwu uswiadomić że denerwuje mnie takie pisanie żeby podnieśc podatek na psa dlatego odpisalem że nie bede sprzątał po psie jak nie zniosą podatku,no bo niby za co mam placic za to że ten zwierzak tylko żyje?.Może nalezę do tych narzekających,chyba mam do tego prawo tym bardziej że place,prawda?
Piszesz po co chcę toalet dla ludzi nie wiesz?do czego slużą toalety (to juz twój problem),nie uwazam że trawnik jest do zalatwiania takich potrzeb ,lecz z braku innego rozwiazania po prostu nie ma innego wyjscia dlatego piszę tu o specjalnych wybiegach dla psów.Pisze rownież gdy te warunki bedą spełnione a wł.psow nie bedą ich przestrzegać wtedy karać i to surowo karać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Nowe ceny na basenie

Po czterech tygodniach funkcjonowania basenu przy ulicy Niemcewicza zmianie uległy ceny oraz rodzaje biletów i karnetów upoważniających do wstępu na tę pływalnię. Przede wszystkim ujednolicono ceny obowiązujące od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-16:00. Zmieniono ceny biletów normalnych i ulgowych, wprowadzono bilety grupowe. Zmianie uległy też ceny biletów rodzinnych i czas przebywania na ich podstawie w części mokrej obiektu. Obniżono cenę korzystania z sauny i zjeżdżalni oraz cenę karnetu ważnego 90 dni, do wyczerpania limitu wejść. Wprowadzony został także imienny karnet kwartalny bez limitu wejść. Określono wysokość stawek opłat za rezerwację toru basenu pływackiego, sauny oraz rezerwację całego basenu. Poniżej prezentujemy nowy cennik obowiązujący od 26 lutego 2010 r.

http://www.lomza.pl/index.php?wiad=1883



Generalnie raczej zmiany na PLUS, szczególnie Sauna (choć po tym ile czasu była nieczynna to chyba za darmo miesiąc powinni zrobić).
Dla mnie akurat zmiany oznaczają podwyżkę, gdyż pływałem tylko w dni powszednie i w godzinach 7-8 co kosztowało 6 zł (teraz 7 zł).

A Wy co myślicie o tych zmianach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Panie madralinski napisalem Ci, pierwsze z brzegu ogloszenie w dziale ogloszenia/praca... Czyzby nie chcialo sie nawet zajrzec? I nie wiem o co chodzi innym, ale ja nie jestem pracodawca...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Panie madralinski 1 z brzegu:A teraz niech ktos kto tam pracuje,badz pracowal szczerze opowie na jakich warunkach,czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Wiesz co, teraz udowodniles, ze jestes kolejnym, ktory ma tylko pretensje do swiata... Jak sam zauwazyles, 6000 bezrobotnych, a Ty oczekujesz, ze ludzie Ci beda podylac oferty, a teraz jeszcze udowadniac, ze to dobra praca... Powodzenia w "szukaniu".
Akurat jest to spora firma, od ladnych paru lat na rynku i z pewnoscia nie szukaja pracownika na czarno... Ale po co zadawac sobie trud, zeby sprawdzic, przeciez powinni Ci udowodnic, zanim laskawie w ogole przemyslisz oferte. Porazka.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

gdybym mial psa to nie obchodziloby mnie to czy place za niego podatek czy nie i czy pies zalatwil mi sie wdomu przypadkiem czy na chodniku to sprzatnalbym to po nim i sprawa zalatwiona ale jak wyzej czyt. dlaczego nie moge tego wyrzucic do smietnika bo co bo segregatorom smieci to sie nie podoba przecierz to takie same smieci jesli ustawimy oddzielne kosze to przy wysokiej temp.bedziemy omijac je szerokim lukiem a nasze smietniki sa czesciej wywozone wiec juz chyba nie widac problemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

bieżnia przy SP9 jest zamykana? a co to za problem przeskoczyć przez te metrowe płotki, jedyny problem to śnieg ale niedlugo stopnieje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Cłowieku nie wiesz co to jest uczciwa oferta pracy?to przynajmniej zarobki na poziomie sredniej krajowej,zarejestrowanie ,określony ustawowo czas pracy!To jest uczciwa oferta czekam?
Wiem wiem znajdzie sie i wiem w jakim sektorze!,lecz tu chodzi o ten najniższy sektor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

"west" dobrze gada Burdele nie legalne ale podubczyc zawsze mozna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

DLA SZCZENSLIWEGO ZNALASCY NAGRODA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogardził s-PiS-kowym miłosierdziem...

Ofertę konkretną z opisem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org