niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy z PO, czy z PiS

Witam
W piątek 26.02 jade z Warszawy do Łomzy, Mam 3 wolne miejsca w samochodzie.

Chętnych proszę o kontakt na kom. 792819940. Miejsce odjazdu i godzina do ustalenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

pisałem o Jantar squad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Ta naturella może jednak zdołować normalnego człowieka , aczkolwiek wiem , że i kotce moich dalekich sąsiadów odbija pod wiosnę . Ale nie w taki niereformowalny sposób !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Mikelo na legalu?

Eldo nie sprzedal nawet 5 tys ***** ELDO!!!
Onar tez ledwie 6 tys!!!
Peja ma problem ze zlotem za Na Serio!!!(Rysiek ktory gra rocznie 100 koncertow,i ma rzesze fanow na kazdym z nich tzw. "komplet")
HG nie maja zlota!!!

A NA ZLOTO POTZREBA ZALEDWIE 10.000!!!SZT.

A po za tym nie kazdy musi nagrac "LEGAL" ZEBY JAK TO NAPISALES (((do puki niebędzie na legalu to niema w łomży hip-hopu rapeży z you tube.litości pozdro))))Jesli chodzi o mnie to ja nie mam parcia zeby nagrac legal,bo w zasadzie to po co,jesli masz frajde z tego co robisz to po co to zmieniac TAK?

Chociaz nagrac legalna plytke bylo by fajnie...tylko jesli sam tego niechcesz to po co zeby udowodnic innym ze jestes cool?Chyba nie oto chodzi...ELO.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

hahahahahahahahahah dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Do : anias . Podaj namiary , a ja przekażę ci każdą ilość prac , z każdego przedmiotu i na każdy temat . Bezpłatnie ! Aktualne do 10.04.2010 r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

obrać cytrynę tylko cieniutka skórke i kawałeczek skórki zamoczyć w occie tak na dobę a można nawet dwie .... następnie skórkę wyciągamy z octu i przykładamy do kurzajki i na to zaklejamy plaster ..... zmieniamy opatrunki i świeże skórki tak do tygodnia ... Będzie bardzo piekło ale 100% pozbędziesz się kurzajki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

no, a nawet jedna jest lepsza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Pijagin i Malinowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

No przy tym wieku ciężko znaleść nie ,,bity,, samochód, rozejrzyj się już za mazdą która ma zamontowany gaz, komis odradzam z powodu wysokiej ceny. będzie wyższa minimum 1500 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Autor: Pierre_Dolain (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 24-02-10 23:49

Trak, podpuszczasz :-)) Dobrze Wiesz, że forum POLITYKA opanowały ksenofobiczne trolle, które za cel w swoim cyfrowym życiu obrały atakowanie innych - za rasę, za narodowość, za preferencje seksualne, za poglądy polityczne ........ itp, itd ......... akurat po Tobie się tego nie spodziewałem :P

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Kolega w swojej jednostronnej krytyce zapomniał dodać do tzw.troli ludzi obrażających i opluwających Polaków za to że są katolikami.

Pozdrawiam i zachecam was szanowni panstwo do udzielania się na forum polityka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Ludzie opanujcie się!Przecież my też chodziliśmy do zerówki w szkole!I żadna krzywda nam się nie działa.Moim zdaniem,jeśli mówią,że szkoły będą przygotowane dla sześciolatków,tzn.,że będą.Po co ta cała panika?Ja nie boję się posłać swojego dziecka do szkoły,do zerówki.Przecież opiekę zapewnioną będzie miało,nikt nie zostawi dziecka samego.Nauczą też tego,czego nauczyć powinni.Spokojnie,to nie koniec świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

DZIEKI WIELKIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

tak wlasnie wszyscy ci madrzy tworza 'kliniki;od alkoholu narkomani i ect.tylko czemu nikt wczesniej w tym calym lancuszku nie pomysli zeby cos zdzaialac,aby do tego nie doszlo PANI Z MOPS-U CHCE KWIT ZE SIE DANY DELIKWENT LECZY TEN IDZIE NA SLYNNE RYBAKI I DOSTAJE KWITEK PANI OPIEKUNKA DA ZASILECZEK....IIIIRECE SIE ZACIERA BO JEST ZA CO CHLAC,A CZLOWIEK KTÓRY NAPRAWDE POTRZEBUJE NA LEKI CZY JEDZENIE NIE DOSTAJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

no niby tak chodzilismy ,ale cóz kiedys byly inne czasy spokojniej bylo ja jestem pelna obaw co do szkoly dla szesciolatków a co na to inni rodzice???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

"słucham hip-hopu jakieś 12 lat i jestem w tym zaraził mnie adek ale panowie 5 płyt a ile na legalu??do puki niebędzie na legalu to niema w łomży hip-hopu rapeży z you tube.litości pozdro"

póki - ó
nie ma - nie piszemy razem
raperzy -rz

to zostaw ten HH i poucz sie bo prawdziwy raper ktory pisze powinien znac poprawna polszczyzne.pozdro bez napinek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

osk kazik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

czy ktoś mi w końcu powie co to znaczy siea?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy z PO, czy z PiS

Spokojniej?Zawsze byli lepsi i gorsi.Łobuzerii było co nie miara.Pamiętam jak wyrywano nam worki z kapciami i dręczono.Przezyliśmy to,to i nasze dzieci przezyja.W przedszkolach dzieci tez nie sa aniolkami.Biją sie,przezywaja.Wszedzie jest to samo.Musimy wszyscy przez to odwaznie przebrnac.Aby do 18:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org