piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezdzietny ojciec woła o dzieci

WIECIE CO I TAK MOZECIE PISAC DO CHCECIE JAK ZAWSZE ROBICIE -SAME KLASMATWA!!!!!!!TRCHORZE ZERO ODAWGI JA I TAK PACANY OSIAGNELEM SWOJ CEL: PO PIERWSZE MAM PORTFLEL ZE WSZYSTKIM A PO DRUGIE CO JEST CIEKAWSZE DOWIEDZIALEM SIE KTO PISZE PO DRUGIEJ STRONIE I MOJE PRZYPUSZCZENIA SIE SPRAWDZILY TO SA KU...WA PRZESTRASZONE DZIECI WIEC TERAZ POZOSTAJE MI ZAWSZE ODPOWIADAC NA WASZE KOMENTARZE SMIECHEM BO Z DZIECMI NIE WCHODZE W DYSKUSJE A TYM BARDZIEJ Z TCHORZAMI SMIECH



EHHEEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

wtrące sie do postu bo chciałbym coś zauważyć!!!w ubiegłym roku pewna firma wykonywała mi roboty budowlane wydawalo się zgrana ekipa praca szła bardzo szybko ale w końcu zaczęło coś zgrzytać bo kilku młodych pracowników( ok 20-25 lat) rzuciło pracę!!! jak się dowiedziałem od brygadzisty stwierdzili że: cyt. za 2500 nie będą zapierdalać!!!! na rękę oczywiście!! O ludzie aż się nóż w kieszeni otwiera!! i niby bezrobocie!! a ja pytam gdzie ono jest? teraz sam zatrudniam 3 ludzi i mam na temat tego całego bezrobocia wyrobione zdanie!!! LENIE ŚMIERDZĄCE I FOCZE ŁAPKI A DUPSKA OD SIEDZENIA BOLĄ!!dodam tylko że nie wymagam ani wykształcenia z kosmosu ani starzy ani niewiadomo czyjej rekomendacji!! poprostu chęć do pracy i umiejętność słuchania tego co się do delikwęnta mówi i za to płacę 2000zł plus jak ktoś ma życzenie bezpłatne zakwaterowanie!!i jeszcze spotykam się z odpowiedziami na ogłoszenia w rubrykach "zatrudnię" z odpowiedziami typu: sam se pracuj za 2000tysie ja to mam zasiłek i rentę!! i to wysłane sms-em!! BOŻE CZEMU PATRZYSZ I NIE GRZMISZ!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

JUz po nich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

Dr Klepacki -dobry wybór. Tyle że on przyjmuje tylko prywatnie i tylko w soboty przyjeżdża z Białego. Wreszcie ktoś kompetentny bo w naszej Łomży do tej pory nikogo takiego nie było jeśli chodzi o dermatologów.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

EHHEEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

chyba koleżanki ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

ale co mnie to obchodzi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

SYTUACJA PO 2000 ROKU

W kolejnych latach Rosja starała się nadać legitymizację mianowanej w czerwcu 2000 roku administracji Achmada Kadyrowa, odmawiając jednocześnie negocjacji z separatystami. 23 marca 2003 roku zorganizowano referendum, w którym według oficjalnych danych ponad 95% wyborców poparło konstytucję, określającą Czeczenię jako integralną część Federacji Rosyjskiej. 5 października 2003 roku Kadyrow zwyciężył w wyborach prezydenckich, zdobywając ponad 80% głosów. Separatyści tymczasem obierali za cel symbole władz prorosyjskich, bombardując m.in. siedzibę promoskiewskiej administracji w Groznym w grudniu 2002 roku, kiedy zginęły 83 osoby oraz kompleks rządowy w Znamienskoje w maju 2003 roku, kiedy zginęło 60 osób. W zamachu podczas obchodów Dnia Zwycięstwa w Groznym 9 maja 2004 zginął sam Achmad Kadyrow.
W tym okresie doszło również do wielu przeprowadzonych przez Czeczenów zamachów terrorystycznych na terytorium Rosji, z których najgłośniejsze to zajęcie moskiewskiego Teatru na Dubrowce 23 października 2002 roku oraz szkoły w Biesłanie w Osetii Północnej 1 września 2004 roku; oba kryzysy zakończyły się interwencjami sił specjalnych – w pierwszej z nich zginęło 129 zakładników, w drugiej 333 osoby, w większości dzieci. Rosji udało się natomiast zlikwidować w ostatnich latach najbardziej znanych przywódców czeczeńskich: Zelimchana Jandarbijewa w Katarze w lutym 2004 roku, prezydenta Maschadowa w marcu 2005 roku i jego następcę Abdul-Chalima Sadulajewa w czerwcu 2006 roku oraz 10 lipca 2006 roku osławionego i najbardziej poszukiwanego dowódcę polowego Szamila Basajewa, obwinianego m.in. za zamach na szkołę w Biesłanie.
W sierpniu 2004 roku wybory prezydenckie w Czeczenii wygrał Alu Ałchanow. 27 listopada 2005 roku odbyły się w Czeczenii wybory parlamentarne, w których 33 z 58 mandatów przypadło popieranej przez Kreml partii Jedna Rosja. W marcu 2006 roku szefem rządu Czeczenii został Ramzan Kadyrow, syn byłego prezydenta Achmada. Po zdymisjonowaniu Ałchanowa przez Kreml w lutym 2007 roku prezydenturę objął młody Kadyrow. Jego rządy cechują się bezwzględnością (jednostki paramilitarne są oskarżane o porwania, tortury i zabójstwa), ale też znaczną skutecznością. Dowodem stabilizacji sytuacji w Czeczenii są przeobrażenia dokonujące się w stolicy Groznym, dawniej uznawanym za jedno z najbardziej zrujnowanych miast świata, dziś odbudowanym i w większości zaopatrywanym w wodę, gaz i elektryczność oraz z działającymi szpitalami. Wiosną 2007 roku uruchomiono połączenie lotnicze między Groznym a Moskwą, a w listopadzie 2009 roku z Groznego odleciał pierwszy samolot na trasie międzynarodowej, zabierając około 200 pielgrzymów do Arabii Saudyjskiej. Istnieją nawet plany otworzenia Czeczenii dla obcokrajowców i stworzenia infrastruktury turystycznej. 16 kwietnia 2009 roku Rosja zdecydowała się ogłosić zakończenie „operacji antyterrorystycznej” trwającej w Czeczenii nieprzerwanie od 1999 roku.
W Czeczenii ciągle trwają jednak sporadyczne starcia zbrojne, co zmusza Rosję do utrzymywania około 60 tysięcy żołnierzy w republice, podczas gdy liczebność rebeliantów szacowana była w 2005 roku na około 5 tysięcy; w sierpniu 2006 roku premier Kadyrow stwierdził nawet, że w Czeczenii walczy jedynie około 60 bojowników plus 20-30 najemników z zagranicy. Straty rosyjskie wyraźnie zmalały w ostatnich latach, a taktyka rebeliantów wydaje się zmierzać do rozszerzenia obszaru konfliktu na sąsiadujące z Czeczenią terytoria, czego pierwszym wyraźnym przykładem był atak na Nalczik, stolicę Kabardyno-Bałkarii w październiku 2005 roku, w którym zginęło około 100 osób. W kolejnych latach przemoc nasiliła się w Inguszetii i Dagestanie. Szerokim echem odbiły się zwłaszcza dwa samobójcze zamachy w Nazranie: 22 czerwca 2009 roku na konwój prezydenta Inguszetii Junusa-Beka Jewkurowa, którego ciężko raniono oraz 17 sierpnia 2009 roku na kwaterę policji, kiedy śmierć poniosło co najmniej 20 osób. Nową inicjatywą mającą służyć stabilizacji niespokojnego południa Rosji było ogłoszone 19 stycznia 2010 roku przez prezydenta Dmitrija Miedwiediewa utworzenie Federalnego Okręgu Północnego Kaukazu, zawierającego 7 najbardziej narażonych na przemoc regionów, w tym Czeczenię, Dagestan i Inguszetię, wcześniej znajdujących się w dużo większym Południowym Okręgu Administracyjnym; na jego czele stanął Aleksander Chłoponin.
Czeczenia przez wiele lat znana była jako jedno z najniebezpieczniejszych miejsc dla obcokrajowców: organizacja Human Rights Watch podawała w 2003 roku, że znikały tam średnio 2 osoby dziennie, co było najwyższym wskaźnikiem na świecie; za około 2/3 porwań odpowiadali rebelianci. Jednym z najbardziej znanych było uprowadzenie Holendra Arjana Erkela z Medicines Sans Frontieres w 2002 roku; zwolniono go dopiero po 20 miesiącach. W późniejszych latach światowe oburzenie wywołały uprowadzenia i zabójstwa znanych działaczy humanitarnych niosących pomoc w Czeczenii: 15 lipca 2009 roku w Inguszetii znaleziono ciało porwanej w Groznym Natalii Estemirowej, pracującej dla organizacji praw człowieka Memoriał; 11 sierpnia 2009 roku w Groznym znaleziono ciało Zaremy Sadulajewej, szefowej rosyjskiej organizacji Ratujmy Pokolenie, oraz jej męża.
Kolejnym poważnym problemem są uchodźcy z Czeczenii – w 2004 roku w obozach na terenie Rosji znajdowało się ich około 200 tysięcy. Większość z uchodźców rezydowała w w Inguszetii, ale Rosja zaczęła tamtejsze obozy zamykać, chcąc zmusić uchodźców do powrotu do Czeczenii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

No bimbo chyba argumentów ci zabrakło, bo spłyciłeś walnie temat, też intelektem się nie wykazałeś skoro wcześniej nie wywnioskowałeś co mogę myśleć o Kołakowski, ale co napisałeś to twoje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

zdaje się że o 22.00 z dworca, kurs realizowany przez PKS Suwałki, cena to chyba około 80zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

hej multi mialam w styczniu a na wyznaczenie terminu wz nadal czekam abo takze nie kazali na razie skladac wiec powiedzcie mi na co oni czekaja skoro nabor poobno bedzie w kwietniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

Tak jak w temacie. Chcę oddać maglownicę do regeneracji od samochodu Ford Explorer no i czy robią coś takiego w okolicy, czy w Białymstoku?? Znalazłem tylko w Łodzi ale to chyba nie możliwe żeby tylko tam robili. Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdzietny ojciec woła o dzieci

Wybierz się do dobrego laryngologa. Pyd jest dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org