piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Szwecji będą pracować do 69 roku życia

Na czasy zwalasz winę? Kurwisko jesteś,a rozgrzeszenie byś chciała...żenada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Szwecji będą pracować do 69 roku życia

Fazzi moherowy zryty łbie, dziewczyna zadała pytanie do merytorycznej dyskusji a ty odrazu ją wyzywasz.

12341234 to jest właściwie normą że księża nie dają rozgrzeszenia, moja dziewczyna była w 3 kościołach u bodajże 4 księży i dopiero ten ostatni dał jej rozgrzeszenie. Nie trafiają do nich argumenty, że ludzie się kochają i mieszkają z sobą, odpowiadają że jest to życie w konkubinacie a tego nie wolno robić. Tylko ciekawą rzeczą jest fakt, że gdyby jakaś prostytutka przyszła do spowiedzi na pewno dostała by rozgrzeszenie bo nie mieszka z facetem, a to że "ma" kilku w ciągu dnia to już nie ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Szwecji będą pracować do 69 roku życia

Kabanosy som dobre , wymienisz sie na pol kilograma za mysliskom ? Jesli bendzie tszeba moge doszócic słofnik ortograficzny.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Szwecji będą pracować do 69 roku życia

canon 1000d jest nowsza wersja canona 450d
i ten starszy canon jest w granicach 1300zl

1700 zl na sam start z przygoda lustrzanki, to akurat, a o sonym a200 zapomnij, kiedys bedzie lepiej z sonym, ale jak na razie to nie widze opcji, bym ja osobiscie mial miec sony a200 ;) w dodatku powiem, ze sony ma odwrotne szyny na lampe, wiec bedziesz zmuszony kupic lampe, o ile bedziesz chcial ja miec, dostosowana tylko do sony, w canonie i nikonie jest taka sama szyna,

a nie myslales o nikonie d3000? tanszy od canona 1000d

co prawda canon wydaje mi sie, ze lepiej wypada w tym porownaniu, ale najprosciej jakbym mial opisac i porownac to oba to te samo goowno'

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Szwecji będą pracować do 69 roku życia

aha, czy to ma byc uzywany, czy nowy

bo nikona d60 to nie wiem czy jeszcze produkuja, ale chyba tak za duzo tych cyferek i sie miesza;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Szwecji będą pracować do 69 roku życia

zastanawiam się, po co Ci to?
ale to już Twoja sprawa.
Musisz sobie zdać sprawę, że ogólnie to są drogie klocki i czy Cię stać na nie.
Kiedyś już tu był ten temat poruszany.
Próbujesz oszczędnie w rezultacie za parę lat zostaniesz z ręką w nocniku i kupą szmelcu.
Zasada jest taka,
nie żałuj w szkło.Kupuj górna półkę. Wybij sobie z głowy adaptery.Chyba, ze w ramach świrowanka.Staraj się kompletować widne szkło i bez stabilizacji.
Cena takiego szkła, stoi chwacko i się nie zmienia.
Na body nie zwracaj uwagi. cena body szybko spada bo jest duża rotacja.

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org