wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kołakowski posłem jest?

tszy razy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

"Autor: Joker3 (---.89-161.tel.tkb.net.pl)
Data: 19-12-09 18:23

PO ZA TYM TEN TEMAT NIE JEST DLA SPOROW TYLKO PO TO BY OSTRZEC INNYCH I POWIEM JESZCZE RAZ TO NIE JEST UCZCIWY SPRZEDAWCA TYLKO TYPOWY NACIAGACZ"

Czyli ty chce tylko ostrzec ale... własnych praw dochodzić nie chcesz ?

Uważam, że byłbyś bardziej wiarygodny gdyby za Twoimi słowami poszły stosowne działania. Bo przecież jesteś przekonany, że masz rację ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

A co jest obraźliwego w słowie "gryzoń"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Przejdzie niedługo. Frank drogi więc i kredyty ciężej się spłaca. Jeszcze troche górki i ceny polecą ostro w dół.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

dziekuje za wszystkie konkretne i rzeczowe odpowiedzi natomiast te debilne w stylu "kup mu lalke dmuchana" pozostawiam bez komentarza...Ludzie ogarnijcie sie,przeciez wlasnie po to jest to forum-jesli ktos potrzebuje rady i pomocy moze ja uzyskac tutaj.Jakos w innych miastach dziala to zgodnie z przeznaczeniem,wiec dlaczego w takiej Łomży nie moze?;/


Odpowiadajac na pytanie wyzej:Tak,moj chlopak byl w tym roku grzeczny;) nawet bardzo;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

do hoers....


siema, wiem z tego co czytam tu na forum cpo jakis czas informacje.... ze ost zdawałeś MS w rz-owie, napisales dobrą notke co i jak sie zdaje go,,,, widze i czytałęm ze duzop wzorowałeś się na tym co ja napisałem ( i tak jak mówiłem ost ciąg pytań ( uożenie wg chronologii co wazniejsze wg ciebue , albo co byś zrobił w danej sytuacji kolejniości coi pierwsze a co ost) to to najgorsze z pytan - zadan było........ interesuje cie wynik MS czy zaliczyłeś, możesz pojechac tam do nich tak jak pisze na drzwiach od pn-sr i się spytać o wynik swój MS zaprosi cie pani do pokoju spyta sie imnie nazwisko kiedy zdawałeś - date,,,wyprosi, poszpera w papierach i za chwile znów ponownie zawoła i powie WYNIK.... Jak powie neatywnby to tam coś podpiszesz i przeczyta ci co i jak i dlaczego negatyweny,,,, ze warunkiem zaliczenia MS jest zaliczenie testu i rozmowy w 4 strefach i kazdą ze stref/sfer nalezy zaliczyć na pozytywnie zaliczenie 1,2,3 na max a np 4 poniuzej danego poziomu nie warunkuje/dopuszcza zaliczenia testu MS na pozyty wynik. przeczyta ci cio i jak jestes taką którką notke ze osob taka i taka osoban iue potrafi tego i tego osobie brakuje to i to osoba potrafi dobrze to i tamto osoba zgadza sie ale posiada cos tam i owego osoba nieu potrafi takich roznych dupereliii.... MAM pyt czy możemy pogadac apropo MS we dwoje, bo mam pyt apropo niekt zad w MS, bo tobie one najbardziej utkwiły bo miałes niedano.... rozsypanka co tma paimietasz i i tp,,,,, bo ja nei zaliczylem ms ,,, i chciałbym bym lepije po informowany/przygotowany do nast testy kt zapewne w tym rokju bde mia - tj w 2010 w iv kwartale wrrrr,,,,,jak mzoemy to daj znać i napisz mi nr gg na reakcja83@o2.pl w tersci kto sie odzywa....( wiadomosć do rimbox od hoers - MS

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

coss...niemieckiegoo tym Razem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Jak bym miał wybierać między deweoo a fiatem to bym wybrał to pierwsze. U nas w pracy swojego czasu były lanosy i nie było z nimi problemów. Co prawda tandetnie wykonane te autka ale jeżdżą, a o to przecież chodzi.

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Golf to jakieś nie porozumienie. Totalna porażka. Nie polecam, chyba że ktoś lubi sporty ekstremalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Straszni pracodawcy k...... Takich pajaców to pełno w łomzy. Założy firmę i myśli, że straszny biznesmen zaściankowy. Sieroty.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Może lekko nie na temat ale czy jest w okolicach cmentarz dla źwierząt ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

ja postowałem felgę aluminiową w kleosinie koło białego. polecam, była bardzo mocno uszkodzona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski posłem jest?

Się weszedło na www.brzydkastrona.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org