poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
INKA- warto to wiedziec

Chciałabym się zapytać :Na jakich ogródkach działkowych są te zwierzaki ?
Mieszkam bardzo blisko dwóch ogródkow i oczywiście mogłabym dokarmić kotki lub jeśli są to psy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Ty rzal3 a twoja mama tez tak uwaza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

do rzal3

Wiesz co to jest rozwaga ??? Jak ci tak spieszno to se kup rower ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Czy był ktoś dzisiaj na górce w Rymnie.Jaka opinia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Raczej na stacji to nie bo często bywam ale nie widze ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Moim zdaniem to wystrzelić wszystki ten zwierzyniec i tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Ciekawe, kto bieże pensję za ten bałagan na drogach. Śniegu by dawno nie było, ale jeżeli pługi są opuszczane tylko minimalnie i nie zbierają wszystkiego. Kierowcy odśnieżark miejskich chyba oszczędzają paliwo, bo wiadomo jeżeli opuszczą na maksa to zużycie się zwiększa, może też mają płacone ekstra za dyżury więc zbieranie śniegu z nawierzchni w Łomży potrwa do końca starego roku, naszych włodrzy za bardzo to nie interesuje bo mają sezon wigilijny i tłuką się od imprezy do imprezy, bo każdy tak zacnych gości chce mieć na opłatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Kola i msp proponuje wam pierw zapoznać się z przepisami ruchu drogowego. To co napisaliście to jest jedna wielka bzdura. Zastanawiam się czy macie wogóle prawo jazdy. Lewy pas służy do wyprzedzania omijania przeszkód i skrętu w lewo na jezdni dwupasmowej w tym samym kierunku. Za opieszałość na lewym pasie jest mandacik. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

też uważaqm ,że stan ulic na terenie miasta to skandal. Nie padało ąz tak strasznei aby nie można było nad tym zapanować. Co prawda sypanie soli jest bez sensu bo nie działa ale posypać zwyczajnym piaskiem w celu uszorstwienia nawierzchni to można. Jak widać nogdzie tego nie zrobiono narażając wielu jadących i idących na powazne niebezpieczeństwo. Gratuluje Panom urzędnikom z ratusza ,świetny pomysł jak te ronda w łomzy i wile innych bzdur. Ratuszowy szef od drogownictwa powienien dostać za to nagrode nie powiem tylko jaką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Dina dzisiaj mijałem się z pługiem na nowym moście i o dziwo sypał piaskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

800pkt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec



Piotrek741 do II (z tego co słyszałem) w roku 2009 było trzeba uzyskać więcej punktów niż do I LO :) +/- 140 punktów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

bierze za wysłanie jednej paczki prywatnie? Ktora byscie polecili. Moze znacie cene wysylki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Mam nadzieje, że realistę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Mam nadzieje, że nikogo nie znajdą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

jesli masz net w IST to mozesz ogladac TVP1, 2, TVN, TV4 i TV7 w dobrej jakosci za "free".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Same problemy z nimi patrze :) nie było był spokój nikt nie obrażał ani od nas ani tym bardziej oni nas a teraz to tylko sądy bedą się bawić w CIS zamiast zrobić coś z nimi .

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

wysylaj poczta tym firmom kurierskim pojebalo sie w dupach z tymi cenami................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

znajda znajda................ niestety :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

a jak chca tego goscia zlapac jak on w rosji juz siedzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Unia Europejska to takie super panstwo ktore wymyslilo sobie takie prawo stawiajac siebie obywateli w roli masochistów za wszystko winnych nie majacych takich samych praw jak imigrANCI. Odpowiada za to wg mnie trend lewacki w unii. Ciekaw jestem czy takie postepowanie wszczetoby w Czeczenii czy np w jakims kraju afrykamnskim, arabskim za wypoiwedzenie tych samych słow do jakiegos europejczyka, jestem pewnien ze nie. Niestety w unii polityczna poprawnosc jest sprawa pierwszorzedna, jednak to i tak jest dziwne nawet ci lewacy to bylo nie bylo europejczycy czemu sami siebie umartwiaja takim prawem? To wszystko prowadzi do niewolnictwa w unii a niewolnikami beda jej starzy obywatele. Jedyna pociecha w tym ze unia juz niegługo sie rozleci bo sa przeciez jakies granice absurdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

co z tego jak wyp czeczena mozna pod 2 jednoczsnie podciagnac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

http://revelstein.blox.pl/resource/kaczor_fiut.jpg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

powinien podniesc rece w kajdankach jak lepper swojego czasu przy kamerach niech ludzie zobacza wolnosc slowa za tuska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

w tym kraju niema sprawiedliwości ja pracuje w państwowej firmie dostaje 1000 zł na rękę i muszę jakoś miesiąc przeżyć a szanowni państwo cze... są u nas gośćmi i czują się lepiej i swobodniej niż ja w własnym domu nic ich nie obchodzi żadna praca tylko wszystko płaci państwo. pochodzę z wsi i zdarzył się przypadek jak Czeczen chodził po wiosce i żebrał gdy sąsiad powiedział jemu żeby popracował i jemu zapłaci to on nie bo nie będzie się brudził to o czym my tu mamy rozmawiać i teraz jak ktoś napisał na forum prawdę to on ma być sądzony za jakieś głupoty bo w innym normalnym kraju nie doszło by do takiej sytuacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Zdjęcia do d..y.Ja bym się do nich nie przyznawał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

witam, czy orientuje sie ktoś gdzie w Łomży kupię ser ricota?? wiem, że był w stokrotce, no ale juz go nie ma. Będę wdzięczna za odpowiedź :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

oraz zapytaj się pani od polaka jak się pisze: "najstraszniejszom chorobom" oraz "odpowieć" i co to jest "maleria"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

może w drugiej strokrotce ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Masz rację M@ster! Choćby nie wiem co napisał, to i tak dostanie pałę za błędy ortograficzne. Za gramatykę i interpunkcję też po jednej pale się należy.

W tym miejscu ciśnie się na usta cytat z kabaretu: "Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać s i ł o m i g o d n o ś c i o m o s o b i s t o m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

nie wiem gdzie jest ochrona środowiska i czy nei widza jaki smog panuje nad miastem z powodu zadymienia miasta. Podobnie jest w okolicznych osiedlach domków jednorodzinnych , coi prawda nikt nie dostał pozwolenia na budowę w przypadku braku ogrzewania jakims sposobem ekologicznym typu ojel , gaz czy groszek a i tak każdy sobie wstawił piec w którym pali co chce. Efekt taki ,że nie mozna wyjśc na powietrze bo skażone , smierdzi że nie ma cyzm oddychac .

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

powiem więcej ciepłownia miejska i inne zakłady są mniej uciązliwe i mniej truja środowisko niż tenpiece w domkach jednorodzinnych. Wydaje mi sie ze czas cos z tym zrobic tak nie da sie zyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

albo w trzeciej ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

a ja tam chlopakowi pomoge i moja odpowiedz to ze sie zgadzam :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Chciałbym kupić polskie, typowe tradycyjne lampki choinkowe typu świeczki (wkręcane z gwintem). Sorki, za tego typu post. Pełno w sklepach chińszczyzny, ale rodzina preferuje tradycję. Dzięki za informację i podpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

Ja tez wszyskti resztki obiadowe zawsze kłade koło śmietnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

kup sobie 4 paczki swiec i kazda postawisz i podpalisz,wtedy bedziesz nawiazanie do tradycji a przy okzaji i chata z dymem pojdzie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

a moze poprostu znajdz mu inna dziewczyne ktora wykaze sie wieksza inwencja i pomyslowoscia na kupno prezentu. pozdro :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INKA- warto to wiedziec

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org