sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na nic ten caly szum

Słuchaj ja bym miał zielonego, odezwij się na maila kubbach@gmail.com
Na chodzie, za 200zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

Ze względu na globalne ocieplenie nie są w stanie zamrozić wody.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

Ford, fiat, francuz....
...co za różnica? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

oj będzie otwarte...na pewno. Pewnie jakieś usterki...a jak się nudzi to możecie na ORLIKU pojeździć na Nowogrodzkiej ;)

Tam dużo śnieguu...jest ;) i lodu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

Tak to bywa z komisami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

mozesz tez popytac w stolowkach szkolnych, w bursie przy ekonomiku albo dyrektora Twojej szkoly nawet jesli nie macie stolowki moze jest gdzies jakis magazyn z naczyniami albo po prostu kazdy z Was niech przyniesie dla siebie talerz, bulionetke i sztucce:), dzieki takiemu rozwiazaniu zaoszczedzicie pare groszy i bedziecie mogli kupic za to ciasto na deser:) Wesołych Świąt!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

ludzie jasiu to IDIOTAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

czyli po lewej stronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

weź krok w tył i jebnij się w twarz , a później wyjeb kartę do śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

ja polecam pana z woziwodzkiej-konkretny człowiek i wiesz za co płacisz. Kwestia czasu tylko którego zapewne mu brakuje. Numeru nie mam aktualnie ale to jest tak na tej górce na woziwodzkiej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

Ja bym mu wytoczył sprawę w sądzie, a potem obił mu morde. Dzięki za ostrzeżenie, na pewno wielu osobom się przyda. Ja dałem się naciąć we wcześniejszym "Gepardzie", okazało się że auto było bite. Dobrze że tego komisu już nie ma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

Skoro o zwierzętach mowa. Nie będe zakładał nowego tematu, bo można to poruszyć tutaj. Mówicie tutaj o bezdomnych zwierzakach, chwała za to. Ale jak chcecie apelować do ludzi, którzy o własne zwierzęta nie potrafią zadbać? Nie wiem czy to jest odpowiedzialne zachowanie idąc do tych waszych marketów ze zwierzakami i idąc do sklepu takowego zostawiać je przywiązane przed wejściem przy takich mrozach !! Normalnie szok jak widzę małe pieski siedzące na smyczy przed biedronkami, kauflandami =/ Nie wiem, co wami kieruję, ale uwierzcie, że i psom w taki mróz jest zimno. Może przemyślicie to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

W Tesco może dostaniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

rok temu uczylo sie kilku kozakow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

Jeśli jednak prawy pas jest wolny powinniśmy na niego zjechać. Lewym pasem możemy natomiast jechać, gdy chcemy skręcić w lewo, oczywiście jeśli w jednym kierunku są co najmniej dwa pasy ruchu. Również wtedy, gdy chcemy wyprzedzić auto oraz omijając przeszkody. Jeśli przykładowo prawy pas jest wolny, obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h, a lewym pasem porusza się auto z zawrotną prędkością 30 km/h to: - Jest to tamowanie ruchu, za które policjant może ukarać kierowcę mandatem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

,,Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt"
macius słabo wypadasz w świetle powyższej definicji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

ludzie jesescie gorsi od niego. jasie maja klase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

korzystaj z www.n.pl obsługa fachowa i lepsze promocje;)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nic ten caly szum

nie fidzisz pisdo rze tylko ja jestem wasz rodak prawdziwny >? a mnorzyc siem nie bendziemy bo tfoja stara zjadla tabliczkie mnorzenia

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org