piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLL LOT pada

hah znam ten ból, to jest masakra jak na zawadzkiej prawym pasem biorę na letnich gumach typa w Fronterze przy 50 km/h

tak jest wszędzie tyle, że tu mamy 3-4 duże ulice na których 3/4 miasta się spotyka i starczy jeden idiota żeby wszystko się posypało

pisząc idiota nie mam na myśli L i osób którym akurat auto nawaliło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Najlepsze paznokcie w łomży robi Monika Andrzejczuk. Jej paznokcie są nie tylko bardzo ładne, mają ładny kształt i za każdym razem są ze ślicznym zdobieniem ale też trzymają sie bardzo długo, jak komuś odrost nie przeszkadza to może je nosić nawet ze 2 miesiące.

www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

A jeśli chodzi o makijaż to świetny robi Łucja z Poznańskiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Oj przepraszam najmocniej, kwota nie rzuciła mi się w oczy wcześniej.
Za 50 zł? :> ha..

------------------
Autor: Jahwe (---.elomza.pl)
Data: 18-12-09 21:10

Kup sobie seksowną bieliznę

-
Seksowną bieliznę za 50 zł? To chyba tylko stanik od ruskich z koronki rodzaju trzeciego ^^


-----------------

Autor: Mr.Wladeczek (---.elomza.pl)
Data: 19-12-09 00:44

za 50 zł weź go do pepko to sie chlopak obkupi na cala zime

-

Władeczek dobrze gada, jak chłopak ma tak skąpy budżet to polecam zakupy tylko w Pepco właśnie, ewentualnie w Biedronce. Do Kauflandu nie idź - za drogo ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

wuwei.ath.cx z tym, że nie zawsze działa:/ Tego nie da się przypisać chyba do żadnego gatunku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

ja ci moge kupic koo szpitala i pszywiesc d domu ..... ta ósluga kosztuje 300 żł. nie durzo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

A ja czytałem ostatnio na cartesting.pl atrukuł o naszych drogach i zgadzam sie z tym w 100%. Linka nie mam, ale chyba na głównej jeszcze jest.

Pozdrooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Autowizja to chyba jeden z częstszych tematow na tym forum. I to tylko jakies ploty na ten temat... Byscie napisali cos mądrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

a jak jest zima i mroz to jak? zakopać w zaspie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

FIN;zazdrosc cie wziela ze jasio ma kombajna a ty dalej kosa.luzuj chlopie, kiedys i ty sie dorobisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Od Jeżewa do samego Białego będziesz stać w korku, nie radzę Ci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Będzie otwarte na pewno tylko kiedy? Moim zdaniem powinno być podane do opinii publicznej chociaż dlaczego, a nie "z powodów technicznych". Wytłumaczyć czemu są opóźnienia, to by było bardziej odpowiednie moim zdaniem, a nie odpowiedzi na pytania w stylu "nie wiem", "nie wiadomo kiedy" itp. Tym bardziej, że zbliża się okres ferii świątecznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Mirka2 Fort II w Piątnicy koło Twierdzy Łomża. ale myslę że w innych ogrodach też się znajdą jakieś zwierzaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

W bloku ja robie tak, ze resztki obiadu wyzucam za balkon i zawsze jakies zwiezeta to jedza,ptaki,psy ,koty. Spoldzielnia zabrania wyzucania resztek obiadu za okna ,balkony(pismo na klatce) ale niech sie wala, to nie jest karane, przeciez i tak resztki pokarmu w pare minut zwierzyna dostrzeze i nie pogardzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

wyślij na regenerację ok 500zł + stara i dostajesz zregenerowaną na gwarancji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

madziusmadzius dwójka by mi wystarczyła ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

bebi 100% poparcia.Nie wiem czemu ale u nas się tak utarło ,że samochód powiedzmy 8-10 latek(bo takie są najczęściej kupowane) musi mieć przebieg w granicach 150 tys.- no góra 180 bo jak ma więcej ,to już każdy narzeka ,że zajeżdżony.Dziwnym trafem większość samochodów w tych rocznikach mają taki przebieg.Pytam się tylko kto w Niemczech rocznie robi ok. 15 tyś. km.Nie mówię już o sobie,ale np.moja żona swoim samochodem robi rocznie więcej jeżdżąc praktycznie -jak to się mówi - do kościoła i na zakupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

Wydamy nie mniej pieniędzy na walkę z zimą niż inni. Tylko aby był efekt to trzeba jeszcze troszkę głową ruszyć aby te pieniądze wydać rozsądnie.
Wczoraj szedłem koło kina Milenium i widziałem jak 4 pługi w tym jedna piaskarka z pługiem jeden za drugim leciało pod górę do ronda Kosciuszki.
Piaskarka zapomniała uruchomić posypywanie, slisko jak diabli tiry ledwo pod górę wjeżdżają. Tragedią jest jakiś pieszy bezmuzgowiec uważa że na przejściu to on jest ważniejszy niż tir jadący pod górę. Tir wychamuję ale jak ma ruszyć to już takiego głupka nie interesuje, ważne że on 2 minuty wcześniej przeszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

jasiu bujaj sie na dzrzewie ty mala gnido......... :)))
I love you and kiss for you....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

dupek jestes co wini są ludzie co tam mieszkaja ? jezeli juz to miej zal do drogowców a najlepiej do Tuska ze mało kasy daje ludziom papa prostaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLL LOT pada

popieram Kkostrz min200 tys a znam takich co po 20 tys sa najlepsi i chca wszystkich uczyc a to kalecy drogowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org