poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W normalnym państwie.....

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Jeżeli uważasz że te 500 za pół godziny to taka straszna kasa to niech samochodzik dalej stoi na parkingu. Dlaczego ktoś kto musiał zainwestować w sprzęt, zdobyć doświadczenie, ma to zrobić za symboliczną złotówkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Jasiu, Twoja stara to chyba Administrator tego portalu. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Wszyscy ochroniarze tacy sami. Nie udało się skończyć żadnej szkoły i żadnych studiów i roboty normalnej dostać, to choćby ta odrobina władzy na łeb im pada i przeżywają wszystko, podniecając się swoją rolą, jakby tu nie wiadomo jakie znaczenie mieli dla społeczeństwa. Sytuacja z winogronem idealna dla zobrazowania. Swoją drogą, że takie procedery w łomży odchodzą to pierwsze słyszę.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

moniczka 1511 słyszałem, że Cie naje*ali i sie zesrałaś im na wykładzine, ale jaja teraz muszą mieć sprzątania na święta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

"Później będą rozkminiali w ogóle kto, co był."

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Bujka? A co to znaczy? Jakaś odmiana bujania? A może to rodzaj fotela bujanego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Dzięki za odpowiedzi, zajadę na śniadeckiego, jeszcze upewnię się, ale z tego co czytam, to pewnie nici. No szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

wiekszosc TV obsluguje zarowno PAL jak i NTSC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

do ciupy wariata i za taki beztialski czyn to do grypsujacych go odrazu bo gity na widzeniu wózeczek moga zarzucic

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

ja cały czas zamawiam na bema i jest git ale nie każdemu dogodzi jak się ma jakieś oczekiwania z kosmosu ilu ludzi tyle gustów. Ale z tego co się orientuje przynajmniej jakiś czas temu mieli tam dość spory katalog. Teraz to nie powiem bo dawno nic nie kupowałem z tych rzeczy. Co do innych sklepów to powiem szczerze nie mam pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Jasiu...oszczędź sobie...

A moderator powinien sie zajać takim Chamstwem...lekko to ująć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

mialo byc bajka tylko moniczka nie trafila w klawisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Dokładnie rewenant masz racje. A zdjecie imobilajsera kosztuje 400zł a nie 500 wiec 100zł w kieszeni. Ja się nie zastanawiałem i od razu pojechałem i zdjąłem. Chyba że lubisz tylko patrzeć na autko a nie nim jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

moja psychika jest ok.dobrze mi z nia

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Polecam www.myszolep.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

nie rozwalajcie mnie, jak ten troll może być popularny, chyba wśród dzieci komputerowych

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

A i maluszek ten z 1997 roku, prawie jak nowy ;)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Czy to był ford?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Zna ktoś może stronkę na której można oglądać na żywo to co leci w tym czasie w telewizji za darmo???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

ale on sie nie pytał o dziewczyny w szkole :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

o wlasnie !

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Chłopie ja mam dopiero 18 lat!!! Kase oszczedzałem pare miesięcy na inny zupełnie cel. Niestety musiałem je wydać na auto. Żebym był bogaty to bym do Renault pojechał i zapłacił dwa razy tyle. Wiec nie pisz tego czego nie wiesz i skorzystaj z rady którą ktoś ci oferuje. A że nie mamy elektryków w Łomży to nie moja wina!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Autor: Kefas (---.chello.pl)
Data: 19-12-09 16:05

Ford, fiat, francuz....
...co za różnica? :)


Ta... i Ferrari, i Folcfagien....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Jest na to jeden prosty sposob i jest to zgodne z prawe. to byla wada ukryta samochodu wiec nie mogles wiedziec ze sie stanie cos takiego. proste roziazanie idziesz do komisu mowisz ze to wada ukryta i ze ma zwrocic za naprawe pojazdu jezeli nie to stawiasz gdzies do warsztatu i naprawiasz jednak na wszystko bierzesz faktore i idziesz z tym do sadu i gosc ma troche lipe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....


Mam Passata B3 z 91r 1,8l i ucieka płyn z przekładni kierowniczej z maglownicy. Czy takie rzeczy ktoś naprawia, jak tak to gdzie? A może używane kupować dom skutku aż na dobry element się trafi? Bo muszę dodać że to już drugi taki element wymieniłem pojeżdził 2miesiące i rozszczelnił.Jakie ceny ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Musisz wiedzieć, że na ulicy te umiejętności ci się nie przydadzą. Jeśli twój przeciwnik będzie znał styl pijanego chomika lub oszołomionej jaszczurki to przegrasz nim uniesiesz nogę.
Dlatego proponuję badminton. Nóg używasz, zapisywać się nie musisz, o kontuzję trudniej. Dodatkowo rakietka w dłoni dodaje powagi, męskości i grozy. Widząc ciebie z rakietką
łomżyńscy zbóje dadzą prędzej nogę niż się z tobą zmierzą . Powodzenie u kobiet też masz murowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Wiesz jak na umowie jest paragraf, że nie masz zastrzeżeń do stanu technicznego auta to nic nie wskórasz. Kupując używany samochód, sprzedający nie musi wiedzieć o jego wszystkich wadach.

Ja osobiście nigdy nie odważyłbym się kupić auta z komisu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

O II LO to ja nawet nie śnie tam to trzeba być mega kujonem. A może ktoś wie ile trzeba mieć punktów żeby się dostać do III ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Z ciekawości wybrałem się właśnie na przejażdżkę po mieście i dalej... Tylko mijamy most zaraz mamy fajny czarny asfalt, posypany cacy, w drugą stronę to samo... A Łomża? Tylko rozkładać ręce... Ciekawe na co idą pieniądze. To prawda, że spalanie kiedy pług jest podniesiony jest mniejsze, a z tego co słyszałem nasi panowie kierowcy rozliczają się z km, a nie odgarniętego śniegu, a ropę zlewają na boku. Coś w tym może być ;)
Szanowne zarządy nie robią nic, nie wiem jak reszta, ale ja w poniedziałek idę się przejść zobaczyć co mają do powiedzenia, może to i walka z wiatrakami, ale przynajmniej nie odbiorę sobie tej przyjemności powiedzenia im paru miłych słów na temat ich prac dla naszego miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

ludzie litości dajcie hasła bo te reklamy mnie wykończą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

a dlaczego nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Musimy się wstydzić za takie ścierwo jak jasiu_śmietana.
Kiedyś cie dojdzie ktos i ujawnij twoja tozsamość.
Nadejdzie ten dzień.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

nie ;]

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

jest

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

chodzi mi o to czy nie będę miała żadnych problemów prawnych. i czy mogę przewieść pojazd za granicę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

w jigga/patrolu nie wiem dokładnie jak ten sklep się nazywa, pełno tam ubrań MASS'a jest tytoń, shisha i węgielki, tytoń tylko 2 smaki- jabłko i mango po 19zł/50g , AL-AFRAH



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

Tu gdzie są Alkohole świata przy Stopce jest rowerowy ale ma też asortyment sportowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

nie w swoim imieniu polecam arbuza.. najdroższy ale z tego co słyszałam to najlepszy :) i jeśli zamawiać tytoń to tylko w necie lub wawa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

moim zdaniem książka w tradycyjnej formie pozostanie w głowie użytkowników na dłużej. Jeśli ktoś miałby takową w ręce, mógłby zajrzeć kiedy chce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

To chyba odwrotnie. Chyba są znaki wodne to jak można kopiować zdjęcia z allegro.??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W normalnym państwie.....

III fajna Sqlka II też git;d
w II trzeba było miec wiecej ptk jak ktos wspomniał więc widać co rządzi ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org