poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
i kolejny raz trafnie.

zobaczymy co powiesz krecik68 jak załozysz jakis post zeby Ci ktoś pomógł, a Jaś cie zjedzie jak szmate ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

apteka na Dwornej rog Giełczyńskiej koszmar - matrix



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Czy wie ktoś jakie są warunki wypożyczenia samochodu w Auto-Wizji ? Wiem że był ten temat ale nic nie było o tym jakie warunki trzeba spełnić . Proszę o mądre odpowiedzi. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Pożyczą komputer a potem będą robili maślane oczy, że to na dzieci i żeby właściciel się lepiej nie upominał o niego ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

To chcesz dobre drzwi czy z zamkiem Gerdy ?? Jesli szukasz sprawdzonego wyrobu napisz na PRIV.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

trzeba przyznac ,że kliencji znaja sie na trunkach......kawy w Masrorze to chłopaki nigdy w życiu nie pili:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Kolego pisałem ostatnio do Ciebie na ten temat i szczerze Ci powiem że żaden elektryk w łomży oprócz tego na nowogrodzkiej nie chciał mi zdjąć imob. Ani na sosonowej ani na krasce do reno już nie chciałem jechać nikt nie potrafił mi zdjąć imobilajsera. Wiec myśle że nie masz innego wyjścia jeżeli chcesz się tego pozbyc zostaje tylko nowogrodzka. I niestety sporych kosztów nie unkniesz. To są uroki Renault:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

chodziło pewnie o to : Do urzędów pracy w ciągu miesiąca zgłosiło się 307,5 tys. osób poszukujących zatrudnienia (o 63,9 tys. więcej niż w grudniu 2008 r. i o 62,3 tys. więcej niż przed rokiem). Wśród bezrobotnych nowo zarejestrowanych 250,1 tys. osób, tj. 81,3% stanowiły osoby rejestrujące się po raz kolejny (przed miesiącem – 86,0%, przed rokiem – 82,9%). Spośród osób nowo zarejestrowanych 21,0% stanowiły osoby dotychczas niepracujące (przed miesiącem 23,8% i 23,6% przed rokiem). Osoby do 24 roku życia stanowiły 30,4% ogólnej liczby nowo zarejestrowanych (przed miesiącem – 30,6%, przed rokiem – 31,8%). Odsetek nowo zarejestrowanych osób w okresie do 12 miesięcy od dnia ukończenia nauki wyniósł 9,8% (przed miesiącem – 10,2%, przed rokiem – 10,8%); w tej grupie 32,3% stanowiły osoby, które ukończyły szkołę wyższą do 27-go roku życia (w grudniu 2008 r. – 31,2%, w styczniu 2008 r. – 33,2%). Udział osób zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy w ogólnej liczbie nowych rejestracji wyniósł podobnie jak przed miesiącem 2,3% (w styczniu 2008 r. - 1,5%). Spośród osób nowo zarejestrowanych 40,8% mieszkało na wsi (przed miesiącem 42,5%, przed rokiem 38,3%).

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

ciho



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

mondra odpowiedz .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

cycki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

nie wiem tego osobiscie, ale chyba 150zl za dobe

napisz maila, czy lepiej zadzwon tel na stronie jest, ze jestes kolega kolegi i sie ugadaj na ile dni i takie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

drgowcow znowu zaskoczyla zima teraz czekaja na odwilz, nie wiem ku.a kto zarzadza tymi piaskarkami i wytycza im trasy ale musi to byc jakis nieudacznik plugi chodza nic nie sypia tiry pod zjadz nie moga wjechac bo nie posypane jak dzownisz ze jest taka sytuacja to czekasz ponad godzine az ktos laskawie d..pe ruszy i podjecie posypac, moze ktos na forum wie czemu tak sie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Hej całkowicie podpisuję się pod słowami xxxANGELxxx oraz bigi2004.
Droga okropna. Mi zajęła 3,5h. Ale droga do Białego to dopiero początek... to co dzieje się na miejscu -to dopiero masakra. wszystko stoi bądź jedzie 10-20km/h. Odcinek od wylotówki do Gołębiewskiego zajął mi ponad 2h. Jutro będzie gorzej... szczególnie w okolicach domów handlowych -wszedzie organizowane są "atrakcje" + kaciki zabaw dla dzieci z opiekunkami aby skusić rodziców i nie tylko na świątecze zakupy. Cytujac bigi2004 : jak nie musisz t o nie jedź. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

I juz salo sie tradycja,ze jasiu musi dodac swoje piec groszy:/

A w ogole grzeczny byl twoj chlopak w tym roku? :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

latozdurex troche nie zrozumiałes :) że 150zł mniej więcej to było w tamtym temacie ale chodzi mi głównie o to jakie trzeba warunki spełnić ;) a maila napisalem już :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

To prawda uroki francuzów to wysoka cena za naprawy, części itp :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj osob to kierowcy po h.ju zobacza ze spadnie troche bialego puchu i juz panikuja wlokac sie 20-30 km jak ma ktos zamiar tak jezdic to wypier...lac do autobanu i nie zawalac drogi pajace i nie wazne czy ktos jest bl czy blm czy h.uj wie z kad najwazniejasza jest kultura za kierownica i cierpliwosc i nie ma co tutaj dyskutowac a to ten lepszy a to ten gorszy ktos tu napisal ze jezdza po miescie a jakie tu kuwa miasto wiocha zabita dechami, dziura w srodku bardzo wielkiej du.y i nic po za tym i nie ma co sie wywyzszac i dyskutowac jest jak jest i predko to sie nie zmieni albo nawet i wcale............ teks troche hoatyczny ale musialem sie wyladowac :) pozdrawiam i zycze dobrej nocki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

halo tu pablopavo dzwonie do Ciebie ze snu ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

szukaj malancza koszty praktycznie zerowe a zabawa dużo fajniejsza ni z kanapą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

cena jest uzalezniona od auta jak dobrze pamietam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Już Ci tłumacze

Jest to ulica Sikorskiego zjeżdzasz jadąc od Kufelka w dół i na wysokosci skrętu w Wyszynskiego skręcasz w prawo jest szyld wjezdzasz w podworko.
Gosc rzeczowy i dobrze zna sie na rzeczy naprawde ! a i ogolnie niedrogo bieze bo sam u niego kiedys wymienialem sprzeglo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

jakie warunki?

nie ma warunkow, jestes znajomym kogos kto juz bral tak auto, finito, podobno ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Witam...
Przejrzałem forum i Łomża chyba jest ogólnie miasteczkiem hip-hopowym :) Chodzi mi o to że dużo jest w nim ekip które nagrywają hip hop itp. Ja dokopałem sie w kochanym Google troche innego rodzaju Łomżyńskiej muzyki a mianowicie chyba to jest Trance :> Co sądzicie? Może czasy sie zmieniają i pora inwestować w elektroniczną muzyczke :]

Tego słyszałem już wcześniej....
Mike Wind
http://www30.zippyshare.com/view.jsp?locale=pl&key=16558996

a to kolejny niejaki DMartin znalazłem niechcący ale podpisanie Łomża :]

http://www20.zippyshare.com/v/21710178/file.html

Wydaje mi sie że chłopaki prezentują niezły poziom... Czyżby pora na zmiany? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

tak hip hopowym bo u nas jest duzo niewyedukowanych ludzi i nierobow dlatego wiekszosc slucha tego rodzaju muzyki zeby sie dolowac i powtarzac ze jest zle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Ja polecam weterynarza na krótkiej. Z chomikami często chodziłam będąc brzdącem. :) Nawet guza wycięli, narkoza, wszystko bardzo dobrze. I bardzo mało zapłaciłam. A chomik żył. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

pewnie prawo jazdy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

freshopower jeżeli tak uważasz to jesteś jeszcze gorzej niewyedukowany jak oni doładować to możesz sobie telefon trzymaj się przy swoich rytmach i idź już spać, wstał byś rano i posprzątał w domu coś użytecznego byś zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

longman b a gdzie masz w majej wypowiedzi wyraz "doladowac"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Eurofirany na wojska polskiego przy mastorze, z tego co się orientuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

I ja również potwierdzam, pan Wojtek na Sosnowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Oddaj mu siebie najlepiej - będziesz miała wydatek z głowy ]:->

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Apteka na rogu Dwornej / Giełczyńska- TRUE
Policja - TRUE
Kaufland - FALSE
Pogotowie ratunkowe - FALSE
Poczta na Rycerskiej! - TRUE razy 10



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Polecam Leończaka na Hipokratesa - ale czy aż tak małe zwierzęta to nie wiem, króliki na pewno.
Co do lecznicy, która jest obok, też ta część ulicy się chyba Hipokratesa nazywa (słabo się orientuję tam) to nie polecam. Omijaj tamto miejsce. Uśmiercili mi chomika właśnie. Zdechł po dużej części z ich winy.


I fakt, robienie jaj swoją drogą na forum łomżyńskim, ale szacunek się zwierzakom należy, nawet tym najmniejszym. Mój chomik spoczął w pudełeczku w ziemi - żaden tam "pogrzeb", by ktoś tu sobie nie myślał - po prostu zakopanie. Ale na pewno nie wyrzucenie ciała zwierzaka na śmietnik czy w kibel - to już trzeba mieć chorą psychikę by takie rzeczy robić.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

nie musisz mnie poprawiac jezeli napisałam niepoprawnie nazwe baru. a te forum jest i pisze sie co chcę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

strażąk-- dziekuje za informacje :) Odezwe sie na email :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Kola;co ci sie zgadza?

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

lepili bałwana przed wejsciem i za to ich spisali
Ps. bujka? hahaahaha nagroda nobla



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Kpina z tym lodowiskiem. Kompletnie nic nie ma nikogo.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

krecik68 mysle ze dobze myslisz

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jasiu_%C5%9Amietana


JASIU JEST SLAWNY! ^^



znalazlem to przypadkowo.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

brawo !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

Wiatm potszebuje pilnie szpryche od kombajnu marki Żubr poniewarz wlasnie se orałem rzyto i zlapalem gume . Wszystkich farmeruw serdecznie zapraszam do skladnaie a propospycji :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i kolejny raz trafnie.

wwa miasto interesu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org