wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przerażająca rozmowa z lemingiem

takie usprawiedliwianie drogowców to jak gadka palacza w starej polskiej komedii

...pani kierowniczko jest zima to musi być zimno...

czemu kiedyś jak były naprawę przejeb.ane zimy drogowcy dawali radę dysponując starymi ruskimi gratami?


co do tematu pozdrawiam panią ze srebrnego Fiata Albea która jako jedyna (bardzo dziwne) stała na prawym pasie pod przedszkolem na Sikorskiego, dzięki tobie debilu kierownik Tira musiał się zatrzymać a że był załadowany oporowo (sądząc po wyglądzie naczepy) nie mógł później ruszyć skutecznie blokując innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

a poloneza moze ktos ma ? tak do 300zl max z papierem jakby był to bym nie pogardził , bo w zimę chce troche bokiem polatać :)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

ale mnie interesuje raczej czynna pomoc a nie bierna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

taki za 300 zł to raczej na jeden ślizg hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Słuchajta ludziska! W Łomży narzekają na BLM -y,w Ostrołęce na WOS -y i WOR -y.Prawdą jest,że ci z "miasta" mają się za lepszych.Czy słusznie - się okaże.Nie jestem rodowitym łomżyniakiem( czy łomżaninem?) i muszę stwierdzić,że w tym mieście jest tak samo jak w innych.Ktoś tu napisał,że "nasi" nie trąbią...a co mówi kodeks drogowy na temat używania sygnałów dźwiękowych...czytał ktoś?Ktoś inny zauważył,że każdy ma inny temperament...zgoda ale przepis jest przepis.No chyba,że ktoś chce naśladować posła Kurskiego.Tylko,że on ma immuniuniu(cytat).Podzielę się jednym spostrzeżeniem chyba z czwartku: jechałem Al. Legionów od strony Piątnicy,przy szkole drzewnej(dawnej)stały auta na czerwonym świetle.Jeden złotówa tak się spieszył,że wyprzedził stojące auta,przejechał przez przejście dla pieszych (zielone dla pieszych) i zatrzymał się za przejściem.Po co to było?Złotóweczki uciekały?Idiota!!Dziś też miałem ciekawy przypadek,który utwierdza mnie w przekonaniu,że myślenie boli.Wyjeżdżałem z dzieckiem od strony przedszkola na ul. Wojska Polskiego.Przy ul. Polowej było czerwone światło.Samochody zaczęły się zatrzymywać.Mógłbym wyjechać,gdyby jakiś kołek nieciosany nie zatrzymał mi się przed maską.Chciałem skręcić w lewo a z Polowej jeszcze nie ruszyli.Zacząłem mu migać światłami.I co z tego?On ważny pan a ja co?Musiałem czekać,aż przejadą do następnej zmiany świateł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

a może właśnie w blaszaku z tyłu od ul. Piłsudskiego przy Broniewskiego?Tam przeniesiono sklep z Al. Legionów.Nazywa się ADOM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

kaufland;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

masakra .

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Pobierz z torrentów. Ja mam i śmiga.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

A nie przyszło Wam do łbów,że on to robi specjalnie?że to prowokacje? A Wy od razu go do czubków wysyłacie? Bardzo dobrze,że jest ktoś taki.Jest śmiesznie - przynajmniej dzięki Niemu.Trzym się jasiu!Życzę Ci aby Ci nigdy nie zabrakło pomysłów !Co niektórzy nie powinni w ogóle pisać na forum,bo albo bluzgi lecą,albo piszą o niczym,albo komuś ubliżają.Możecie mi skoczyć za to co napisałem...HA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

jak dobre to polecam ci z zamkiem gerda ! :))))))))))))) :) :P

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

skubi dubi du łe ar ju :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

heheheh dobre a jak ktos ci przegra to wjazd na chate na drugi dzien i game over

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Pierd....cie banialuki!!Gdyby lodowisko było zorganizowane przez miasto,to by działało.Widocznie "sponsor" ma w dupie to czy działa czy nie.Miasto nie pozwoliłoby na to,żeby kasiorka uciekała a Echo jest bogate...no w końcu będzie budować galerię handlową z prawdziwego zdarzenia.W Zambrowie jest lodowisko...jedźcie tam!!! Na pewno się ucieszą.Na basen do Zambrowa i na łyżwy też.Czemu nie...jasiu co ty na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

A właśnie że nie bo w MASTORZE !!!! czekam na dobór farby 30 min, farba się wymiksowała a kolesie sobie popijają kawę i gadają kiedy i jaką klientkę dupczyli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

w USA masz napięcie 110V i NTSC, niektóre TV mają przełącznik 110/230

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

1235564238065



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Kup sobie seksowną bieliznę a gwarantuje Ci,że się ucieszy jak Cię w niej zobaczy ;P Oryginalne,nie oklepane,praktyczne a to czy śmieszne to zależy jak będziesz w niej wyglądać xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

pierwszy lepszy chyba że czasu nie będzie miał ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

W Piątnicy w dawnym Polmozbycie są ludzie na poziomie, na robocie się znaja i z klienta nie zdzierają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

hehe no jakby było coś do roboty to nie ma problemu, tylko żeby silnik był dobry i można na kołach odjechać :P wymagania :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Wie ktoś, czy jest może w Łomży jakieś miejsce gdzie można kupić żywą choinkę i przywiozą ją do domu? I ile to może kosztować? Dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

Odśnieżać powinno się zacząć gdy pada śnieg, a nie gdy przestanie (tylko w Łomży to zauważycie) . Jeśli po opadach zaczną jeździć pługi to pytam się po co jak tak czy siak już śnieg się ugniótł na drodze i przymarzł ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerażająca rozmowa z lemingiem

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org