piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Bardzo brakuje Tcheslava...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Pani Gosia z Amelii :) Pozatym ona maluje tez w Gapsie do zdjec!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Co wy od niej chcecie ?
ona ma samochód i ma firme he
i ona wychowuje hehhe

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Popieram CyberMass. Perelka delikatnie się skompromitowałaś. Większość ludzi w tym jestem niemal przekonany że i ty z takim podejściem się dużo bardziej sprzedajesz. Pudzian sam jest firmą (jego ciało i charakter), więc czemu nie miałby na tym zarabiać. Czy jak Tobie się trafia możliwość dodatkowego kontraktu w Twojej niby firmie to mówisz: "nie dziękuje bo........"? ;>

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

"godnosc jest cenniejsza od kasy" ty wiesz dzieciaku co to jest godność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

No, już jak p. Magda, to guzik prawda . To jest dopiero patałach ... zresztą i tak wygląda ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

skoro Czesiek był speluną to jaka knajpa nie jest twojm zdaniem

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Na Twojego emaila sura odpisałem już - Środa, 2 Grudnia 2009 23:16 chyba, że coś umknęło mojej uwadze?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

jezeli ludzie zaczynają sie zachwycac patologją to tragedia sie dzieje w tym kraju.wyrazy współczucia dla pasjonatów owego bestselera

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

bauahahahha no zgniłem ;ddd hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

odstaw lepiej to co bierzesz i przestań palić to świństwo ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Dobrze że się nie załatwiała na niego . To byś się dopiero musiał dziecku tłumaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

pawulon and PleasurmexC18 wiesniaki a gnój już przezucony???
Macie wy nasrane we łbach. a wziasc sie do roboty za widly , popaprance.
No ku....wa zeby sie Gówno takie na forum wypowiadalo.
Najpierw smarkacze to zrobcie sobie prawko potem kupcie dobre fury!!! anie rozklekotanymi rzechami łomzyniakow straszycie. Co za sciewo . **** jeszcze obsrana a zuca sie jedno i drugie. Widzisz : PleasurmexC18 komus sie lepiej powodzi od ciebie i juz cie nerwy ponoisly.
HAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Ja tam byłem raz i ostatni, miała pretensje do mnie że się ślinie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Ja nie twierdzę, że wszyscy tak jeżdżą na BLM, ale więcej niż BL. Jeżdżę w pracy cały dzień po mieście i gdzie samochód na parkingu stoi to w większości BLM. U mnie pod domem jest gimnazjum i też to widać. Parking ma 100 m, a stoi 5 samochodów a ty ku.... człowieku nie masz gdzie postawić, bo szlachta się zjechała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Nie na 100 m można zaparkować 20 samochodów, a nie 5. Tylko jak jeden od drugiego stoi 2metry i na ukos. Jak jechał tak zostawił w poprzek to przepraszam.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

Można nie przejśc.Możesz być czysty,a rodzina ma nasrane w papierach i do widzenia.Ojciec,matka,brat,siostra,żona.Sam jestem tego przykładem.Przyczepić się mogą do wszystkiego,np. spisali Cię w obecności jakiegoś dilera.I pamiętaj,że w policji nie ma czegoś takiego jak przedawnienie wyroku.Nie istnieje zatarcie.W policyjnym systemie wszystko sprawdzą.Ponadto ważna jest opinia dzielnicowego.Jeśli to co opisałem Ciebie nie dotyczy to możesz spać spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

No Warszawę i inne większe miasta bez problemu można znaleźć w necie. Z Łomżą niestety jest już problem dlatego ponawiam prośbę.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

coś tam rzeczywiście było . dochodziło chyba do Kremla i jeszcze innych obiektów.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraj

hoers
zrobiłeś super opiskę MS pewnie przyda się osobom, które teraz będą jeszcze zdawać, bo cieżko przewalać całe forum i po jednym zdaniu wyłapywać informację... a tak wszystko razem więc ok :) tylko zapomniałeś napisać, że było zdanko w którym trzeba było ułożyć z rozsypanych wyrazów 3 zdania, sensowne, logiczne i jak najdłuższe... hmm i nie jest to takie proste (pierwsze się układa ładne długie i sensowne, drugie już trochę trudniej ale ok, i nagle się okazuję że na 3 brakuję wyrazów :)

wiesz.. miałem taką samą sytuację z tymi pionem w jakim chciałbym się widzieć... tylko że na WZ.... komisja pyta jaki pion mówię że studia z informatyki więc może to mi się przyda itp. a tu naglę... że NIE bo tam to już cywile pracują!!! a też nie wiedziałem więc się mocno zdziwiłem... ale oczywiście to chyba nie miało wielkiego znaczenia jeśli chodzi o wynik egz :)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

skond ty morżesz wiedziec czy jestem cienki :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godson, grodzki, dwie lewaczki - oto wg lisa najwazniejsze wydarzenia w kraju

popieram autora tematu jak pisałem w innym temacie kiedyś ktoś was przekasuje i dzieciaki będziecie wozić autobanem

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org