piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tajemnice rodziny kaczyńskich

Kobiety...są jak marzenie.My wszyscy faceci narzekamy na nie, że to materialistki, że się puszczają, że zamiast mózgu mają kosmetyki. Ciekawe jeszcze jest to że lubimy wyolbrzymiać nasze wyobrażenia. Propo kobiet to te materialistki w sumie nie są znowu takie głupie jak nam się wydaje! Jedna mi wytłumaczyła o co chodzi."każdy facet prędzej czy później nie szanuje kobiety więc po co mam być biedna? Lepiej być z bogatym a przynajmniej dzieciom w przyszłości będę miała co kupić." Wytapetowane lalunie?? Sorry, ale uznane jest że jeśli kobieta się nie maluje to, że nie dba o siebie. Przecież nikt by nie chciał aby ktokolwiek tak myślał o nas samych "brudas". Trzeba brać pod uwagę, że nie każda śliczna dziewczyna jest tempa i leci na kase. Trzeba mieć też na uwadze, że prędzej zacznie na to patrzeć bynajmniej przez pryzmat przyszłych swoich dzieci. Panowie nie są święci mają swoje "kochanie" a dalej rozglądają się za innymi. Patrzeć to nie grzech ale myśi wprowadzić w czyn to już tak. Panie jeśli chcecie mieć fajnego chłopaka to znajdziecie na pewno! Czasu i cierpliwości-sam przyjdzie. Panowie puste lalunie i tak pozostaną z pustymi zazwyczaj skoksowanymi pakerami gdzie zamiast krwi płynie anabolik. My też znajdziemy te wartościowe kobiety tylko czasu trzeba no i szczęściu trzeba pomagać. Pamiętajmy, że przecież swój do swego przyciąga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

parę moich typów, których używam:

Kenzo- l'eau par (świeży, sportowy)
Paco Rabanne - Ultraviolet (wieczorowy)
Boss - Elements (uniwersalny)
Armani - Mania (wieczorowy)
Escada- Sentiment (świeży, sportowy)
Issey Miyake - L'eau d'Issey (wieczorowy)
Davidoff - Echo (raczej sportowy)
Lacoste - Essential (świeży, sportowy)

Jest jeszcze mnóstwo fajnych zapachów, ale niestety najlepiej przetestować na własnej skórze, bo na każdym będą trochę inaczej pachnieć.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

tu jest kwestia z kąd wracasz z UE czy z poza aled ogólnie wszystko co tam posiadałeś możesz ściągnąć na tzw"mienie przesiedleńcze" wtedy w urzędzie celnym nie płacisz podatków ale jest to obwarowane kilkoma warunkami. Najlepiej udaj sie do urzędu celnego i tam sie dowiesz konkretnie co bedą wymagać. jeżeli nie ma cię w kraju to masz tu nr kontaktowy do UC w Łomży (0-86) 215-57-00
powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

haha ;) taki problem przeczytac ksiazke ? moze się przy okazji nauczysz ortofrafi ;) ? Może matka kupując codziennie parufffffki w Biedronce nie będzie się wstydzic ze jego syn jest pokroju bałwana, ćwoka, debila, durnia, fajansiarza, głąba, głupka, idioty, imbecyla, jełopa, kretyna, matoła, młota, osła, palanta czy tez tumana...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

największe szmaty w piątki po 24 pod 7kier ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

W Rysiu jedzenie się poprawiło właśnie ostatnimi dniami Kucharki mają tam szkolenia.Nie wiem co to są za kucharze którzy tera prowadzą tam szkolenia dla tych kucharek ale jak widziałem co oni tam szykują to aż ślina z języka ciurkiem leci.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Rozsmieszasz mnie wodke do Stanow wysylac pogelo cie Gostek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

http://urlik.pl/wiadomoscikraj/

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Na Prusa 8 druga klatka 7 pietro z windy na prawo tam sie odbywa ta Sodoma Komunistyczna tam BILLADEN nadaje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Zostań Czeczenem i produkuj dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Jest z Białegostoku. Interesuje mnie, czy ktokolwiek przeszedł jakikolwiek zabieg u niej i mógłby się podzielić wrażeniami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Pluć łapać i po dupie sie drapać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071127/AKTUALNOSCI/71126042 - sprzed dwoch lat, ale teraz są jeszcze bardziej zuchwali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

haha jaki stres xD

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

I znowu Łomża ... Uściślijmy fakty : nie istnieje Mazowsze północne . Ten olbrzymi region dzieli się na Mazowsze tzw .bliższe [Płock , Warszawa , Radom ] i Mazowsze tzw. dalsze [ m.in. Pułtusk . Wyszków , Ostrołęka i Łomża właśnie . Wskutek przemian historyczno-kulturowych to miasto leży na styku Mazowsza , Kurpi i Podlasia . Do Podlasia najdalej nam z powodów kulturowych , etnicznych i językowych . A w przeszłości ? W. XV - XVIII Łomża była największym miastem Mazowsza . Obecnie zaś , szanowni forumowicze , jest jak jest . Dobrze , że to miasto nawiązuje ścisłe kontakty z Ostrołęką . Bardzo dobrze jest , że czujemy więż z kulturą mazowiecką . Co będzie dalej - czas pokaże . Jeszcze lepiej byłoby , gdyby na tym forum unikano wyzwisk , wulgaryzmów i różnych takich . Przecież bijemy na głowę pod względem kultury niektóre osady w tej części Kraju . Białystok również . Cześć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

No na to to ja nie liczę, bo raczej jestem młodą osobą która szuka pracy właśnie w jakimś sklepie odzieżowym itp solarium, restauracja itd
także jak ktoś coś widział słyszał to piszcie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

to moze zarejestroj sie w UP?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

słychać go 30 km od Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Zostań Czeczenem i produkuj dzieci. buahhahahahahha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Tam to już wogóle nic nie ma ... tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Znane i lubiane wino Sperma Szatana to jego główny składnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

na myjce recznej na byłej bazie wzgs poszukuja dziewczyny do pracy

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Zabawe sobie znalazł i tyle hee ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

a wiesz może czy za taki aparat można placic ratami? ... bo u niektórych własnie słyszałam , że mozna . Aha i jeszcze jedno.. rozmawiałam z koleżanka i ona mi powiedziała , ze jezeli zdecyduje sie na aparat na zęby to trzeba i na górze i na dole , dlaczego? czy to prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Tu masz wszystko do telefonu,dzwonki,tapety,motywy itp.
Jest tego sporo
http://www.zedge.net/?updPhone=2139



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Jeśli masz meldunek w Łomży, rejestrujesz w ratuszu, jeśli okoliczne miejscowości czy gminy tego województwa to przy Szosie Zambrowskiej, a jeśli masz meldunek za granicami województwa, to tylko u siebie, na początek dostaniesz jak zwykle miękki dowód, zostawisz tam stary i kartę pojazdu i za miesiąc musisz jechać jeszcze raz po odbiór nowego dowodu. Ważna jest opłata ubezpieczenia i przegląd, bo jeśli to masz a twój wyjazd nie odpowiada ci w danym terminie, to zawsze możesz przepisać umowę i na tych dokumentach jeździć dalej, więc dopasowujesz sobie czas wyjazdu do terminu rejestracji pojazdu, gdyż na rejestrację masz tylko miesiąc, chyba że poprzedni właściciel wycofał sobie ubezpieczenie, to już po prostu musisz zarejestrować w danym terminie. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

a może ktos by jescze kliknal ;P hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

jak to mówią "głupi żyje z roboty a mądry z głupiego". główkuj główkuj ... powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

http://interia360.pl/artykul/winska-grypa-medyczny-quot-walek-quot-stulecia-zapewne-nie-ostatni,28244

Dina mam dla ciebie artykul i przestan siac ta swoja pisowska chora propagande. Bardziej niz na swinska grype potrzebana jest szczepionka na glupote ktora tez jest zarazliwa a przewodzi w niej RPO i ktora udziela sie tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

ja dostałam skierowanie na badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

jeszcze z błędem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Ja jeżdżąc po północno wschodniej Polsce NIGDZIE się jeszcze z takim przypadkiem(czytaj idiotodebiloułomka) nie spotkałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Takiemu palantowi to trzeba by te gruche od CB w d... wsadzic zeby nie musiał trzymac przycisku od właczania mikrofonu, ponadawał by tak trche to by mu zbrzydło

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

ciekawe czy jest możliwość namierzenia takiego delikwenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Ja włączam radio dopiero jak wyjeżdzam za Łomżę bo normalnie kur.... można dostać. A tego barana albo ta krowę to już niedługo zlokalizują zobaczycie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

dobry link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

HEHEEHEHEH DOBRE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Wystarczy, że zbierze się grupa osób. Zmniejszamy zakres fal do minimum i jesteśmy przy "krowie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

thompson dzięki za szczegółowy opis :) Słyszałem też,że Hugo Boss szary jest niezły,no nic muszę przejść się i poszukać czegoś dla siebie,dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Chodzi mi o ten bar zaraz przy palarni ktory jakis juz czas temu powiekszono. Kilka lat temu czesto tam bywałem z kolegami była tam naprawde miła obsługa zawsze z usmiechem i szybko dziewczyny robiły super żarcie zapiekanki najlepsze w Łomzy. Pare lat mineło i jak wiele sie zmieniło te lale co teraz sprzedaja to jakby z łaski i wszystko im takie ważne tylko nie twoj czas dajesz im do zrozumienia ze sie spieszysz to zapiekanke trzyma do tej pory az czarna bedzie a potem ci powie '' Przepraszam dopiero doniej zagladałam zaraz druga wstawie '' a jak sie cebulki prazonej nie upomnisz to zapomnij ze bedzie. co wy o tym barze myslicie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

wydaje mi się ze ten komuch mieszka kolo szkoły 7 w wieżowcu na ostatnim pietrze , mogę się mylić , ostatnio jechałem przez Ciechanów tez jakiś debil udawał krowę, może BSE, podobno wychodzi po kilku latach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Wyślij dokumenty,tablice + pełnomocnictwo na załatwienie tej konkretnej sprawy do ojca matki kochanka czy kogo tam masz;) załatwi wszystko i prześle z tablicami nowe dokumenty .

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

NEXT-COMP-PC :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

[Do :vienio] Nie martw się tym , że tu jest mała przestępczość . A że piszą o nawet nikłych wykroczeniach , to bardzo dobrze ! Przypomnij sobie , w jaki sposób zlikwidowano przestępczość w NYC ? Poza tym nikt nie przeszkadza Ci w robieniu czego fajnego , aby było o czym pisać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Mialem to samo... wiesz co zrobilem? wyjolem kierunek i dostalem sie do linki od paski, pociagnolem za nia i sie otworzyla :) wiec pokombinuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

w tej wielkiej łomżyńskiej galerii będą lodowiska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

Dołaczam pozdrowienia dla Pań z STS-ów, w szczególności dla nowej młodej blondyneczki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tajemnice rodziny kaczyńskich

powiem tak...

im wiecej gadacie to tym bardziej nie chce mi sie czytac tego badziewia i wiecej odbiegacie od tematu


pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org