piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szaleństwo fotoradarów

http://anchesenamon.blox.pl/resource/22.jpg

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

september przed kupieniem tego szalika obejrzyj se ten film zobaczysz jak powstaje szalik z lisa i jak na żywca lisowi ucinane są łapy i jest obdzierany ze skóry..... z królikami jest tak samo...

http://www.smog.pl/wideo/30406/drastyczne_mordowanie_lisow_koszmar/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

1) śpi, tak jak i np ratownik medyczny...
2) sprawdz na stronie w necie wystraczy ze wpiszesz w google ale cos ok 1500zl

Jeśli chce to życzę powodzenia:) z tym jest chyba tak ze ma dwie mozliwosci
I...mozna isc po matuze do szkoly pozarniczej tyle ze trzeba miec zajebiste wyniki i super sprawnosciowke zdana i duzo szczescia, lub dobre wyniki i zajebistych znajomych
II... na wiosne jest chyba nabor do strazy, tyle ze to zalezy od zapotrzebowania danej jednostki. Wówczas na stronie naszej strazy pojawi sie informacja o rekrutacji do strazy pozarnej ( w ktorej w zasadzie kazdy moze wziac udzial:) )...i zaczynamy :)

Najpierw skladasz komplet dokumentow, rozne papierki o nie karalnosci itd. pozniej jesli wszystko jest ok jest sprawnosciowka w lomzy, ( ********* sprawnosc lub znajomki) [tu w Łomży zbierasz punkty np za prawko C za wojsko i OSP itp +punkty ze sprawnosciowki wtedy najwyzsze wyniki sie dostaja]
jesli przejdziesz to dostajesz skierowanie na psychotesty i psychologa do bialego, tam chyba jakies 300 pytan i godzinka rozmowy z psychicznym,

jesli przeszlesc to dostajesz skierowanko na badania lekarskie:) , czyli jedziesz do bialego do mswia i 4-5 dni badan (nie lezysz w szpitalu ale musisz codziennie jezdzic bo lekarze od badan do sluzb panstwowych przeprowadzaja badania w okreslonych godzinach i nie ma szans wyrobic sie krocej) robisz po kolei wszystko krew mocz cisnienie dentysta dermatolok ortopeda, badanie pluc itd :))) na koncu ostatniego dnia idziesz ze wszystkim na komisje ktora weryfikuje wszystkie badania :)

wyniki wysylaja do Łomży i tam patrza jak wypadly badania zaliczyles komisje to wtedy tak jak gliniarze jada na szkolenie do szczytna, a wojskowi np do wawy to ze strazy wysla Cie na 3 miesieczny kurs do Łap (gdzie zatrudniony przez urzad pracy dostajesz jakies 500zl na miesiac)...

taka to rekrutacja :) a pozniej tak jak kolega powiedzial nie licz ze pjedziesz do wawy na szkolenia do glownej .. tam jada znajomi ... awansy tez nie sa tak "hop siup"

POWODZENIA i owocnych ambicji:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

jak sie zlapac z Klepackim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

*X*X* to jest zwierzyna jak tak to obejrzyj sobie jak sa zabijane kurki swinki krowki i jak im sa obcinane na zywca glowki a pozniej jesz udeczka wedlineczki lub kotleciki tak samo jest z takimi futerkami co w tym dziwnego i obrzydliwego nie zalozysz bo co bo to z krolika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Szampon odezwij sie na gg ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Niedawno w tvnie puszczają serial Grzeszni i Bogaci . co o nim myślicie ?
Ja uważam , iż jest denny , nieśmieszny , głupi i ci aktorzy którzy w nim grają się ośmieszyli . ;D Taka moja opinia . Myśle że jedyną osobą która lubi ten serial jest jasiu_smietana



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

dzis bedzie ostatni odcinek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

"Jedna osoba zabita, pięć radnych , to efekt wypadków jakie w sobotę wydarzyły się w regionie. ."


Niech wam będzie,że pięć (jak coś to już pięciu ;]) radnych xD, ale co z nimi ranni, zabici? A tak na poważnie, to nie wiem kto tutaj pracuje,albo w jakim stanie...

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

smieszne to jest moda na sukces i fontanna na rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Kiedyś jak był jeszcze starej daty komendant (Porowski) ,do straży przyjmował chłopów z takimi sikawkami ,że ho hoooo.Teraz jak ogłoszą alarm to chłopaki kilka minut szukają sikawki,a cisnienie mają takie ,że sznurowadła zawsze mokre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Szukam osoby której wgnieciono przód samochodu na St. Rynku, za drobna opłatą mogę powiedzieć kto jest sprawca tej stłuczki.
e-mail: magda_mrrr@wp.pl
ogłoszenie dodane 2009-11-22


smiecie nie ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

haha za drobną opłatą ;) za darmo byś powiedział a nie szukasz tylko wypadków w Łomży i potem kapujesz ludziom !;d

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Dużo CI mama dała na cukierki za tę pseudo reklamę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

gorzej jak sprawca poda sie za poszkodowanego umówi sie na spotkanie i kapuś w kły dostanie hehe
ale co tam popieram działanie niech sprawca też poniesie kare a nie ogon podwinoł i dyla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Myślałem, że to coś o wszach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Ja mam i jak dla mnie najlepsa telewizja cyfrowa;d liga angielska, hiszpanksa, polska francuska wloska;d super. U Ksepki kolo starego dworca na starym rynku a i na legionow jest punkt cyfry plus;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

To podaj więcej informacji,autor, wydawnictwo ,isbn, lub cokolwiek, sam tytuł to troszkę mało.Wtedy może coś Ci pomogę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Co do grupy chętnych ludzi - 15 zespołów gra teraz w lidze miejskiej, myślę, że spora część z nich byłaby zainteresowana takim turniejem. Wiadomo, że nie wszyscy bo wakacje, urlopy, inne możliwości. Ale potencjał pewnie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Do dzikiepsisko taka drobna uwaga; cały Twój wykład miałby jakikolwiek sens ( Polacy to złodzieje etc ), gdyby nie te porady z Białymstokiem. Ja rozumiem, że jest tam element napływowy, ale tam nadal Polska jest i Polacy mieszkają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc, niech teraz dermatolog zrobi swoje :D
powodzenia i pozdrawiam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

u Miliszkiewicza cofają i robią nówki sztuki w postaci żyletek do golenia. tylko najpierw pamiętaj aby wypowiedzieć umowę OC chyba że chcesz mieć żyletki ubezpieczone ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

a co to jarnuty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

nie polecam tej paltformy Cyfrowyj+ oferta jest nadroższa , technologicznie jest w tyle za innymi platformami. Mało kanałow HD a i tak rozrzucone ,że nie wiecej jak dwa załapiesz w jednym pakiecie , poważne problemy przy rozwiązaniu umowy, częsta zmiana regulaminu bez powiadamiania listem poleconym, brak zwyczaju telefonicznego przypomnienia klienta o zbliżającymn się terminie końca umowy i przedstawienie nowej ciekawszej oferty co często jest powodem przegapienia przez klienta tego terminu i zmuszenia do związania się ponownie z Cyfra+ na kolejne co najmniej 3 lub 4 miesiące czy ci się to podoba czy nie inaczje mowiąc bulisz kase.


przykład :
pakiet komfortowy opłata 71,90 złotego w Cyfrze+ bez kanałow HD a telewizja N opłata 38 złotych ta sama ilość kanałów w tym 7 kanałów w wersji HD bez żadnych dodatkowych dopłat i do tego dekoder HD jeden z najnowocześniejszych w europie. Jeżeli masz telewizor HD to tylko polecam telewizje N bo tylko oni daja gwarancje nowoczesnej technologi, ciągłego rozwoju i staraja się klientom ciągle wprowadzac nowe rozwiazania techniczne. Dla przykłady to własnie dzięki telewizji N mamy teraz w Polsce telewizję wysokiej rodzielczości bo to ona pierwsza na polskim rynku z tym wystartowała . Inne firmy w tym Cyfra + prowadzona przez prezesa francuza traktowała nas jak III świat , dopiero jak grunt zaczął sie palić pod dupcią to powoli wprowadzili telewizję HD. Ja nigdy nie zapomnę jak 4 lata temu gdy pospisywałam z nimi umowę to zapweniali mnie ,ze telewizja HD będzie za dwa meisiące jak nic. Potem po upływie tych miesięcy w rozmowie z panem z centrum obsługi klienetów dowiedziałam się ,ze chyba cos mi sie pod kopuła pomnieszało i ,żę telewizję HD to ja mogę sobie w głowy w Polsce wybić . O tak dołoswnie tak mnie potraktowano , po prostu oszukano i nic więcej. Co naj najbardziej śmieszne to nie minęło parę miesięcy i latem następnego roku wiadomość jak grom z jasnego nieba w Polsce będzie telewzja HD bo na rynku pojawiła się telewizja N . No i od tamtego momentu Panom z Cyfry+ w gaciach zrobiło się gorąco. Teraz mam telewizję N jestem bardzo zadowolona z treści programów i jakości obrazu. Jest po prostu niesamowita. W kanałach wysokiej rodzielczości mam TVN HD , TVP HD , kanał filmowy MGM, Discovery HD . NationalGeo HD , AnimalPalnet HD plus kupa innych kanałow w wersji polskojęzycznej o normalnej rodzielczości i płace tylko 38 złotych za wszystko plus gratis do tego nowoczesny prosty w obsłudze dekoder HD. I prosze niech mi któs to przebije ofertą Cyfry + lub Polsatu. Czekam niecierpliwie na oferte czekammmmmmm !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

1.99 w świątecznej promocji ... oczywiscie że ponad 70 .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

madziusmadzius znalazlas juz chlopaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

>Autor: ernest37 (---.elomza.pl)
>Data: 23-11-09 12:50

>Zgadzam się posiadam platformę N i najnowszy dekoder n-box Turbo u >mnie liczy się jakość stawiam na HD i na interaktywne usługi jakie daje >platforma .

Rozumiem, że miał Pan również pozostałe platformy (Polsat, TPSA, Cyfra+) oraz kablówki i na tej podstawie dokonał Pan porównań i zgodził się z czymś (chociaż nie do końca jasno wynika to z postu, ale jak się domyślam chodzi o ten ciągły rozwój N-ki itp). Przypominam jednak, że za pomocą N-ki nie można korzystać z internetu, więc kablówki mają zdecydowaną przewagę "technologiczną":)

Chociaż przyznam, że nowy dek N-ki wygląda ciekawie i chętnie bym go sam potestował (niestety nie dają go do pakietu za 38zł:( )

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

rowniez polecam psycholog Panią Piórkowską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

znowu Pan kłamie bo można korzystać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Rozpłynoł się we mgle najprawdopodobniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

to nie wie Pan co dam pisze. W jedno Pan tylko wiem Cyfra plus w każdym domu. Śmiechu warte.


Bo szczęście to jest takie coś, co trzeba mieć, żeby było
Cytat własny (copyright ©)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Przypominam jednak, że za pomocą N-ki nie można korzystać z internetu, więc kablówki mają zdecydowaną przewagę "technologiczną-- i zaraz nPortal to nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące odbiorniki telewizyjne do wyświetlania zawartości wybranych portali internetowych wprost na ekran Twojego telewizora. nPortal – dostępny po podłączeniu.

Troche mniej piany szanowny Panie a więcej logiki i prawdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Nie róbcie żartów , bo , jak powiedział ktoś mądry: " Psy i koty mają lepsze niebo , ale nie wiadomo , czy nas tam wezmą ".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

15- latka nie żyje! Zmarła w szpitalu z podejrzeniem A H1 N1
hel

Suwałki: 15-letnia dziewczyna, u której suwalscy lekarze podejrzewali świńską grypę nie żyje. Trzech innych pacjentów, zarażonych wirusem A/H1N1 wciąż walczy o życie.

Trudno powiedzieć, kiedy nastąpi przełom - mówi Grzegorz Gałązka, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach. - Czekamy.

Jak informowaliśmy, w suwalskim szpitalu przebywa sześcioro pacjentów zarażonych wirusem świńskiej grypy. Troje jest podłączonych do respiratorów.

- Posiadamy tylko trzy urządzenia, które zapewniają dobre leczenie tego typu choroby - mówi dyrektor suwalskiego szpitala.

A to oznacza, że jeśli do placówki, która obsługuje pacjentów z terenu trzech powiatów - suwalskiego, sejneńskiego i augustowskiego trafi pacjent zarażony świńską grypą i będzie wymagał respiratora zostanie podłączony do urządzenia gorszej jakości. Czy zagwarantuje on bezpieczeństwo?

Dyrektor Gałązka pomija to pytanie milczeniem. - Dzisiaj poinformujemy Urząd Marszałkowski o zaistniałej sytuacji - mówi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

September2008, widziałam takie szaliki w sklepie exclusive na ul.długiej, na przeciwko sklepu diverse.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Wiadomośc dla Ciebie: Jasiu Smietana nie ma nic wspólnego z ty tematem sam go załozyłem by dowiedzieć sie czy wszystkich on tak denerwuje swoją małą inteligencją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

bardzo smieszne ;D ale to nie dla mnie ten miś ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

pawulon wróc do swoich porzednich postów i przeczytaj je jeszcze raz z uwagą, pierwszy zaczoles de dretwą dyskusje, obrazajac innych.
Teraz nie udawaj swietoszka zboczencu. Niem zamiaru z toba prowadzic debaty, bo nie wart jesteś uwagi. A szmate znajdz w swojej rodzinie głąbie.
Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

zastanawiacie sie kogo beda szukac?? o to odpowiedz http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=225031&t=225031 a dokaldniej janek_ze_wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleństwo fotoradarów

Co by nie mowic wladze w Bialymstoku za pomaca prokuratury chca zlikwidowac problem jaki jest miedzy czeczenami a spolecznoscia lomzynska ale niebardzo im sie to uda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org