czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Witam wszystkich. Mam duży problem. Nie wiem do jakiego dentysty się wybrać i do tego mój przypadek jest dosyć dziwny. Mam 18 lat, a panicznie boję się wszystkiego co związane z dentystą. Przeraża mnie ból i te sprawy. Głupio troche nie? ;PP bardzo będę wdzięczny o polecenie mi jakiegoś dentysty, który jest w porządku i robi to "wszystko" jak najmniej boleśnie. Prosze o pomoc ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Anna Żywiołek na Bawełnie ( w budynq przychodni)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

niedaleko hotelu gromada, na lewo :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Całe 4lomza, jakieś teorie konspiracyjne, konkurencja udaje klientów, oskarżeni tak samo, pewnie i prezydent tu pisze pod jakimś lewym nickiem. Detektywi od siedmiu boleści...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Ja mam lat 23 i tez sie bałam ale zaczęłam chodzic do pani Leończak która przyjmuje na Hipokratesa 40. Kobieta ma super podejście do takich mniej odważnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

do MasaViV
zadałes takie pytania-
pyt.61. "Jestem ważną osobą": hmm bez komentarza... jak odp TAK to wyjdzie ze jestem jakims narcyzem,a jak odp NIE to wyjdzie ze nie jestem dowartosciowany? he

-pyt.72. "Moja dusza opuszcza czasem ciało" - prosze o komentarz :) ?

pyt295. "Nigdy nie byłem sparaliżowany ani nie odczułem szczególnego osłabienia w mięśniach" - sparalizowany nie bylem ale oslabienie w miesniach chyba kazdy odczul kiedys :) wiec TAK czy NIE ?

-193. "Unikam stawiania nogi na szpary między płytami chodnika" - he czy ja wiem... ;)
na 61 tak jesteś ważna osoba wira w sibie to podstawa jak się ma kompleksy to zaraz ci zarzuca brak wiary w siebie itp
pyt 72 moja dusza opuszcza czasem ciało dop tak po pierwsze w pytaniu wystepuje słowo czasem a czasami można sie zamyślić gdyby było moja dusza czesto opuszcza ciało to odp brzmi nie bo to poczatek jakiegos schorzenia psychicznego

pyt95 odp tak stwierdzasz ze nie byłes sparalizowany i nie odczuwałes szczególnego osłabienia w miesniach
pyt 193 radze nie odpowiadać tak bo jełśi ktos unika stawiania nogi na szparach chodnika to jest to poczatek schizofreni.... czyli nalezy tam odp nie a odp nie oznacza tam ze nie zwraca się na to uwagi.
wiem ze taka odp powinna być bo na testach śmialismy się z tego pytania i psychiatra po badaniu powiedział jak jest z tym chodzeniem po chodnkach niby śmieszne pytanie ale potrafi wychwycić chorobe ale akurat to pytaie było na pzp a nie na ms
na pzp będą pytania typu czy zdarzył się czarny smolisty stolec bo na pzp wychwutuja choroby schizofrenie jakieś manie i zaburzenia neurologiczne to beda pytania czy teraz widzicie lepej lub gorzej niz kiedyś czy czujecie etraz wieksze zmeczenie czy były omdlenia utrata przytomności jak cos wyjdzie nie tak to cały test te nie całe 600pytań trzeba rozwiązać jako test dodatkowy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Tak, ja robię kompleksowo dla znajomych w clubie :)
Co do pozostałych lokali w Łomży wszystkie robią jak co roku. Bynajmniej tak mówią właściciele jak pytałem.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Blondyna wygląda bardzo interesująco na tle pozostałych pań:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Ja polecam Joannę Skrodzką :)
Wszystko delikatnie i bezbolesnie :)
[ ma gabinet razem z Agata Podolak :) ]
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

czy cos wiecie na temat porodówki tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

to zdzierca nie wybieraj sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Jestem nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem maturalnym. Pracuję od 1997, a aktualnie na urlopie wychowawczym. (Rok nauki w Niemczech.) Tel. 660 893 100. Zapraszam na lekcję próbną. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

Witam,ja serdecznie polecam dentystke na Rycerskiej, Drożynier.Przyjmuje i na kase i prywatnie.Numer 862186732

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najblizsza przyszlosc POLSKI?!

nie rozumiem ciapatego ale i tag go nie lubię

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org