niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"" Pilot Jaka-40: "Słyszałem komendę zejścia na 50 m dla Tu-154M" ""






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "" Pilot Jaka-40: "Słyszałem komendę zejścia na 50 m dla Tu-154M" ""

A może spuszcza ci jeszcze powietrze z kół albo kradnie klamki z drzwi? :) Hehe śmieszny jesteś, ja zostawiam samochód do naprawy u tego właśnie chłopaczka już od dwóch lat i ani razu jeszcze nie miałem reklamacji, wszystko tłumaczy i pokazuje co gdzie jak, stare części pyta się czy chcę je sobie wziąść na pamiątke czy wyrzucić, zamienniki ma w normalnych cenach i nie widziałem tam żadnego kanta, jestem z niego zadowolony i napewno nie pojade nigdzie indziej, a Ty gościu z konkurencji (jak się domyślam) tak jak napisał "rzal3" podpisz się swoim nazwiskiem skoro jesteś tego taki pewny a nie oczerniasz tutaj porządnych ludzi, widocznie Tobie biznes nie idzie bo wszyscy wolą jechać do lepszego mechanika a Ciebie zrżera taka zazdrość że po pracy w domu wyrzywasz sie na zonie dzieciach i forum, jesteś taki odważny to czemu jemu nie powiedzialeś tego w twarz? Żal mi takich ludzi (o ile wogóle można ciebie tak nazwac) jak Ty... może zapisz sie do jakiejs szkoły zeby trochę zmądrzeć, bo samo to co tu napisałeś grozi Tobie odpowiednimi paragrafami wiec na Twoim miejscu pojechalbym do niego i przeprosil go za ta pomylke co tu napisales i prosil zeby ci to wybaczyl. Przemysl to, dobra rada dla ciebie... a na następny raz zanim cos napiszesz to zastanow sie nad tym trzy razy czy warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org