sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przewaga PiSu nad PO rosnie

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

2 pac zrobil to co Niccolo Machiavelli :) dowody? wszedzie na necie masz ;) wpisz 2pac zyje i masz w h*j stron :) teorie ma to samo co Machiavelli :) na tym swiecie są same przekrety ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

spliter nie rozumiesz po co bo nasze mozgi nie sa w stanie tego pojac , a czy kobieta jadaca z drugiego konca polski pomodlic ise o swoje dizecko to nie wystarczajacy powod? przyjezdzaja tam ludzie z calej polski i nie potrzebne sa im ani przyczyny ani ekspertyzy i to jest wlasnie wiara, nie probuj tego zrozumiec jak nie iwerzysz postaraj sie zaakceptowac , najwiekszy sukces szatana to przekonac ludzi ze nie istnieje , mowa tu o Kosciele przez duze K bo wiadomo ze kosciol sklada sie tylko z ludzi , ktorzy sa rozni i sa tlyko ludzmi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

Najbardziej do kościoła zniechęcają sami księża. Rozumiem kobietę która jedzie na drugi koniec Polski pomodlić się za swoje chore dziecko. Żyje nadzieją, wierzy w Boga i liczy na jego pomoc. To zrozumiałe. I to że jedzie z tym do kościoła ponieważ jest to główne miejsce spotkań z Bogiem. Jednak od jakiegoś czasu kościół ma coraz mniej wspólnego z Bogiem. Czy też może księża którzy powinni dawać przykład i być nieskazitelni w pewnym sensie. A coraz głośniej jest o pedofilii, pijaństwie i bogaceniu się za wszelka cenę. Rozumiem też ludzi którzy wierzą w cuda takie jak ten w Sokółce. Nie zastanawiają się nad tym bo po co? To siła nadprzyrodzona i już. Ale wiara w to że był to cud i znak od Boga daje im siłę. Być może też sprawi że część tych ludzi stanie się jeszcze lepsza. I jeżeli miało by tak być to jestem jak najbardziej za tym żeby wierzyli.
Ja osobiście nie wierzę. Uważam że wszystko mozna racjonalnie wytłumaczyc. Nie chcę tu podawać mojej opinii na temat tego cudu bo wiem że zaraz częśc osób na mnie wsiądzie. A po co?

http://birdynamnam.wrzuta.pl/film/45mslA3Nxxy/stephen_lynch_-_ksiadz_polskie_napisy

Niby przedstawione w formie żartu ale bardzo prawdziwe. I tak jest nie tylko w Polsce ale na całym świecie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

a bjj jest w klubie karate czy nie?? Dzisiaj cos czytalem na ten temat moze ktos wiecej wie to prosze pisac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

Kultura osobista to zupełnie inna sprawa. Po prostu zdziwiło mnie bardzo i zszokowało, że obszar, który nadal jest terenem Parku Krajobrazowego został "otabliczkowany" zakazem wstępu. Teraz tylko czekam na takie tabliczki na wjeździe do Lasku Jednaczewskiego :-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

...nie ma co lomza to jednka "miasteczko" wystarczy napisac jakim autem ktos jezdzi od razu sa odzewy gdzie tego kogos mozna spotkac, gdzie jada i czy to auto jej, akurat w tym przypadku, faceta ... ceizko zyc w takim miescie...przy okazji pozdrawiam pania z TP z salony przy rondzie teraz chyba przeniesiony obok jantara na ranodzie, pani ma piekne kruczoczarne wlosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

a ,mnie nie obchodzi akurat ta laska.
Chciałem natomiast pozdrowic w imieniu mojego dziadka
panią Wandzie z senatorium w Ciechocinku.
Pozdrawiam również moja rodzinę ze śląska, wujka Zenka z Katowic
Oraz całą rodzinę z Łomży.
I gdyby to było możliwe poproszę o piosenkę dla nich z dedykacją od Staszka. pt. "Zima,zima zła"

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewaga PiSu nad PO rosnie

po to chca zbudowac kolej, ktora jest nam potrzebna jak swini homonto, zeby byl widac efekt pracy ...
jak wydadza te 2 miliony na pomoc samotnym matkom, doplaty do obiadow dla dzieci czy inne takie, to nikt o tym nie napisze i nie zauwazy..
a kolej ! O to co innego! Nie wazne czy potrzebna, ale bedzie uroczyste otwarcie, przeciecie wstegi, poswieci proboszcz, bedzie TV, prasa, radio.. zamieszanie i punkty do wyborow

tak to niestety dziala...
stawiali juz mosty wzdluz rzeki, wiadukty nad autosrada ktorej nigdy nei bedzie,
moze byc i kolej w Lomzy...

Ile taka koleja bedzie sie jechalo do B-stoku? 3 godziny? 5?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org