sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

realista napisał(a):

> Tylko czekać aż lasy będą własnością prywatni i chcąc
> pospacerować trzeba będzie płacić.

W większości są, tylko jakoś nikomu nie przychodzi do głowy, aby zabraniać ludziom po nich chodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

rap party już było na następne zapraszamy gdy będzie trochę cieplej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

Drogi realisto,

Jesli potrafisz czytac ze zrozumieniem (a chyba jednak nie) to prosze przeczytaj jeszcze raz i znajdz mi wzmianke o tym, ze jest to ankieta?
Jak zapewne powinienes wiedziec istnieja rozne formy badania opinii spolecznej na dane tematy. Oczywiscie najbardziej powszechnymi sa ankiety ze wzgledu na niskie koszta. Istnieja jednak wywiady, lecz nie tylko. Poza tym bardzo prosze o wskazanie mi bledow ortograficznych jesli jakies zauwazyles, a zapewniam, ze poprawie :-P

Ciekawe jakie to sa bledy ortograficzne, bo mam nadzieje, ze posiadasz tak wysoka inteligencje, by domyslec sie, ze moja osoba nie stosuje "altow" w klawiaturze piszac na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

trackone
myslisz ze wszystko co jesz zostalo udomowione?
dziczyzna i inne zwierzeta z lasow tropikalnych, gryzonie, plazy, gady, ryby? nie wszystko co udomowione sie je.

Dr Still Hummer
swinia od krowy rowniez sie ruzni, widocznie nie widziales tych zwierzat


Igaa
"One są już raczej stworzone do hodowli i uboju"
z jakiej racji? hitler uwazal ze to zydzi sa stworzeni do uboju. nawet mu to udalo sie wprowadzic w zycie. i pewnie powiesz ze lisy sa stworzone na futra, rekiny dla pletw grzbietowych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

blef był to ? ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu n

niekumaty_piknik a jakie ceny są tam mniej więcej? tzn porównując do cen z allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org