niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TROTYL we wraku Tupolewa

dajcie spokój, ksiądz albo ktoś inny z dostępem do wina mszalnego zrobił głupi żart a baranki(y) wierzą w cuda.
ale swoją drogą ten "ktoś" ma łeb do biznesu, z gówno zrobić złoto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Tym kibicom co byli na meczu nie przeszkadzają złodzieje z pzpn . Dali Lacie do kieszeni swoje pieniądze , postali na mrozie i zobaczyli jak te szmaty sami sobie strzelają bramkę . Brawa dla kibiców obecnych na meczu :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

i grabarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

To nie pierwszy cud były już podobne :

http://niewiarygodne.pl/gid,10626656,img,10626667,kat,1017185,title,10-najwiekszych-cudow-uznanych-przez-Kosciol,galeriazdjecie.html


Nie dotyczy na pewno teraz księża będą sprzedawać bilety ludziom którzy chcą zobaczyć cud ,a Watykan dofinansuje białostocką kurie i da premie biskupowi .Dobry biznes ktoś zrobił ,masz racje . Nie ma co racjonalistyczne podejście ateistów jest zawsze najtrafniejsze . Szkoda ,że ich mądre umysły nie mogą pojąć ,że może ktoś być mądrzejszy od nich w tym całym wszechświecie .

Może ateiści forumowi porozmawiacie o słynnych ateistach , Adolf Hitler urodzony w katolickiej rodzinie , który odrzucił katolicyzm . Józef Stalin z resztą czerwonej hałastry , Mao Tse Tung . Ciekawy temat nie sądzicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

paplik a tobie zadam jeszcze raz to samo pytanie , czy przebywając w różnych miejscach nie możesz się logować z jednego niku psycholu . Musisz mieć 5 ników ??? Każdy wie ,że robisz sztuczny tłum , myślisz że powiększysz tym grono ateistów i dopieczesz księżom , którzy to forum moderują heheh . Żal mi ciebie ,bo naprawdę jesteś chory , a schizofrenia to poważna choroba ,która może doprowadzić cie w pewnym momencie do samobójstwa ,więc zgłoś się do psychiatry , opowiedz mu o swoich forumowych wojażach i zacznij leczenie . Najlepiej zgłoś się dobrowolnie do szpitala i nie martw się będziesz mógł zagłosować na PO w szpitalu też będzie urna do głosowania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

...chciałbym pozdrowić pewną dziewczynę którą mijałem niedawno na mieście. Jechała bodajże czarną Toyotą Corollą, znak charakterystyczny - różowy króliczek Playboya na klapię bagażnika. ;)

Pozdrawiam Cię piękna. :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

ale Z CIEBIE IDIOTA !!!!!!!!!!!!Pewnie na znak króliczka poleciało ci ?? hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

te forum jest przestarzałe, powinni coś z tym zrobić. żeby nie można było edytować swoich postów, usunąć swojego profilu to jest masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Do osiągnięć dyr.Szymanowskiego Jerzego należy wyprowadzenie Matki Boskiej poza ogrodzenie szkoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

dawno sie tak nie usmiałam.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

hej wejdż do opcji panele starowania w systemie operacyjnym komputera potem opcje internetowe tam wydaj polecenie wyczyśc wszystkie pliki internetowe i bedziesz juz wylogowana

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

byłam osobiscie na tym "wydarzeniu" i musze powiedziec ze organizacyjnie to za dobrze nie było . Zacznynając od tablicy pamiatkowej, którą niewiedzieć czemu umieszczono na zewnątrz budynku ( jakby w środku miejsca nie było ) , chyba tylko po to żeby jakiś wandal w przypływie weny rozwalił , następnie czesc oficjalna - nagłosnienie w sali gorsze od tego na dworcu PKS , przemówienia gości trwające po prawie pół godziny, potyczka słowna pana Piorunka z prezydentem miasta , no i na koniec ten klecha , który wyglądał jak dobrze wypasiony pingwin , przemowa bez końca wszyscy zasypiają ,aż nagle cisze i śpiącą atmoswerę przerywa głosny dzwonek w komórce pana z redakcji 4lomza..:) który usiłował zrobić dobre foto , na koniec warto jeszcze wspomieć o pani dyrektor , która na widok pana strażaka w mundurze mało nie dostała extazy , o czym sama wspomiała , ze robi jej sie gorąco na widok panów w mundurach ( cóż pozostało starej pannie ) , na szczescie końcówka jubileuszu była lepsza za sprawą orkiestry dętej i gibających sie dziewczat z zespołu tanecznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

hmm potwierdzam, czasami okropnie muli...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

niestety zostal juz tylko jeden dzien..... a jestesmy na 15 miejscu.
szkoda ze wczesniej nikt nie dal tego tematu tu na forum.....wielu nic na ten temat nie wiedzialo....szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

A więc jest tak jak zwykle: brak argumentów i niechęć przyznania oczywistej racji kończy się dokopaniem adwersarzowi, wyzwaniem go, porównaniem do zbrodniarzy..., czy czepianiem się ilości nicków. Widać bezradność intelektualną ludzi, którzy choć przyłapani na naiwności, ślepej wierze, zamiast wysilić się i zacząć żyć w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem atakują jak psychopaci tych, którzy ośmielili się otworzyć im oczy.
Nie wiem w jaki sposób inni dochodzili do ateizmu /Hitler raczej nim nie był bo jego żołnierze nosili na klamrach napis "Bóg jest z nami", a on sam wiele razy mówił, że służy "boskiej" sprawie i miał dobre stosunki z papieżami Piusami/, ale ja doszedłem właśnie poprzez uświadomienie nierealności dogmatów i całkowicie "ludzkim" pochodzeniu wszelkich religii. Nie chciałem żyć w rozkroku i być niby katolikiem, jak chyba większość ludzi w Polsce, odrzucając jednocześnie niedorzeczne i oczywiste bzdurne dogmaty, nakazy i zakazy. Będąc ateistą żyję całkowicie w zgodzie z własnym sumieniem i rozumem, czego wszystkim życzę. Katolicyzm jest tak anachroniczną religią, że oficjalnie i na lekcjach religii księża już nie wyjeżdżają z najbardziej bzdurnymi dogmatami, w które nawet przedszkolaki nie uwierzą, bo liczą się z tym jak bardzo dziś oświecony jest lud, który tak niedawno jeszcze był "ciemny". Dlatego wobec tak oczywistego, moim zdaniem, fałszerstwa w postaci rzekomego "cudu" nie mogę pozostać obojętny gdyż uważam, że katolicyzm zdominował już państwo i takimi podstępnymi metodami chce umocnić swoją, szkodniczą, pozycję rozszerzając przymus poprzez propagowanie oczywistej ciemnoty.

Nie bądżcie naiwni w wierze. Nie ma głupich pytań, są wyłącznie głupie odpowiedzi.

P.S.
Rozmowa na te tematy nawet z samym papieżem nic nie da, bo ci oczywiste sprzeczności i niedorzeczności tłumaczą zawsze "tajemnicą wiary", której ponoć rozum nie jest w stanie pojąć.
A nasz papież nadal nie żyje.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Nic by to nie dało nawet jakby wcześniej o tym wiedziano. Myślicie że ludzie z miast z czołówki tego rankingu (Kielce, Olsztyn, Lublin, Białystok) nie głosują? Każde z tych miast jest kilkukrotnie większe od Łomży także przegrywamy na samym starcie. No ale liczą się dobre chęci ;)
biess(pieczny) co znaczy forum nie tylko w Łomży czytają? Miasta z najbliższego sąsiedztwa czyli Zambrów i Kolno, również mają swoje projekty na tej liście, także chyba nie myślisz że głosowali by na Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Joe Scaggs (google) wikipedia tłumaczenie translatorem z notki o tym człowieku, który przedstawiony jest w części 13 filmu
" Zgodnie z jego strony internetowej, Skaggs nie dba o "błędne" wybryków, takich jak pism zawierających fałszywe wąglik; on również, że nie robi nic nielegalnego. He hires actors to play his customers, refusing to really scam anyone except the media. On wynajmuje aktorów do odegrania jego klientów, odmawiając naprawdę każdy łotr z wyjątkiem mediów. Often the prank is nothing more than a press release with a phone number; in these press releases, Skaggs leaves hints or details that easily could be checked for accuracy. Często prank jest niczym więcej niż prasowa z numerem telefonu; w tych prasowych, Skaggs pozostawia wskazówki lub informacje, które łatwo mogą być kontrolowane pod względem dokładności. Eventually, he reveals the hoax to make his point. W końcu ujawnia oszustwo przedstawienia swojego punktu. "

i co Wy na to?:)

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Ma ktos do sprzedania szczeniaka rasy shih tzu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Donald...
Poczytaj co to są badania telemetryczne "wszyscy którzy oglądali" akurat nie masz racji. Ja np.: czy oglądałbym, czy nie to i tak nie brałem udziału w badaniach podejrzewam że i ty nie. No chyba że już badania telemetryczne prowadzi CBA to wtedy jest to możliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

witam
prosze o pomoc w znalezieniu fachowej pomocy do wrastajacego paznokcia u nogi, chirurg odpada bo panicznie się boję, a palec boli ze nie można buta założyc slyszałem że dobra pedikiurzystka może pomóc zakładając klamrę
może ktoś miał podobny problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Boss8916 chodzi Ci o ktory filmik??? Pod stokrotka???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

WITAM WSZYSTKICH. PORAŻKA MIAŁEM JUTRO JECHAĆ NA EGZAMIN A TU LIPA BABKA DZWONI DO MNIE DZIŚ I MÓWI ŻE Z POWODU MANDATU Z 2008 R PRZERWANO MI POBÓR/ CZUJE SIĘ ZAŻENOWANY TĄ SYTUACJĄ I NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TEGO ACZKOLWIEK COŚ SŁYSZAŁEM O TYCH MANDATACH( 2 LATA OD OSTATNIEGO ZAPŁACONEGO MANDATU) MASAKRA CZŁOWIEK CHCIAŁ DO POLICJI A TU NICI CZŁOWIEK PO STUDIACH PRAWNICZYCH A TU TAKA NIESPODZIANKA ZA ROK TRZEBA SKŁADAĆ, CHYBA ŻE ZŁAPIE ZNÓW MANDAT I WTEDY TO LIPA OD NOWA PAPIERY DO RZESZOWA POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW*

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

przyklad jest bardzo trafny, benhaker powiedzial ze jego rodzinne miasto nie jest juz jego bo on czuje sie w mniejszosci i ma mniejsze prawa 40% czy 35% mniejszosci reszta to imigranci, nieiwem co tu ma do rzeczy lubienie czy nie lubienie i roger idac twoim tokiem to nawet gdyby to roger nie chcial obyw. holandii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

do infek
czy byłaś u pani marty paszkiewicz na św rocha salon rebeca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Może lepiej znicze kup albo chryzantemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Wszystko zależy od ubezpieczyciela, ale fakt faktem, że jeśli w umowie o ubezpieczenie tego klienta jest informacja, że firma zastrzega sobie rozwiązanie problemu i wypłatę odszkodowania w terminie do 90dni to nic nie możesz zrobić. Ja miałem podobny przypadek, z tym, że firma dała czas 30dni i 14 dni na wypłatę odszkodowania od momentu wpłynięcia ostatniego dokumentu, i gdyby nie fakt, że sam poszedłem na policję po notatkę policyjną i do urzędu po wypis o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego, co w sumie wszystko razem przesłałem do ubezpieczyciela faxem, na pieniądze czekałbym pewnie z 3-4 tygodnie dłużej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Witam,

Potrzebuje karbid do wytwornicy

Czy ktoś wie gdzie mogę to kupić??

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

już 14 miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Ja bym jednak sugerował chirurga, ile można sobie zaoszczędzić bólu, kłopotu... Kilka razy pomogła mi też taka "kuracja" - maść Detreomycyna (na receptę) i częste i długie okłady z Rivanolu (można skruszyć tabletkę na miał, dodać odrobinę wody i zrobić papkę, nałożyć tam gdzie boli, przyłożyć jeszcze wilgotny bandaż żeby za szybko nie wyschło i owinąć na całą noc. I tak na zmianę Rivanol i Detreomycyna (najlepiej 2%).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

I artykuł o jubileuszu znikł z pierwszej strony 4lomza.pl, w archiwum też nie ma :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Prezes ciągle szuka sali , tyle szkół tyle pustych sal ale chciwce nie wypożyczą. Osobiście pytałem się w SP9 , czy udostępnią patio które non stop jest puste "Nie ma takiej możliwości, w tym budynku są 2 szkoły i są szkolne zajęcia. Nie możemy pozwolić sobie na dodatkowe zajęcia" Tylko że patio non stop puste .... W poniedziałek bede wiedzial więcej

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Mialem okazje poznac sposob funkcjonowania tego ubezpieczyciela.Do dzis nic sie nie zmienilo.Ostrzegam-jedyne,co dobrze ubezpieczaja,to wlasny interes.Poza tym,nas maja gdzies!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

oczywiscie jest wyjscie mozesz pojsc do zakladu gdzie ci to zrobia i wystawia rachunek dla firmy ubezpieczeniowej i to oni zaplaca za ta szkode i masz auto zrobione lecz gdy wycena ttych uszkodzen jest na 900zł a zakład zrobi to za 600 to niestety nie otrzymasz tych 300 wiec jesli chcesz zrobic na wlasna reke zeby troszke kasy ci zostalo musisz uzbroic sie w cierpliwosc i poczekacforester napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROTYL we wraku Tupolewa

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org