niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

nawet nie chodzi o chowanie sprzetu, ale dobra robota caly dzien w samochodziku przesiedziec ogladajac otoczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

mogę zanucić :

Tama dam tiduram titi papirutaria <perkusja> <solo gitara>
ref. nana nana piju piju nana nara nara ra ra


:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

no czyli to to co podałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Siemka:)
poszukuje programu do tworzenia lub miksowania utworów "MP3" na komputer,moze macie jakieś propozycjie, jakby co wysyłajcie linki bede wdzięczny :pito29@o2.pl Pzdr ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Słuchajcie dzis spacerując z psem napotkałam sie na wychudniałą suczkę owczarka niemieckiego . była to mloda suczka podejrzewam ze miała moze z 6-12 miesiecy ok. pol roku.. prawdopodobnie miała cieczke .. bo moj pies sie do niej przystawiał ale tego niewiem..
Nakarmiłam ja . zadzwoniłam na policje . zaś oni skierowali mnie na straz ale ze nie mam nic na koncie to nie zadzwoniłam..
Opis psa :
wychudzona , krotka sierść , siersc jasna słabo podpalana ...
dałam jej suchej karmy .. nie było jej duzo ale troche zjadła ..
JEŻELI KTOS ZGUBIŁ PSA RASY OWCARKA NIEMIECKIEGO TO PROSZE DZWONIC NA NUM 516342119 albo gg:2344416

Powtarzam psa widziałam na woska polskiego 29 obok gimnazjum nr 3 o godzinie ok 21;20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

zadam dostepu do broni, problem sam sie rozwiaze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

po twoich wypowiedziach tutaj raczej ty nie jestes, posmiewiskiem wydajesz sie byc... i niechetnie na ciebie ludzie patrza...szczegolnie po tych glupotach

narka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

3055 głosów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Dzisiaj w ramach PP ŁKS jedzie do Jedwabnego na mecz z miejscową Victorią. W przypadku awansu kolejnym rywalem ŁKS-u będzie KKS Orzeł Kolno.

Mecz o 14:00

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Ale se pogode wybrali, za piździ ich tam na tyn zadupiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Witam.
Wczorajszego wieczoru na czacie wp jedna osoba szukala ww psa tzn suki owczarka niemieckiego, ale nie znam zadnych kontaktowych do wlasciciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

Znowu skopiowałaś artykuł?

Idź na wesołą i policz ile procent Czeczenek jest w ciązy. Następnie policz ile procent Polek jest w ciązy. I zweryfikuj te brednie z góry.

Podpowiem - prawie każda Czeczenka jest w ciąży. Ciężarnych Polek jest mało.

Polska rodzina - 2+1, czasem 2+2 coraż częściej 1+1
czeczeńska rodzina 2+5 , 2+8 i wzwyż

Liczą się fakty, nie Twoje fantazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

No racja - w Polsce są Murzyni, a w Afryce są biali
są psy ważące 1kg i koty ważące 20kg
w tvn raz na rok zdarzy się wartościowy program
zimą bywają ciepłe dni a latem zimne

I dlatego Ty z całą swoją politpoprawnością twierdzisz, że
Polska to kraj Murzynó a w Afryce sami biali
psy są mniejsze od kotów (nie wieżmy w krzywdzące stereotypy)
tvn to stacja ambitna
zimy generalnie są cieplejsze niż lata

Nie szukaj dziury w całym. Skoro spotkałaś 100 Czeczenów i każdy był agresywnym pasożytem, nie licz na to, że jednak ta setka była wyjątkowa a gdzieś tam daleko, daleko żyją prawdziwi Czeczeni - pracowici i przyjaźni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

W instytucjach łomżyńskiej pomocy społecznej trudno szukać Chińczyków.
Jeśli już pojawiają się w naszym mieście nie są dla nikogo obciążeniem.
Mają własne interesy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. W. Marciniak: Sowietyzm i sowiecka kultura polityczna święcą dziś tryumfy

ja bym sie pisal:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org