sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Witam wszystkich pokrzywdzonych przez rządzących naszym "kochanym państwem"!!! Ja , jak tu większość na tym forum czekam,czekam,i k....a czekam od czerwca na skierowanie do szkoły policji, W styczniu 2010 moje badania i egzaminy tracą ważność,a tu jeszcze wymyślili te mandaty co jest karygodne,i widzę że w Polsce prawo zaczyna działać WSTECZ!!! Jak można komuś przyjmować podanie,zakwalifikować go jako KANDYDATA DO SŁUŻBY W POLICJI, i skierować na egzaminy, badania itp.,by następnie dać mu orzeczenie ZDOLNY do.........policji. A w pózniejszym terminie i tu NIESPODZIANKA zadzwonić do przyszłego policjanta z...? nie,nie.Nie z wiadomością o skierowaniu na szkołę,ale z tym że jak miałeś-aś nie zapięte pasy lub coś błachego itp. to jesteś (ja to tak odbieram) PRZESTĘPCĄ , BANDYTĄ itp. W głowie się nie mieści. Dobrze my którzy dostaliśmy mandaty jesteśmy już ukarani, bo jesteśmy ZDOLNI do służby,ale zbyt niebezpieczni by być do niej przyjęći,no bo te pasy,czy ciut za szybka jazda uczyniła z nas bandytów,a jak wiadomo bandziory się do tej kochanej formacji nie nadają. A teraz niech się ktoś zainteresuje tymi ludzmi,którzy przyjęli nam podania,wysłali na egzaminy,badania itp.Kto zwróci pieniądze podatników wywalone w błoto,kto nam "przyszłym policjantom?"zwróci pieniądze,stracony czas i naprawi szkody moralne i psychiczne. Bo przecież nie jeden zdrowy na umyśle człowiek,po tym wszystkim nie będzie w stanie zdać ponownie testów psychologicznych.PYTAM - KTO ZA TO ODPOWIE !!!!! Tym powinny zająć się MEDIA!!! Naszą sytuację trzeba nagłośnić bo robi się błazenada i ktoś bawi się naszym kosztem. Jeszcze jedno. Samochody dla policji TAK- bo polonezami cz starymi vw nie da się skutecznie ścigać przestępców,- ale wymiana mundurów to PORAŻKA!!! żyje już 31 lat na tym świecie ale policjanta w obszarpanym lub dziurawym mundurze nie widziałem.Pytanie po co?- kto za tym stoi, i kto za ten pomysł wymiany "odzieży" wziął w łapę. A na końcu męczy mnie jeszcze jedna myśl. Czy to ograniczenie naboru w tym roku to do końca wina "KRYZYSU", czy chodzi o to by przyjąć nas w po grudniu i dać nam emeryturę po 25 latach. To co się teraz dzieje to wg mnie sprawa i dobry temat dla pani E.Jaworowicz,lub p. J Weissa. Niech obywatele dowiedzą się co teraz wyprawia się z kandydatami do policji. Pozdro dla wszystkich w podobnej sytuacji!!!!! Ps. GDYBYM SIĘ URODZIŁ DZIESIĘĆ LAT WCZEŚNIEJ WYSTARCZYŁO BY MIEĆ 180 CM I DORE WŁADANIE PAŁĄ NOI OBOWIĄZKOWA SZKOŁA ZAWODOWA A BYŁBYM DZISIAJ EMERYTOWANYM MILI-POLICJANTEM. Ale jak widać na czasy obecne nie spełniam tych wymogów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

a ja ide na piesza wycieczke do albanii tez mam wolne miejsce przy boku moge kogos zabrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

uzasadnij swoj poglad albo wyp...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Tractor DJ Studio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

trudno sie odniesc skoro piszesz nie na temat, uciekasz bo nieiwesz co odpisac, nie ten poziom, juz sie nie wysilaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Znalazłem :P i nie jest to waszka G :P http://www.youtube.com/watch?v=zqgDO4y3Xcc jakby ktoś chciał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

znalazlem portfel na prusa czarny skorzany z dokumentami od samochodu itp... nie ma nigdzie adresu bo chcialem go odwiesc wlascicielowi... a do stawisk nie bede grzał ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Molesta Ewenement - Powrót

tutaj jako podkład do filmiku GKM-u:

http://www.youtube.com/watch?v=1tRAsVbCB2M

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt.
Słów pochwały, więc nie potrzebujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Ja właśnie stałem 2 kołami na trawniku. W miejscu że mandat należał się jak psu buda.
A jednak strażnik miejski + policjant zrozumieli powód dalczego mój samochód stał dwoma kołami na trawniku.
Nie dostałem mandatu, pouczenie owszem.

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

jak bedziesz wracal, to napisz. zabierzesz do łomży mojego znajomka z białegostoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Zadzwoń może do wydz. komunikacji w Starostwie w Kolnie z prośbą o powiadomienie właściciela lub na policję w Stawiskach.
Facet napewno Ci się odwdzięczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

realisto przecie po Twoich wypowiedziach jasno widać żeś rasista.
I mów co chcesz ale tak jest :P

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Jeszcze przed wojnami były plany by pociągnąć kolej na północ (Pisz itd).
Widać to nawet było w zagospodarowaniu urbanistycznym Łomży.
Zerknijcie tylko na starsze plany miasta Łomży.

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

gimnazjum nr 3 jest na ulicy M.C Skłodowskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

haha dobre!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski rząd wiele zaniedbał w zakresie dopłat bezpośrednich dla rolników

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org