sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

Wiesz co IwaSara nie rób ludziom mętliku w głowie najpierw wszyscy są rasistami pózniej ksenofobami a jak już z tym nie wyszlo to walisz na ambicję ze są tchórzami,ćoś ci bardzo na tym zależy a fakty mówią wprost przeciwnie jezeli chodzi o Isllamizację Europy.Z żadnymi "innymi "ludzmi niema jakoś takich problemów.Ty chyba jesteś jakąś fanatyczką.Zegnam..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

gosciu, ja pisalem doktorat z patyczakow.

"Rola bialka miesa patyczakow w piramidzie zywienia agresywnych pasozytow kolonizujacych niewielkie aglomeracje miejskie na terenie podlasia".


dr trackone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

Bo kolega używa takich argumentów że wszystkich właśnie utwierdzi w tym przekonaniu... Ten mail jest napisany jakby stworzyło go obrażone dziecko... Jak zwykle żadnych faktów same pogłoski...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

tom-t to do kogo masz pretensje ? do SM czy do drogowców ?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

jest ktoss??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

IwaSara - oświeć mnie - jak traktujesz 59332 przykazania spagetti potwora. No słucham.

Poza tym chciałbym nieśmiało zauważyć, że kopiowanie artykułów nie ma sensu - nikt nie czyta tego a palec boli od przewijania tak długich tekstów.

Idea forum: streść w kilku zdaniach artykuł, wyciągnij z niego esencję a dla zainteresowanych podaj link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

No podaj przykład morderstwa religijnego dokonanego przez ateistów na Muzułmanach, albo przez Chrześcijan na Muzułmanach.

Fakty a nie Twoje fantazje mnie interesują.

Ja tak z pamięci - gdzieś tam w kawiarni został zabity Europejczyk za to, że miał na szyi krzyżyk i ośmielił się wypić herbatę dla muslimów. To chyba Pakistan był.

We Francji grupa Muzułmańców tłukła pasażerów krzycząc "pierdolone francuzy" - filmik szybko znikał zewsząd, ja go znalazłem na jakimś tureckim portalu.

Poza tym setki filmików z YouTube obrazujących agresywnych muslimów, wzywających do nienawiści.

Podaj przykłady morderstw religijnych dokonanych przez ateistów lub Chcrześcijan albo Buddystów.

Podaj przykład programu dla dzieci nawołującego do mordowania.

Jak chcesz to poszukam na youtube filmiku jak stary muslim namawia młodych muslimków do zamachów samobójczych.

Jeszcze raz napiszę: kłamiesz twierdząc, że obecnie muzułmanie są mordowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży przyjmuje zgłoszenia do udziału w Miejskiej Lidze TKKF w Piłce Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Zgłoszenia udziału przyjmowane są w Biurze Miejskiego TKKF w Łomży, ul. Farna 1. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu (86) 2164605

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

Zbudujmy kolej do Oświęcimia. Szukajcie sobie podtekstów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

A tobie jest źle?
To weź się ***** za robotę, a nie w kółko szukasz winowajców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

zimno jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

ile rodzin???? a odczego te braki pradu ?? moze za rachunki odcieli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz miał prawo ……. MON przeprasza

!!!

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org