niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

Niby ganiają dziewczyny za makijaże, a karzą w spódniczkach latać, haha ironia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

realista...wyjadą Czeczeni nasz władza zaprosi innych,więc tak czy siak i tak nasze podatki ktoś zje....a tak szczerze,to wole aby je jedli bezdomni niż nasze notable z "opuchlizną głodową" i 50.tys.co m-c za nabijanie narodu w butelkę.
Mówiłam już,że mi to "lotto" czy oni tu są czy wyjadą,bo za naszą biedę i brak pracy nie oni odpowiadają,ale przecież na kimś złość rozładować trzeba i dlaczego właśnie nie na kimś,kto "stoi i patrzy z nienawiścią a w kieszeni nóż mu się otwiera""
Trochę luzu chłopaki,bo mężczyźni bardziej na zawały i wylewy są podatni:))
ps...Pozdrawiam:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

3oo6;)

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

czyli never

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

realista....to,że o czymś nie słyszałeś bądź nie czytałeś ma świadczyć o tym,że jest to "" Kłamstwo!!! I debilizm. """
Polecam bardziej ambitną lekturę a nie filmiki na youtube,z których czerpiesz wszelaką "mądrość".
-"nie słyszałem, żeby w ostatnich dziesięcileciach to Chrześcijanie mordowali Muzułmanów."...a co oni robią np.w Iraku? Ach,wiem....nagrywają nowe gagi do "youtube":))))
I co Ty z tymi nożami???Z Grajewa jesteś:)))
"""""Na jakim świecie Ty żyjesz????""""
NO WŁAŚNIE!!! GDZIE JA ŻYJĘ A RACZEJ MIĘDZY KIM???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

"Nigdy nie siadam i nie robię wiesz grafiku ze 1 numer ma być o ulicy(...)"


yyyyyyy?;/

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

: realista ...czy Tobie chłopie zdarza się czasem myśleć logicznie???
Zaczynam w to bardzo wątpić....a oto przykład"""-IwaSara - odróżniaj dyskryminację od przemocy."""
-"""Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 11-10-09 19:35

kura domowa - mniej zarabia ten, kto gorzej pracuje.

Kobiety nie są dyskryminowane w żadnej dziedzinie. Wręcz przeciwnie - mają szereg ułatwień.

IwaSara - a co sądzisz o tym, żeby kobietom zakazać wiązania się z wybranym przez nią mężczyzną - skoro twierdzisz, że faceci biją to może lepiej, żeby kobieta musiała wiązać się z facetem wybranym przez jej ojca albo przez jakąś specjalną komisję?

Ja uważam, że kobieta ma prawo wiązać się z sadystą i ma prawo dostać plaskacza od tego faceta. Jest wolną istotą i ma prawo decedować o sobie - czy chce być z łagodnym, czy z agresywnym. To jej życie.""""
-""""Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 11-10-09 20:54

kura domowa , IwaSara - a jak się ustosunkujecie do sytuacji w pewnej znanej redakcji:
Wiadomo, że kobiety mają lepiej rozwinięte zdolności komunikacji, lepiej piszą teksty, potrafią płynniej się wypowiadać, w ogóle praca ze słowem idzie im łatwiej. Z tego powodu w tej redakcji pracowały prawie same kobiety. Postanowiono jednak zatrudnić kilku facetów. Było wielu chętnych do pracy w tej redakcji (10 osób na 1 miejsce) konkurencja ostra a egzaminy trudne, faceci kiepsko sobie radzili. Kierownictwo postanowiło więc obniżyć kryteria przyjęć dla mężczyzn. Kobiety miały trudniejsze zadania a mężczyźni lżejsze. To poskutkowało - w szeregach pojawiło się więcej facetów. Jednak faceci nadal pracowali gorzej - pisali gorsze teksty, nie mieli "wyczucia tematu", przy każdym facecie musiała pracować kobieta, żeby mu pomagać i prowadzić go, mimo to wynagrodzenia kobiet i mężczyzn były takie same. Czy to sprawiedliwe?""""
PRZYTOCZYŁAM TWOJE WŁASNE WYPOWIEDZI I POWIEDZ MI TERAZ KTO TU WYJECHAŁ Z DYSKRYMINACJĄ,GDY TEMATEM MIAŁA BYĆ PRZEMOC DOMOWA....SAM ZMIENIASZ TEMAT NIE MAJĄC NIC KONKRETNEGO DO POWIEDZENIA NA PROPONOWANY DO ROZMOWY,MIESZASZ WĄTKI,W KAŻDY TEMAT WPYCHASZ CZECZENÓW,CYTUJESZ CUDZE WYPOWIEDZI DODAJĄC IM WŁASNĄ OSOBOWOŚĆ...itd....brzuszcze już mnie bolą od tłumaczenia Tobie co Ty sam napisałeś(powiedziałeś) a o co czepiasz się innych,że to niby oni a nie TY.
Jeśli po przeczytaniu nie do końca rozumiesz czytany tekst,to załatw sobie jakieś korepetycje z języka polskiego najlepiej u czeczeńskiego nauczyciela:))))
Pokój Bracie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

Gdzie w łomży kupię patyczaka (taki owad) ? Tzn w którym zoologicznym .

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

a nie mozesz kupic rybkom zwyklej karmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

zapomniałem dopisać ze ósemy nie pisać ( w razie jak TRACKONE nie jestes ósemą to chodzi mi o te małe owady co sobie można chodować ) i najlepiej napiszcie po ile jeden taki owad.

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

to napewno bedzie to:
http://www.youtube.com/watch?v=u4G3j9lpGDs&feature=related
nie dziękuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod rzadami PO- zmieniano plany, korygowano różnego rodzaju inwestycje

no następny xD no brawa dla was ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org