sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

A Urząd Miasta oczywiście się zgodzi aby nie być posądzony o "rasizm", "szowinizm" , "brak tolerancji"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

No ja dzis tez dostalem pismo ze moje postepowanie zostalo przerwane. Zadzwonilem do Poznania i oczywiscie chodzi o mandat ktory dostalem w listopadzie 2008. Powiem tylko tyle chory kraj maja tylu kandydatow ze teraz za byle co wiare wyrzucaja:/ A wiecie jak to jest jeslibym probowal za rok to znow musze wszystko od poczatku tzn TWO I TSF?? czy tylko multiselect ktory mialem miec za 2 tyg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Las jeziorkowski??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

http://szort.pl/polskainfo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Niech by zarabiali i 20 tyś zł.tylko niech by pracowali jak za te 20 tys. bo narazie ich praca pozostawia wiele do życzenia i niewiem czy 1000zł im sie należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Oczywiście, że bardzo porządni ludzie. A co do kary śmierci i komunizmu, to się nie dotyczy nie przejmuj, ich kultura jest o wiele starsza i bogatsza niż Polan, Wiślan i innych plemion z tych terenów razem wziętych, i na tym tle lata komunizmu to tylko chwila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

co do deszczuwki to silnik tylkoj moza zepsuc na zime wiec odradzam pomyslu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

dziku Marianowiec



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

www.dzikudpmarka.com PREMIERA 4 PLYTY !!!!!!!!!! ZAPRASZAM !!!!!!!!



ORAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



- GALERIA ZDJEC

- NAJSWIEZSZE NEWSY

- VIDEO

- WYWIADY

- WSZYSTKIE PLYTY DO SCIAGNIECIA


WSZYSTKO ZA FREE CZYLI MOWIAC JEZYKIEM ZROZUMIALYM ZA DARMO !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Nawet jak bedzie w Łomzy 2000 Cińczyków nie będzie z nimi takiego problemu jak z kilkuset Czeczenami. Zresztą sam chętnie przygarnąłbym jakąś młodą Chinkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

http://www.wykop.pl/link/246021/islamizacja-debata-z-udzialem-prof-b-wolniewicza-i-t-terlikowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

dziku wypierdalaj do marianki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

PO PO PO POPROSTU GÓWNO siea

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

agresywnych pasożytów mieliby na paliwo do beemek, a my jakos sobie poradzimy bez koleii a i wyborcza napisze ze sie ładnie zintegrowalismy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

XX skąd jesteś? pod jaką komendę należysz?>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Patrze Pani dyrektor świruje.. stara sie zmieniać szkołe poprzez zamykanie całej szkoły przez co nie można wyjść do sklepiku (nawet tego w sp10) a w szkole takiego niema ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

jaki niedojeb z ciebie adamos haha popier** człowiek nudny i upierdliwy jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Cześć Jadę do Warszawy w dniu 16.10.2009r.(piątek) wyjeżdżam w godzinach popołudniowych i zapraszam chętnych ponieważ mam jeszcze 3 miejsca wolne.Co do kosztów sie dogadamy.kontakt na e-maila karol-k@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

realista...napisze Ci dużymi literami a może lepiej zrozumiesz,bo wciąż masz problem z pojmowaniem czytanego tekstu jak widzę:)))
MÓWIĘ I MÓWIŁAM,ŻE WSZĘDZIE SĄ ŹLI I DOBRZY LUDZIE I ŻE NIE MOŻNA OCENIAĆ OGÓŁU WEDŁUG JAKIEJŚ JEDNOSTKI!!! Czytaj uważnie i nie przekręcaj moich wypowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

to ich ucałuj w kake

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

hmmm chyba i ja się trochę zbyt pochopnie wypowiedziałem... tzn. nie widziałem że to na wszystkich taka "nagonka" z tymi mandatami... sam też mam 2 na swoim koncie (dwa lata już minęły)
trzeba przyznać że to nie jest ok, że przerywają w trakcie, po kilku etapach, jeśli już chcą podnieść kryteria to niech to ogłoszą i zastosują do osób które dopiero składają podania... aby było wiadomo od początku jakie są warunki, a nie po kilku miesiącach "zabawy" w rekrutację...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Odświeżę temat na kogo stawiacie??? Ja jestem za Endriu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

nie oczekuje slow pochwaly .
a i nie wazne grunt ze to przy gim. nr. 3 .. zrobiłam ten wątek ze byc moze znajdzie sie własciciel.. a czym wiecej osob go widziało tym lepiej..
tamten pies miał kolczake z duzymi kolcami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

ENDRIU! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Ja jestem z Adamkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Chwalisz się, czy żalisz. Ja jeżdżę przynajmniej 2 razy w tygodniu do warszawy i nie robię z siebie idioty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Pozostawić naszych i nie będzie problemu. Wiem zaraz jakiś poprawniak wyjedzie mi tu z Polakami na emigracji. Tylko porównaj różnice kulturowe np między Polakami i Anglikami a między Polakami i Czeczenami. Europa jest lądem białym, Azja żółtym, Afryka czarnym itd i myślę że tego powinnien trzymać się Świat. Nie do zrealizowania ale jestem pewny że problemy związane z różnicami kulturowymi, etnicznymi znacznie by spadły. Dziękuje za uwagę. Teraz możecie mnie wyzwać od rasistów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Ograniczenia wiekowe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Izaaxx

mieszkam na polowej i wczoraj mialem doczynienia z tym psem o ktorym piszesz włąsciciel mieszka na ulicy polowej w kamienic szlapalem suke i zarwoadzilem lecz nie otwieral drzwoi pare dni wczesniej sytuacja byla podobna zlapaly ja i zaprowadzily do wlasciciela a ten przy nic przekopal psa.... prawdopodobnie zostala wygnana z domu... widzialem jak ludzie dlai jej jesc po czym podszedlem i zabralem ja lecz w drodze do wlasciciela wymiotowala... po dojsciu do miesszkania wlasciciela pies dostal prawdopodobnie padaczki... poznij takze udalem sie na policje lecz Panowie policjanci sa bezradni dostalem numer na straz miejska lecz nakomurka straznika miejsckiego byla wylaczona ... gdy sie obejkrzalem pies uciekl... i sadze ze jesli byla to padaczka a pies byl strasznei wychudzony to sadze ze nei przezyl tej nocy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Dziwny przykład z tym Benhakerem. Niby nie lubi imigrantów, a zabiegał o obywatelstwo dla Rogera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Choć dla mnie ta walka to tylko komercha to stawiam na Adamka, Gołota utracił psychikę zwycięscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

W tym temacie nikt nie opowiada nic w związku z tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Witam,

Chciałabym prosic o pomoc w odpowiedzi na nastepujace pytania:

- na jakie stanowiska w "Waszych" branzach i firmach ciezko znalesc "dobrych", wykwalifikowanych pracownikow?,
-na jakich stanowiskach jest najwieksza rotacja w Twojej firmie?,
- jakiej branzy dotyczy dzialalnosc Twojej firmy?,
- jaka liczbe pracownikow zatrudniasz?,
- czy myslisz o zwiekszeniu liczby etetow w swojej firmie?,
- czy zgadzasz sie i umozliwiasz swoim pracownikom podnoszenie kwalifikacji (kursy, studia, itp..)?

Naprawde bede wdzieczna za udzielenie odpowiedzi na ponizsze pytania. Zaznaczam, ze nie trzeba podawac nazw swoich firm :-) Serdecznie pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

17miejsce:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

ankieterka się trafiła.))
A gażę przewidujesz jakoś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

snieg spadl i tyle

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

tak kiedys bylo dobrze , gra lezała dłuższy czas nieuzywana noi teraz tak sie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

na orange nie mozna sie dodzwonic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Nie wiecie może czy gdzieś w Łomży można kupić gramofon, jeśli tak to w jakiej cenie?;)
pzdr:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

ja mam dość tych debili są brudni wulgarni i tylko ciągną kase a jak nie wierzysz to wpadnij do kafeji na rządowej to ci szczena opadnie bo tam przychodzą na skypa a jak już są to drą sie ile wlezie a jebie od nich że rzygać sie chce raz widziałem jak czeczen podzedł do kolesia żeby go uciszyć a zaraz potem zaczoł się sam drzeć oni odstraszają klientwów a na miasto aż strach wyjść



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

a mi przy 20km/h ABS sie wlaczal...i przy tej predkosci nie moglam wyhamowac na rondzie i dzieki Bogu,ze prawym pasem nic nie jechalo to moglam po prostu ominac...ale kto by sie spodziewal na 14 pazdziernika zimowki zmieniac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Wszystko zależy od tego, do czego Ci gramofon potrzebny. Postawić na półce? Pobawić się w DJ-a? Posłuchać starych płyt? A może zbierasz winyle?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Ale wy jestescie dziwni poprostu podobajo mi sie te psy i chcialbym kupic i nie dla szpanu a Yorka nie chce za male wogule nie obronne i za drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

2010
Popatrz na to, http://translate.google.com/translate?client=tmpg&hl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.pedigreedatabase.com%2Fgsd%2Fpedigree%2F441845.html&langpair=en|pl
- mamy szanse na takie potomstwo tylko musimy mieć co kryć. Dzisiaj nie mamy pewności że mamy zachowaną czystość rasy, i dopóki DNA nie będą obowiązkowe to bedziemy mieli to co mamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

A ja ostrzegam przed wulkanizacją na Sikorskiego między zawadzką a rondem. Nie wiem jak się nazywa, ale oszust i cwaniak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Można kupić w Warszawie na I pietrze w Złotych Tarasach :) Po naszemu to organizuje się bale kostiumowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

nie mamy szans.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

mi z orange nie działał numer;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Malachit - Nie od dzieciństwa - Czeczenów nie lubię odkąd ich poznałem (od jakichś 3 lat). Świadom niebezpieczeństwa muzułmańskiego jestem mniej więcej od 4 lat.

Chcesz czekać aż zaczną mordować w Polsce? Nie sądzisz, że wtedy będzie za późńo? Jestm przekonany, że za kilka lat pojawią się i unas honorowe zabójstwa. Europa jest mała. W Niemczech są zabójstwa na tle islamskim, w Angli też - do Polski też przyjdą.
Jakbym rok temu pisał o rytualanych porwaniach też pewnie byś się bulwersował, że u nas nikogo nie porwali i nie porwą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

gondoljerzy

dzieki za odpowiedzi... Zapomnialam dodac, ze pracownicy tez moga odpowiadac na w/w pytania. W przypadku kazdej odpowiedzi bylabym wdzieczna o zaznaczenie tego czy odpowiedzi udziela pracodawca czy pracownik :-)

Ps. Mam nadzieje, ze jednak zwiekszy sie liczba odpowiedzi na te pytania, bowiem moga Nam wszystkim pokazac faktyczna sytuacje pomiedzy pracodawca a pracownikiem oraz Naszym dosc specyficznym rynkiem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Na TCP jak podał Damianolo ludzie mają patyczaki do oddania :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

a jaki tam numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

a ile ty masz lat, ze sie boisz chirurga? Ja miala zabieg w wieku 13 lat a jestem dziewczyna, dostajesz znieczulenie, 15 minut i po bolu, a nic nie boli, bo nic nie czujesz, a powiem ci, ze wrastajacy paznokiec to nie byle co, bo m i lekarz powiedzial,ze jakbym przyszla miesiac pozniej to trzebabyloby obiac palec...wiec wiesz zastanow sie co bardziej ci jest potrzebne: palec czy ciagly strach? zabieg NIE BOLI!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Śmiech to mało powiedziane. To jest straszne! Nie wiem jak można takiemu człowiekowi darować coś takiego?! W głowie się nie mieści jakie ludzie teraz mają "pomysły" na życie ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

a jakim prawem macie mi zabronic hodowania psa by go zjesc? mieso jak mieso; swinie, konia, zaby mozna zjesc to czemu nie psa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

www.compensa.pl/compensa/PL/Produkty/OWU/OWU_OC_zawodowe.asp

2. Jeżeli nie umówiono się inaczej, COMPENSA wypłaci odszkodowanie w ciągu 30 dni od daty otrzymania zawiadomienia o szkodzie, pod warunkiem złożenia przez Ubezpieczającego rachunku strat oraz innych niezbędnych dokumentów uzasadniających roszczenie w ciągu 14 dni od dnia zawiadomienia COMPENSY o szkodzie.

tak więc idź do compensy i walcz o swoje , bo oni również mają 30 dni na wypłatę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

oni może tylko żartują że tylko 180cm głębokości mam nadzieje to kurde ja mam 152cm wysokości to jak skocze to pewnie łbem zaryje o dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Cud w Lanciano

Miał miejsce w VIII w., podczas Mszy św. sprawowanej przez mnicha bazyliańskiego, który przeżywał kryzys wiary. W trakcie uroczystości, znajdująca się w monstrancji hostia, symbolizująca w kościele Ciało Chrystusa, uległa przemianie. Kawałek opłatka zamienił się w prawdziwe ciało i krew.

Zarówno ciało i krew, będące efektem tamtego zdarzenia przetrwały próbę czasu. Kościół uznał to za cud. Tymczasem naukowcy, którzy wykonali szczegółowe badania nie mają wątpliwości, że w monstrancji znajduje się prawdziwa tkanka ludzka i krew. Wyniki dociekań naukowców jednoznacznie określają grupę krwi, jako "AB". Ciało stanowiące fragment tkanki mięśnia sercowego posiada tę samą grupę. Identyczną grupę krwi stwierdzono na Całunie Turyńskim. Tkanka, którą poddano obserwacji, nie posiadała śladów nacięć, co wykluczyło ingerencję człowieka w zdarzenie. Zadziwiające jest to, że pomimo braku zastosowania jakichkolwiek substancji konserwujących, żaden z elementów nie uległ rozkładowi.

Efekt tamtego cudu sprzed ponad 1000 lat można do dziś oglądać w kościele w Lanciano.

http://niewiarygodne.pl/gid,10626656,img,10626661,kat,1017185,page,10,title,10-najwiekszych-cudow-uznanych-przez-Kosciol,galeriazdjecie.html

JKK

Przy okazji pozdrawiam katolików - NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Lunatyk obudź się!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Tylko i wyłącznie Panowie Karpińscy na ul. Krótkiej ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Tak jest kiedyś to były czasy, pamiętam do dziś jak Twoja siostra pociągnęła Malarzowi z kolanka podczas sparingu:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński proponował Polakom patriotyzm

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org