niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I kto tu straszył państwem policyjnym?

W jednym ze szpitali gdzie wprowadzono elektroniczną rejestrację czasu pracy personelu [przez przyłożenie kciuka do czytnika] - od razu większość lekarzy złożyła wypowiedzenia - po prostu skończyło się pracowanie na kilku etatach w ramach godzin pracy i notoryczne uciekanie ze szpitala.
Pozostała część personelu dostosowała się i nawet spóźnienia stały się rzadkie.,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Chińczycy to bardzo sympatyczni ludzie. Jeśli odstawiają jakieś bójki to najczęścij we własnym gronie, ale i to rzadko. Najważniejsze, że uczciwie pracują i nie kombinują jak tu Polaka obrabować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Anty BLM - jak przyjdzie odpowiedni czas Muzułmanie nie będą pytać - po prostu wymuszą sobie upatrzoną działkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Musze dojechać do Berlina na 5 raną 26 października. Jesli ktoś jedzie tam przed 26 proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

pewnie jak by było w łomży 2-4 czeczenów jak to jest z chinczykami to nikt by na to nie zwrocił uwagi... A jak by było 1000 chinczyków to zaraz by było że odbierają pracę itd itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

spadliśmy już na 16 z 15 :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

tak się składa, że znam kilku native speaker'ów i żaden nie podjął by się nauki tak małego dziecko, wolą konwersacje ze starszymi i mniejszy problem na głowie. ile musiałaby kosztować lekcja indywidualna żeby komuś chciało się skakać i brykać z maluchem? zresztą dziecko przebywając w grupie czuje się lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

kierowcy w lomzy nie sa najgorsi zapewniam, a piesi sa traktowani za dobrze, chodza jak swiete krowy. jesli taki delikwent wtargnie na pasy t kierowca przy zlych warunkach atmosferycznych nie jest w stanie zahamowac. czy taki pieszy widzac zblizajacy sie samochod nie mogl poczekac chwile. w tym wypadku poszkodowane sa obie strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

A jak by było 1000 chinczyków to zaraz by było że odbierają pracę itd itp...

Jak na razie to Chińczycy sami zakładają miejsca pracy (sklepy z ciuchami itp.) więc teoria mocno nietrafiona...

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Witam. Chcialbym sie dowiedziec gdzie w łomży można kupić dobre i w miare tanie okna... Czy w przypadku kupna 4 okien mozna liczyc na jakis rabat? jak z dowozem ? czy jezeli chce je zamontowac sam czy dowiozą mi je do domu? Czy do okien sami dodają parapety czy trzeba samemu kupic? jesli tak to gdzie mozna kupic parapety?? prosze o powazne odpowiedzi i z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Ja zdaję w KWP Lublin
z tego co wiem nie wprowadzają tej chorej zasady odnośnie mandatów. 17 września miałem MS - zdałem i za tydzień mam dzwonić po ustalony już termin WZ

Współczuję wszystkim, którym rekrutacja została przerwana przez otrzymanie mandatu.. uważam iż to dziwne zachowanie ze strony Policji.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Dzieki xx-Y-xx za dobre chęci ;P może kiedys sprobuję :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Daruj sobie nasze zoologi... Jak już chcesz to były w alfaro i w puszku od 3zł za sztukę. Lepiej zamów sobie na allegro albo jakimś portalu specjalistycznym z 20 sztuk po 50gr każda i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

realista moze list zle zredagowal ale ma 100 procent racjii , akasha nie zyczze ci zebys sie przekonala o tym na wlasnej skorze , powiedz te swoje madrosci np 2 dziewczynom co zostaly skopane przez 2 s mierdziuchow u mnie na osiedlu albo kobietom ktore musza sie bac za kazdym razem jak widza gromadke tych nierobow czy czasem nie zechca cos im zrobic puknij is ew czolko jezeli nie mialas okazji ich od tej strony poznac to sie ciesz , nie jestem rasista wierz mi ale serce boli jak takie darmozjady sie tak panosza w moim miescie


p.s pewnie napiszesz ze ostanio jakis polak pobil 2 czeczenki, i owszem to jest naturalny proces ze narod wkoncu zacznie sie bronic tak jest na calym swiecie

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

Adamie, mozesz zmienic dostawce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I kto tu straszył państwem policyjnym?

ej mikula kto Ty jesteś? mieszkasz w norwegii???? być może się znamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org