sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wniosek do ADMina

Siuda88--4748254 tj moje gg..odezwij sie w wolnej chwili bo na tym forum nie chce mi sie juz pisac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

kurcze mam teraz czekać dwa lata i poźniej ponownie przechodzić te katusze- mowa o sprawnościówce, po takim czasie już nie będę miała takiej kondycji jak teraz:) zobaczę może mnie zaproszą na MS,oni sami dają o tym znać, czy to ja mam sie dopytywać o terminie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

ja tam mialem na stronie informacje. a moze tylko mnie w taki sposób odrzucili a do innych zadzwonia:D powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

7-10 tys. to dla nich mało?! Ja rozumiem, że mogliby tyle żądać gdyby Polska była bogatym krajem. Mówisz ernest37, że powinni zarabiać jeszcze więcej bo ratują ludzi... hmm... a teraz pomyśl ilu ludzi udałoby się uratować gdyby część pieniędzy z pensji lekarzy przeznaczyć na operacje, które ratują życie ludzkie ale niestety nie są one na chwile obecną wykonywane z powodu braku środków w NFZ??
Lekarze składają przysięgę ratowania ludzkiego życia za wszelką cenę. Czy więc narażanie życia ludzkiego poprzez walkę o lepsze pensje, które powodują właśnie zmniejszenie jakości usług medycznych w szpitalach jest w porządku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

na stronie KWP w Poznaniu sie logowalem ze swoim ID i tam w tabelce mialem kiedy i o ktorej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

Teraz to już nie wiem co myślec,IwaSara odniesesz się do tego powyzej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

realista....poczytaj sam siebie we wcześniejszych postach...komu to władza ma dawać zasiłki i kto jej bardziej potrzebuje..."Dupki"też może ta laska powinna nadstawić władzy,ale mnie to mało interesuje kto komu daje i co kro od kogo bierze.
Każdy człowiek ma prawo do własnego życia i do własnych błędów!!!
Jeśli jesteś realistą to powinieneś to wiedzieć,że nikt nie jest wolny od ich popełniania!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

Biernaczento,ja jestem rozważny,zasada ograniczonego zaufania mówi Ci to coś??

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wniosek do ADMina

Czy "fakt" z "wielokropkiem" przyjmie z pokorą fakty obalające mit o "nieskazitelnym ciele kościoła" , czy też jak zwykle dotąd, będzie nawoływał do "zainteresowania się" moją osobą?

"Zakonnice lały dzieci po twarzy i szarpały włosy
Szturchanie, bicie po twarzy, szarpanie za włosy - takie zachowanie zakonnicy wobec niepełnosprawnego dziecka zarejestrował kamerą przypadkowy turysta. Siostra jest pracownicą, a dziewczynka podopieczną Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek w Studzienicznej. "

za: http://wiadomosci.onet.pl/2060205,11,zakonnice_laly_dzieci_po_twarzy_i_szarpaly_wlosy,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org