poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

W Łomży niestety nie ma takich sklepów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

Moim zdaniem lekarze powinni zarabiać jak najwięcej się da poniważ leczą ludzi .
Żadna suma nie jest za wysoka ja na wyjściu dołożył bym dwa razy tyle 20000 PLN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

naprzeciwko katedry poleciłabym spróbować ponadto zoologiczne mamy przy siłowni tytan obok szpitala /tez powinno byc kilka artykułów/, obok banku pko przy rondzie na południu, lub na legionów przy torach, jednak nie wiem czy dostaniesz w zoologicznym kojec..moze chodziło Ci o transporter skoro to dla 'pieska'..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

syn lekarza sie odezwal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

na starym dworcu nie będzie, coś było słychać że będzie na strzelnicy ale wątpie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

może się na końskiem poślizgnął albo mu benzyny zabrakło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

powinni stosować kodeks hammurabiego w takich przypadkach połamać mu obie nogi niech zobaczy to z takiej samej perspektywy jak osoba potrącona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

hahahahha..Jeśli złamałeś przepis ruchu drogowego i zostałeś zatrzymany to dostajesz mandat w formie kary za to co zrobiłeś..Widze ze ktos tu nie rozróznia podstawowych pojęć..
do Ratatuj- nerwusów w policji nie potrzebują. A poza tym takich chyba nie przyjmują!!!hahahaha:)))..
Do siudy88-z tego co widze to nalezysz do KWP w Poznaniu podobnie jak ja, wiec powinieneś zostac poinformowany na pierwszym spotkaniu przez p. Anetę jak wyglada postepowanie jesli ktos ma na swoim koncie mandat!:P
Może kiedyś by sie nie czepiali mandatów ale teraz kiedy jest wiecej chetnych niz miejsc zwracają wieksza uwage na wszystko..Wiem ze miałeś TSF i TWO 30 maja wiec musielismy sie widziec bo ja tez tego dnia bylam w Pile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

No nareszcie, robi się zimno i jak zwykle w porze zimowej jest to gorący temat :))hehe:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

a wszystko dzieki naszemu ratuszowi ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

jedni lecza inni zywia a jeszcze inni po tym wszystkim sprzataja, takie podejscie ernest37 jest totalnie bezsensowne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

Odrazu zaznaczam ze nie jestem lekarzem i nikt w mojej rodzinie nie jest. Wiesz w sumie to sie nie dziwie ze dla nich 9 tys. to malo. Koncza studia po 7 - 10 latach (w zaleznosci od specjalizacji). Pozniej praktyki, i przez reszte zycia musza sie caly czas doksztalcac. Praca lekarza nie jest taka prosta. Codziennie lecza i ratuja zycie ludzi. Wezmy to pod uwage. Ta praca to przedewszystkim duza odpowiedzialnosc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

dlatego zarabiaja 10 a nie 3, ile znasz osob ktore zarabiaja powyzej 3kpln?? duzo?? a ile takich co zarabiaja 10kpln??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

Na stacjach benzynowych także.

Najtaniej kupisz chyba na terenie byłej baza WZGS-u.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

i lewatywe chamowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

HEJ HEJ spokojnie mi na tym forum!! napisalem zeby inni wiedzieli ze za cos takiego moga przerwac rekrutacje a nie po to zeby byla taka wymiana zdan!! jestem troche zly bo mialem dwa dniu urlopu w pracy i mi sie zostal juz jedem bo wybralem juz jeden na 21 na MS a dzis dostalem taka informacje:) ale coz w przyszlym roku tez chyba bedzie rekrutacja:P
do Zoau: ja bylem na 11 a ty na ktora?? na poczatku mowili o mandatach ale jesli ktos mial zaplacone to wszyskto bylo ok a teraz maja za duzo chetnych i poprostu wyrzucaja tych z mandatami nie mam do nikogo zalu bo przez wlasna glupote ten mandat dostalem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

Szkoda tylko, że kogoś z wyższym wykształceniem, adekwatnym do tego zawodu, chcą wykluczyć za głupi mandat... ale cóż samo życie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie było!!!ciało śp.prezydenta Kaczorowskiego!!!!!

ale po 2 latach od dostania mandatu nie ma problemu z przyjeciem bo juz jestes czysty :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org