poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tupolewa zniszczył wybuch

Witam,
czy ktoś może mi powiedzieć, jak to jest z rozliczeniem w spółdzielni Perspektywa za prąd?
Mieszkam od niedawna tu i się nie orientuję.

Mam ustaloną jakąś tam kwotę do zapłaty miesięcznie, kiedy mogę się spodziewać rozliczenia? Co ile to przychodzi, co pół roku, trzy miesiące?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Polecam wideo o wywiadzie szwedzkiej telewizji z ich strazakami, policjantami z jednego z miast. Mlodziez islamska rzuca z mostow glazy na przejezdzajace wozy strazackie. Strzela do policji z paint ball. Grafitti na blokach gloszace ze kto zabije policjanta idzie do nieba. Juz 100 spalonych samochodow. Szwedzi boja sie wychodzic z domow po zmierzchu a juz napewno nie w pojedynke. Wszystkie sprawy staraja sie zalatwic za dnia.
Bo ta mlodziez czuja sie wylaczeni ze spoleczenstwa, policja ich przesladuje wiec musza sie odwzajemniac.
Ale z wywiadow wynika ze byc moze winnymi sa rodzice tej mlodziezy- emigrujacy do Szwecji przyjezdzaja z gleboka nienawiscia dla innych religi i tak wychowuja swoje dzieci...
http://www.youtube.com/watch?v=PXzqVK6uY8I



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

i co z tym boksem??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

a co to k...a jest wgłębka wodna??????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

co to k..a jest google?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Zgadzam się z Iwasara
Kobiety są dyskryminowane i to w pełni prawa i świeckiego i katolickiego.
Można by wymieniać wiele przykładów, zacznę od najbliższego. Temat praca. Kobiety zarabiają dużo mniej od mężczyzn zajmując się taką samą pracą, lub te same równorzędne stanowisko. I to nie są ich jedyne obowiązki. Mężczyzna idzie sobie po pracy wypić piwko z koleżkami, na meczyk lub do domciu pooglądać program w telewizji. Kobieta natomiast ........(wielobój dzieci z przedszkola, zakupy, obiadek, pranko e cetera...)
Gorzej jak taki samiec lubi sobie za dużo wypić lub nie daj boże wydaje się mu że jest Gołotą. I ustawia wszystkich w domu. W kościele też rej wiodą samcy. Biskupy, księża....kobietom można tylko uczyć religii i jak zwykle sprzątać.
I co wy na to panowie? Przypatrzcie się swojemu otoczeniu, czyż nie tak jest? Nawet jak jedzie samochód i wykona jakiś zły manewr to jest komentarz a bo to baba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Super pomysł z tą muzyczką!!!!!!!!!!!!!Chyle czoła do pomysłodawcy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Jest, ale słaby w Ostrołęce, jest też w Augustowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

google jest liczbą pojedynczą, chyba ze znasz jakies inne google



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Dobry, niebity, najlepiej bez rdzy, w pełni sprawny, po podstawowych wymianach oleju, pasku itp, a i pewnie jeszcze młody i dieselu....taki salonowy ale za 10 tys tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

realista=adamos żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Ja nie twierdze że to ich wina,tylko trzeba pomagać w jakis racjonalny sposób nie samymi zasiłkami ,bo to do niczego nie prowadzi,robi się błędne koło .........i nie chodzi mi wył.o uchodzców ale i o naszych obywateli,tylko jak pisałem wcześniej zasiłki powinny być dzielone po równo jeżeli państwo nie może znależc ludziom pracy,innych rozwiązań itp..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

paplik...używając szarych komórek dochodzi się do wniosku,że wszyscy chrześcijanie to kanibale.
Symbolem wiary jest krzyż,czyli narzędzie zbrodni...a ten co na tym krzyżu zginął jest teraz przez tysiąclecia zjadany.
O Boże...dziękuję Ci,że dałeś mi szare komórki...Amen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

głópki ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

Może chodzi Ci o ten kebab na małachowskiego w nowych blokach przy k1 ? To raczej turek nie jest , ale jak ktoś wie gdzie jest prawdziwy turek w łomży to dawać znać bo nie chce mi się do niemiec jechać na konkret kebsa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

tureckie ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

kura domowa , IwaSara - a jak się ustosunkujecie do sytuacji w pewnej znanej redakcji:
Wiadomo, że kobiety mają lepiej rozwinięte zdolności komunikacji, lepiej piszą teksty, potrafią płynniej się wypowiadać, w ogóle praca ze słowem idzie im łatwiej. Z tego powodu w tej redakcji pracowały prawie same kobiety. Postanowiono jednak zatrudnić kilku facetów. Było wielu chętnych do pracy w tej redakcji (10 osób na 1 miejsce) konkurencja ostra a egzaminy trudne, faceci kiepsko sobie radzili. Kierownictwo postanowiło więc obniżyć kryteria przyjęć dla mężczyzn. Kobiety miały trudniejsze zadania a mężczyźni lżejsze. To poskutkowało - w szeregach pojawiło się więcej facetów. Jednak faceci nadal pracowali gorzej - pisali gorsze teksty, nie mieli "wyczucia tematu", przy każdym facecie musiała pracować kobieta, żeby mu pomagać i prowadzić go, mimo to wynagrodzenia kobiet i mężczyzn były takie same. Czy to sprawiedliwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

gdzie uważaj bo CBS WTARGNIE I POSĄDZI O OPINIE I O WYNIK ;{



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tupolewa zniszczył wybuch

W Kauflandzie i Stokrotce

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org