poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSiaki w Łomży do roboty!

Do Iwa Sara/
....uchodźcy w każdym kraju dostają pomoc materialną,nie tylko w Polsce-Zgadza się dostają , jest jedno małe "ale"nie dostają więcej niż rodowy obywatel danego kraju(nie twierdzę że powinni dostawać mniej tylko tyle samo,żebyście nie posądzili mnie Bóg wie o co)
IwaSara:Pytałam ich dlaczego nie mają polskich znajomych,wiesz co mi odpowiadali???-bo Polacy ich nie lubią,zakazują swoim dzieciom bawić się z
ich dziećmi,nie znają ich kultury i przez to mają jakiś dziwny lęk lub wrogość w stosunku do nich.-wiele osób twierdzi wprost odwrotnie,że to Czeczeńskie dzieci odizolowują się,tworzą własne grupki,zaczepiają inne dzieci,czytaj na tym forum,Po za tym to my jesteśmy tzw przez nich "niewiernymi"A co to słowo oznacza w ich religii to zapewne wiesz.
IwaSara:..nikt tu nie walczy z Polakami ale z niewiedzą i nagonką spowodowaną tymi przeklętymi zasiłkami,które są solą w oku wielu tu się wypowiadających.
Zapytam jeszcze raz,czy ktoś z was chciałby żyć na wygnaniu wśród ludzi,którzy was nie znają a jednocześnie nie akceptują???-co do nie wiedzy zgadzam śie za te zasiłki winni są RZĄDZĄCY tym krajem.Wypowiem się za siebie,nie nie chciałbym żyć w takim kraju ale zastanowiłbym się dlaczego ludzie mnie nie akceptują(a właśnie dlaczego?)przykładów jest mnóstwo ,Zauwaz że nikt nie robi nagonki na inne narodowości ..........Nie wiesz dlaczego,a ja wiem.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSiaki w Łomży do roboty!

IwaSara Jak myśliśz(uczciwie)Ilu z uchodzców zostanie po tym jak im się skoncżą te wysoke zasiłki i będą otrzymywać takie same jak Polacy?????????
Bo ja myślę że nie wielu,wyjadą szukać lepszego miejsca(to jest błędne koło)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSiaki w Łomży do roboty!

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSiaki w Łomży do roboty!

Witam, może ktoś ma za dużo i odstąpi za piwko :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSiaki w Łomży do roboty!

To nie wina imigrantów? A jak wyjśnisz sytuację we Francji? Może też uważasz, że podpalone samochody to fantazje?

Nie podoba ci się, że jest głośno? Lepiej zamieść pod dywan i czekać na pierwsze ofiary szariatu?

5 osobowa rodzina (jak na ich obyczaje to taka mała rodzinka) dostaje właśnie 2,5 tys. Myślisz, że tę kasę dostają czeczeniaki? A może kobieta??? Tam kasą rządzi tylko i wyłącznie facet, więc faktycznie dostaje 2,5 tys.

Pochodź po okolicach czeczeńskich a przekonasz się, że to oni szukają zaczepki a nie Polacy.

Sprawdź w słowniku co znaczy słowo "spam", bo używasz go w niewłaściwym kontekście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org