poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

"Problemem jest nierówne dzielenie pomocy"

najważniejsze by biednemu nie dawać gotówki do ręki tylko bezposrednio prowiant, odzież, itp. Bo jak da sie gotówke to przepije lub przepali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

realista ...a skąd ty masz takie wiadomości o hierarchii kobiet w islamie.
Polecam lekturę "Status kobiety w Islamie"
Dla mnie muzułmanin czy chrześcijanin,który bije kobietę jest bydlakiem a nie facetem i tu religia nie ma najmniejszego znaczenia!!!
Tyran jest tyranem a drań draniem bez względu na pochodzenie.
Kobiety wybierają sobie facetów ale nie dostają z nim broszurki informacyjnej,czy takiemu coś nie odwali i nie pójdzie na stójkę bod budką z piwem zamiast do pracy albo kiedy okaże się "prawdziwym"mężczyzną i ją obiję jak na "prawdziwego"mężczyznę przystało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

http://www.tvnwarszawa.pl/0,1602428,wiadomosc.html

a Pan Sławek pewnie ma z tego jeszcze jakies profity he. masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

masz problemy w domu i przelewasz tu smutki?
jesli tak to zadzwon pod telefon zaufania, forum to nie ksiazeczka skarg i zazalen.
masz statystyki ilosci bitych kobiet, a masz statystyki ktore mowia jaki jest tego powod?
bo jak daje dupy innemu to chyba dobry powod. chociaz w moim przypadku byloby to zabojstwo zbiorowe z premedytacja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

A myślisz, że w okolicach ośrodków dla Czeczenów to inaczej jest - zawsze stoją tam brodacze i patrzą się z nienawiścią na przechodniów.

Jakby szukali pracy to nie staliby tam od rana do wieczora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

jasiu_smietana ...dziękuje za troskę i wskazówkę gdzie powinnam zadzwonić,ale muszę Cię rozczarować...nie jest mi potrzebna,bo dawno pozbyłam się pijaka,nicponia i darmozjada z mojego domu.Żyje sobie szczęśliwie,mój dom jest moim azylem i miejscem spokoju i tolerancji...jedyne co mnie martwi,że inne kobiety nie potrafią się wyzwolić spod rządów tyranów domowych i w tym tkwią.
Tobie osobiście współczuję,wiem co to jest zdrada,bo sama jej zaznałam,ale nie jest to powód aby zabić świnię a odpowiadać za człowieka.
Statystyki możesz sobie znaleźć w google ,więc nie muszę ich tu cytować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

W.


Y.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

daj znać ja go bedziesz miała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

zgodze sie z czwartym punktem, wyjazd z Sienkiewicza na Polowa jest rzeczywiscie fatalnym rozwiazaniem, szczegolnie gdy chcemy skrecic w lewo, a wystarczyloby pokierowac ruch na dworna...
reszta jakos mi nie przeszkadza, a kostka na dlugiej mi sie podoba, napewno jest ladniejsza od rozowego, chodnikowego polbruku. Panie w szpilkach...wybaczcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

Sam jestem w playu i mogę szczerze polecić, nie miałem jak dotąd żadnych problemów z zasięgiem (2 letnia umowa niedawno przedłużałem), ceny za minutę sms niezłe jedyna wada to słabe pakiety internetowe, ale da się przeżyć.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

wow, slowo Lomza padla w warszawskim artykule. zrobmy z tego swietem narodowym

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

IwaSara - dlaczego pomagać obcym a nie Polakom? Polak sam musi znaleźć pracę i przeważnie znajduje.
Z Czeczenami jest taki problem, że im duma nie pozwala pracować za małe pieniądze i w mało prestiżowych zawodach.
Na budowie za 2500 - jeszcze popracuje, ale gdyby miał pracowac przy sprzątaniu, czy za pieniądze rzędu 1000 zł to nigdy w życiu.
Pewna pani z Wesołej zaproponował Czeczenom skopanie ogródka za 50 zł - to ją wyśmieli.

Oni nie chcą pracować.

Dlaczego bezrobotni Polacy nie stoją pod blokami?
Nie myl z blokersami - blokersów jest stosunkowo mało, natomiast pod ośrodkami stoją zawsze prawie wszyscy mężczyźni, często kręcą się tam ich dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

IwaSara - teraz w Czeczenii jest bezpiecznie - wyjeżdżają tylko ci co chcą mieć łątwe życie.
Gdybym ja dostawał zasiłki gdzieś na świecie na pewno nie straszyłbym tubylców i nie pokazywał swojej buty.
Nie znamy ich kultury? A może to oni powinni się przystosowac do naszej?
Polacy ich nie lubią? - Jak można lubić kogoś kto nazywa cie pierdolonym Polakiem, kto domaga się od ciebie uległości, kto nie daje tubylcom żyć bezpiecznie.

Pracowałaś z Czeczenami? Nie wierzę. Z Czeczenkami to może i możliwe - ich kobiety są uległe i zastraszone, więc nie myśl, że faceci są tacy jak ich kobiety.
A ty pozwoliłabyś swemu dziecku bawić się w obcinanie głowy? W brutalne bijatyki? Może oni bijatyki (aż do krwi) traktują jako zabawę, dla Polaka to już takie zabawne nie jest. Poza tym Czeczeni, nawet podczas gry w piłkę są w miarę normalni dopóki wygrywają - jak zaczną przegrywać często kończy się bójką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

jasiu_śmietana napisz coś mądrego;) Wyjeżdżasz z jakimś wibratorem w poważnym temacie(zastanawiający jest twój nick..teraz wibratory...czyżby jakiś przygłupi erotoman?)...

Realista szczerze to nie wiem co Ty masz do Czeczenów... Weś idź/jedz przenocuj do tego ośrodka na Wesołej... pobądź tam najlepiej parę dni...i wtedy się wypowiadaj :) bo pierdolisz takie głupoty że aż czasami nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać...

Hanes abyś Ty swoją kobietę "dymał" odpowiednio...a tak przy okazji, czym to robisz? pompeczką z ryneczku od Czeczenów czy kompresorem na stacji Orlen?

Moim zdaniem widzicie chłopaki drażniący temat i się głupio wypowiadacie zamiast przemyśleć że ktoś ma rację....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

Turbo - sam debilizmy głosisz. Jakie pompeczki i jacy Czeczeni na rynku sprzedają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

W latach 90 (gdy w Czeczeni nie było zbyt wesoło) wolontariusze (pewnie z PAH) zachęcali Czeczeńców do przyjazdu do Polski (nie wiem - z głupoty, czy z litości). Obiecali Czeczeńcom, że dostaną tu schronienie, zasiłki i mieszkania. Wielu Czeczeńców potem było bardzo wkurzonych, że nie dostali mieszkań (tak jak im obiecano) tylko pokoje w ośrodkach. Jednak z tamtych czasów już niewielu Czeczeńców zostało w Polsce - jak się pokończyły zasiłki prawie wszyscy wyjechali na zachód, gdzie pomoc socjalna jest dużo większa. To opowiadał mi Czeczen, ale nie sądzę, żeby kłamał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "...który jest maksymalnie zdemoralizowany..."

IwaSara, zazdroszczę Ci ale na tym forum nie napiszę czego. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org